EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Cucanj  (Read 43818 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Cucanj
« Reply #50 on: October 06, 2009, 03:28:27 AM »
kais i bandaze stavim tek kad dodjem do nekih 3 4 ponavljanja
sve preko toga mislim da je kontraproduktivno i divim se ljudima koji smeju keca bez pojasa
i smejem se onima koji ceo trening nose pojas i to onaj bilderski,sirok sa zadnje strane a uzak sa prednje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Cucanj
« Reply #51 on: October 06, 2009, 04:17:36 AM »
znam koji misici rade i zaobidji me vise nemam nameru da se raspravljam sa tobom

 :lol: :lol: :lol:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Cucanj
« Reply #52 on: October 06, 2009, 08:51:01 AM »
petre lokk1 ti je stvarno dao dobronameran savet, razmisli o tome
a sto milan kaze verovatno i nemas odgovarajuci pojas  :bored:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Cucanj
« Reply #53 on: October 06, 2009, 11:03:26 AM »
ja mislim da dobro radim ali nisam sto posto siguran.....I ne nosim kais zato sto kul izgleda vec zato da se ne bih povredio.....A da radim lose trebalo bi da me boli nesto a i ne boli me.....Sem nogu :D

samo ti koristi kaiš.. ne vidim u čemu je fora i poenta nekorištenja kaiša..to kao razvijamo neke druge mišiće u toku čučnja kada se ne koristi kaiš..
oni koji su zaboravili da ih podsjetim, čučanj je vježba za noge i samo noge, dosta trpe i leđa pogotovo ako vježbač ne izvodi pravilno a i ako izvodi leđa trpe i kaiš je dobro došao..kaiš također dobro dođe i psihički kao sigurnost..
ako neko smatra da prilikom izvođenja čučnja bez pojasa kao fol rade neki trbušni mišići i tako što uvedi brate malo više ponavljanja prilikom rada na stomaku i batali tu priču..
naravoučenije: bez obzira da li je šminka ili ne, prilikom izvođenja čučnja koristi pojas-kaiš kako ga već zovu jer je za to napravljen..
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Petar93

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 123
  • Gender: Male
Odg: Cucanj
« Reply #54 on: October 06, 2009, 11:16:54 AM »
Quote
samo ti koristi kais.. ne vidim u cemu je fora i poenta nekoristenja kaisa..to kao razvijamo neke druge misice u toku cucnja kada se ne koristi kais..
oni koji su zaboravili da ih podsjetim, cucanj je vjezba za noge i samo noge, dosta trpe i ledja pogotovo ako vjezbac ne izvodi pravilno a i ako izvodi ledja trpe i kais je dobro dosao..kais takodjer dobro dodje i psihicki kao sigurnost..
ako neko smatra da prilikom izvodjenja cucnja bez pojasa kao fol rade neki trbusni misici i tako sto uvedi brate malo vise ponavljanja prilikom rada na stomaku i batali tu pricu..
naravoucenije: bez obzira da li je sminka ili ne, prilikom izvodjenja cucnja koristi pojas-kais kako ga vec zovu jer je za to napravljen..
znaci necu prestati da ga nosim,hvala ti champion :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Cucanj
« Reply #55 on: October 06, 2009, 12:02:13 PM »
tesko da ima dobar kais lol
a onaj psihicki momenat ... hmmm .... moze i da se opusti zbog kaisa :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads