EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: danilo23  (Read 41740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
Odg: danilo23
« Reply #10 on: November 02, 2007, 05:41:22 PM »
masu imam brate ocu da nabacim definiciju dobru.
Hranim se tako sto samo rucam :) a reci mi da od sklekova ne mogu nabacit grudi kako treba jel?
Eo ti moj trening sto radim.
Oko 3 sata radim vratilo i razboj,u 7 sati radim trbusnkake i sklekove.Trbunjaka uradim oko 200 komada i tako se smorim doh ih radim a sklekova radim oko 350 400.Pa mi ti sad reci sto valja sto ne valja,a sto se tice vratila za to nemam snagu ali pokusavam da radim malo po malo.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: danilo23
« Reply #11 on: November 02, 2007, 05:59:12 PM »
jel mozes da postavis koju sliku,lakse je tako da pricamo
ishrana ne valja,moras da imas vise obroka u toku dana,otprilike na svaka 3 sata da se ubrza metabolizam
kreni u teretanu ako mozes,jer ovaj trening ne valja,ne trenira se svaki dan,ne dajes misicu vremena da se odmori
kako pitas da li od sklekova mozes da nabacis grudi,a ovamo kazes da hoces definicuju? ili nabacujes ili skidas?
bezbroj ponavljanja nije resenje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
Odg: danilo23
« Reply #12 on: November 03, 2007, 06:34:12 PM »
Brat imas li msn mozemo li tako da se dopisujemo lakse cu te shvatiti i lakse ces me ti shvatiti?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: danilo23
« Reply #13 on: November 03, 2007, 06:46:18 PM »
bez uvrede,ali na msnu imam samo najuzi krug ljudi
pisi ovde,ne znam ja odgovore na sve mozda se jos neko ubaci sa savetima
a i dadoh ti temu za citanje, al vidim da je bilo u vetar
moras prvo da naucis neke osnove,koje smo ti pisali,jer se na osnovu njih radi kvalitetan trening
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: danilo23
« Reply #14 on: November 03, 2007, 07:01:26 PM »
masu imam brate ocu da nabacim definiciju dobru.
Hranim se tako sto samo rucam :) a reci mi da od sklekova ne mogu nabacit grudi kako treba jel?
Eo ti moj trening sto radim.
Oko 3 sata radim vratilo i razboj,u 7 sati radim trbusnkake i sklekove.Trbunjaka uradim oko 200 komada i tako se smorim doh ih radim a sklekova radim oko 350 400.Pa mi ti sad reci sto valja sto ne valja,a sto se tice vratila za to nemam snagu ali pokusavam da radim malo po malo.
Druze da bi smrsao moras da jedes minimum 5-6 obroka na svakih 2-3 sata jer time ubrzavas metabolizam a samim tim i mrsavis.Na forumu imas milion primera ishrane za definiciju, u principu gledas da jedes minimum 3g proteina po kg. tvoje tezine.Gledaj da ti se proteini sastoje od pileceg mesa,ribe,jaja,posnog sira itd. a sa Ugljenim hidratima radis variacije.Uz redovan kardio i eventualno neki sagorevac to bi otprilike bilo to.Izlistaj forum imas bas dosta pojasnjeno o svemu.Pozdrav ;)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
Odg: danilo23
« Reply #15 on: November 03, 2007, 07:06:06 PM »
me vidi ovo brate.
Znaci ja necu da se bas nabildujem jer mi to ne bi odgovaralo za fudbal.Ocu da nabacim grudi ledja trbusnjake ruke ramena i tako to.Noge imam jake od fudbala.
Ja sam poceo sa treningom prije 2 mjeseca i radim svaki dan vratilo razboj sklekove i trbusnjake subotom i nedjeljom odmaram.Vi ste mi rekli da ne valja to mozete li mi napisati sto valja i sto ja da radim i koliko da radim?

Offline danilo23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
Odg: danilo23
« Reply #16 on: November 03, 2007, 07:07:35 PM »
i planirao sam kreatine da pocnem da uzimam mozete li mi reci kako se uzima to i ocu li dobiti bas veliku snagu i volju za trening da radim dosta kao na primjer Trbusnjaka?

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: danilo23
« Reply #17 on: November 03, 2007, 07:11:37 PM »
Nemozes jesti 1 ili 2 puta dnevno i ocekivati neki napredak.Dzaba ti svi treninzi ako se nehranis kako tereba i nebrini se da ces se nabildovati jer kad bi to islo tako lako kao sto ti kazes gde bi nam kraj bio :lol: :lol: :lol:

Evo ti npr. jedan trening

Pon-Grudi + biceps
Uto-Noge+listovi
Sre-OFF
Cet-Ramena+triceps
Pet-Ledja
Sub-Off
Ned-Off

Vezbe valjda znas ;)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: danilo23
« Reply #18 on: November 03, 2007, 07:13:47 PM »
i planirao sam kreatine da pocnem da uzimam mozete li mi reci kako se uzima to i ocu li dobiti bas veliku snagu i volju za trening da radim dosta kao na primjer Trbusnjaka?

Jel ti hoces definiciju ili masu :dunno: :dunno: Gore pises da si se nagojio i da bi da smrsas a sad spominjs kreatin
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: danilo23
« Reply #19 on: November 03, 2007, 07:21:40 PM »
ja bih radio 2 puta nedeljno ove vezbe u 5 serija.sklekove bih izbacio
nabacices masus amo ako jedes pravilno,bez hrane nista
ojacaces
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380