EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Igor Milanovic - intervju  (Read 11816 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Igor Milanovic - intervju
« on: March 02, 2007, 01:27:00 AM »
 EKSKLUZIVNO-IGOR MILANOVIC o tome kako je dobio PRO CARD, svom treningu i ishrani, i o planovima za buducnost, samo za exyu-fitness forum!

Gagi: Ono sto su mnogi ocekivali konacno se i desilo! Jos jedna PRO CARD za Srbiju! Igore reci nam kako se osecas, kako je to biti profesionalac?
Igor: Mogu reci da sam se vec navikao na ovu profesiju. Zapravo se nije nista promenilo, sve je ostalo isto, dogodilo se to da sam dobio priznanje za dosadasnji rad. Isto kao kad neko diplomira pa je srecan,tako isto i ja. Sad  me je pustila euforija oko toga ali kad sam dobio karticu bio sam veoma srecan i zadovoljan jer sam ostvario deo svog sna.

Gagi: Mnoge zanima kako si dobio PRO CARD, reci nam nesto o tome?
Igor: PRO CARD sam dobio na osnovu dosadsnjih rezultata. Na turniru u Svetskoj su dobijala PRO CARD za apsolutnog pobednika. Ja sam u apsolutnoj konkurenciji zauzeo 2 mesto, iza sjajnog Derika Karpinskog. Derik je nedelju dana pre postao apsolutni sampion Evrope i samim tim automatski je dobio PRO CARD.Tako da kada je pobedio i  na otvorenom turniru u Svetskoj, nije dobio kartu, jer ju je vec posedovao.Na osnovu toga sam u saradnji sa Pedjom Vuckovicem i Nenadom Vucovicem napravio molbu i zahtev za Pro licencu.Kao sto vidite, dobio sam je bez problema.

Gagi: Na pro sceni ces stajati rame uz rame sa najboljima!Mozes li nam otkriti bar deo strategije, i gde sve planiras da “izadjes”?
Igor: U kontaktu sam sa Milosem i on ce odlucivati na kojim cu se takmicenjima pojaviti i kada,a sad znate i ko ce biti najvise kriv za moj dobar izgled. Planovi su nam da se pojavim na nekom takmicenju u Americi, najverovatnije NEW YORK PRO 12-og maja, a zatim slede takmicenja po Evropi Austrija, Holandija,Rumunija,…

Gagi: Milos Sarcev ti je pomagao savetima, i uvek je govorio da te u bliskoj buducnosti vidi na Pro sceni.Njegova predvidjanja su se obistinila.Kako ce vasa saradnja izgledati ubuduce?Hocemo li te uskoro videti na slikama iz Koloseuma?
Igor: Kao sto sam vec rekao, saradnja sa Milosem je krenula, i sad nakon ovoga ce biti dosta ucestalija.Miloseve prognoze su se naravno ostvarile i nadam se da ce i u buducnosti biti kako on kaze. Milos je za mene jedan od najinteligentnijih bildera na svetu. Njegov nadimak sve govori. Sreca je imati takvog coveka na raspolaganju. Milos mi je dosta pomogao i to i sad cini, i neizmerno sam mu zahvalan. Sto se tice slika iz Koloseuma, nadam se da ce se i to dogoditi, ali kada, to stvarno ne znam.

Gagi: Niko ne moze da veruje kako si u stanju za kratak vremenski period da predjes iz vansezone,sprovedes pred-takmicarsku fazu, i izadjes spreman.Reci nam kako izgleda tvoja dijeta u tom periodu, i sta radis sa hidratima, narocito u poslednjoj nedelji?
Igor: Na ovo pitanje ne mogu u popunosti i sa preciznoscu da odgovorim.Ja savrseno poznajem svoj metabolizam i moje telo ,tako da mogu tacno da odredim koliko mi je potrebno da se spremim za takmicenje, sa sto manje novcanih ulaganja. Dovoljno mi je bilo 5 nedelja intezivne i rigorozne dijete da se spremim za Novi Sad. Hidrate tokom nedelja konstantno smanjujem i u zadnjoj nedelji radim praznjenje samo sa hidratima kojih ima u izolatu proteina, a to je svega 2g.

Gagi: Da li planiras da nesto menjas u odnosu na to kako si se do sada spremao za takmicenja, i ako je to slucaj, kakve ces promene da sprovedes?
Igor: Sto se tice mog treninga i sistema priprema za sada oni su isti. Da li ce ostati, to zavisi od Milosa…

Gagi: Svi bi voleli da znaju kako trenira Igor Milanovic!Reci nam koliko puta nedeljno treniras,kako delis misicne partije,kako izgleda tvoj trening u vansezoni, i kako se menja u pred-takmicarskom periodu?
Igor: Vezbam 6 puta nedeljno: ponedeljak spoljni deo ledja i triceps,utorak loza mrtvo dizanje i ramena,sreda grudi biceps,cetvrtak kvadriceps,petak srednji deo ledja i trapez.Subotom radim dopunski trening za grudi vezbe koje ne radim sredom.Stomak vezbam nakon svakog treniga sa tegovima.U mom treningu nema puno masina, nema potisaka za ramena, sve su “suvi” tegovi u pitanju.Obicno po vezbi radim od 4 do tri serije od 10 do 6 ponavljanja, to se menja zadnje dve nedelje do takmicenja i tada radim po vezbi 4 serije od 12 ponavljanja.Moj trening traje 1h do 2h, kako kad sta radim, pauze izmedju serija su oko 1min.

Gagi: Sta smatras da su ti jace strane koje ce zadati probleme ostalim profesionalcima, a na cemu moras jos da poradis?
Igor: Ne smatram da  mogu nekom sa Pro scene da zadam neke ozbiljnije probleme  mojim boljim misicnim partijama,bar ne jos.Mislim da su mi slabije partije ledja i gornji deo grudi i separacije na nogama.

Gagi: Sta bi za kraj zeleo da porucis svim nasim clanovima koji ovo citaju?
Igor: Pa najbitnije je da : vezbate redovno, da se trudite, da za to vreme provedeno u teretani naucite pravilan trening i da nikad ne odustanete.

Gagi: Igore hvala ti puno sto si pristao na ovaj intervju, svi su zeleli da saznaju sta se desava…U moje, i u ime cele exyu-fitness ekipe, kao i svih nasih clanova zelim ti puno uspeha u daljoj karijeri!

« Last Edit: March 02, 2007, 02:33:31 PM by Gagi »
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Igor Milanovic - intervju
« Reply #1 on: March 02, 2007, 09:07:46 AM »
 :clap: :clap: :clap:
...pa nek sledeci intervju bude posle Amerike ... ja se nadam da ce biti lepih vesti :)
Sve najbolje !  :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Igor Milanovic - intervju
« Reply #2 on: March 02, 2007, 11:12:57 AM »
Lep intervju,,bravo i hvala Igoru..... :clap1: :clap1: :clap1: :bow: :bow: :bow:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Igor Milanovic - intervju
« Reply #3 on: March 02, 2007, 12:56:31 PM »
Hvala Igoru..Sada je mnogo jasnije kako je dosla pro card u ovo vreme kada nije bilo ni jednog turnira..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Corey

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: Igor Milanovic - intervju
« Reply #4 on: March 11, 2007, 10:21:36 AM »
Odličan invtervju, bravo!

Offline Cock145

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Odg: Igor Milanovic - intervju
« Reply #5 on: January 29, 2015, 06:21:19 AM »
Da li planiras da nesto menjas u odnosu na to kako si se do sada spremao za takmicenja, i ako je to slucaj, kakve ces promene da sprovedes?