EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana  (Read 12520 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #30 on: August 04, 2010, 02:07:15 PM »
 ko vam sastavlja te glupe programe treninga da mi je znati
svi navalili na 3 pa 1 ko mutavi na telefon

i oko hrane..procitaj neku normalnu temu sa ishranom i sve pise u njoj..kakve bre pitanja postavljate a imate upuststvo za skidanje pa jos ono sto vam je ivana pisala i i dalje pitate gluposti.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lemana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Female
  • i am the woman on a mission nothing cant stop me n
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #31 on: August 04, 2010, 03:32:32 PM »
Quote
Osnovni cilj mi je da skinem slauf i nabijem koji misic,
to je sasvim u redu....
Quote
Bezveze mi je samo sto sam malo pre pojeo par strudli s' makom... morao sam  smile
moranje je samo da se umre,i slatkishi nisu hrana,slatkishi su uteha...a ta shtudla ti je pravi izbor za skidanje tog shlaufa....
Quote
Rezultate na misicima jos uvek ne vidim (mislim, ipak ja radim pravilno tek 3 dana), ali zato vidi moja majka ("Milane, molim te prestani da dizes te tegove... pa vidi, gubis vrat jbt")  smile
meni moja mama nishta ne kaze :lol: :lol: :lol:
i lepo ti Milan kaze.......
Quote
ko vam sastavlja te glupe programe treninga da mi je znati
svi navalili na 3 pa 1 ko mutavi na telefon

i oko hrane..procitaj neku normalnu temu sa ishranom i sve pise u njoj..kakve bre pitanja postavljate a imate upuststvo za skidanje pa jos ono sto vam je ivana pisala i i dalje pitate gluposti.
Jedesh aman isto kao i kad vezbash.....

Offline Sreten Zhujkic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #32 on: August 04, 2010, 04:32:05 PM »
ko vam sastavlja te glupe programe treninga da mi je znati
svi navalili na 3 pa 1 ko mutavi na telefon

i oko hrane..procitaj neku normalnu temu sa ishranom i sve pise u njoj..kakve bre pitanja postavljate a imate upuststvo za skidanje pa jos ono sto vam je ivana pisala i i dalje pitate gluposti.
Ne znam vise gde da gledam... Lako je tebi da kazes kad je tebi, kad si pocinjao, imao ko da kaze kako i sta... A mi, pocetnici, citamo po forumima i gubimo dosta vremena. Na 10 topika, 5 razlicitih programa i za svaki kazu da je pravi... Tako da ono... U teretani ne daj boze da pitam nekoga, odma mi nude proteine, kreatine, steroide itd. Isto vazi i za ishranu...

100 ljudi, 100 cudi  ;)

Offline Lemana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Female
  • i am the woman on a mission nothing cant stop me n
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #33 on: August 04, 2010, 04:42:51 PM »
Quote
A mi, pocetnici, citamo po forumima i gubimo dosta vremena

 :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
ili citash i trazish ili uzmesh licnog trenera za 200 eura.......

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #34 on: August 04, 2010, 04:56:21 PM »
Quote
A mi, pocetnici, citamo po forumima i gubimo dosta vremena

Quote
Ukupno vreme na forumu: 139 dana, 13 sati i 32 minuta.

definisi "dosta vremena"

Quote
uzmesh licnog trenera za 200 eura

za 99posto ljudi je ovo previse para,pa i 100e im je mnogo..a ima ovde besplatno al treba da se cita..nece da gube vreme
ne mozes da se jebes a da ti ne udje kad vec moram tako da kazem

neces da citas..ok,nema problema,plati onda i drugi ce da razmislja umesto tebe..nemas da platis a neces da citas..onda ostani tu gde jesi

@milan

ko tebi moze da kaze e ovaj ti je najbolji program za tebe
vidis za sta ljudi kazu da valja,probas pa ako ne radi vrtis dalje a ne uzimas,kao sto si ti uradio,program za koji 99posto ljudi kaze da je sranje

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Sreten Zhujkic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #35 on: August 04, 2010, 05:01:37 PM »
200e mi je mnogo, to stoji... Stvarno sam u skripcu s' parama (ubija me skolarina). Ne znam kako da ti definisem 'dosta vremena'... mislim da ce ti biti dovoljno ako kazem da sam se od muke registrovao na forum. Davno sam to prestao da radim, ali stvarno je pocelo da me ubija lutanje od foruma do foruma... Prost primer je lik sa FB (Personalni trener - tako se zove grupa)... Dugo sam s' njim pricao i dosta njegovih stvari se potire sa vasim... pocevsi od ishrane pa do samog programa treninga. Ne znam stvarno sta da vam kazem... Meni zasad odlicno funkcionise ovo sto sam sklopio na ovom forumu uz vasu pomoc... Zaista, za sada sve ide po planu.

Offline Lemana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Female
  • i am the woman on a mission nothing cant stop me n
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #36 on: August 04, 2010, 05:06:13 PM »
Quote
za 99posto ljudi je ovo previse para,pa i 100e im je mnogo..a ima ovde besplatno al treba da se cita..nece da gube vreme
ne mozes da se jebes a da ti ne udje kad vec moram tako da kazem
hahahahahhaha....to ti pricam.......
ja sam mesec ipo dana na ovom forumu pa stalno citam,menjam,isprobavam.....telo oseti kad mu neshto odgovara.....a rezultati....ima vremena :lol: :lol: :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #37 on: August 04, 2010, 05:06:15 PM »
bas zato sto ti odlicno deluje trebas da imas motivaciju da citas dalje i unapredjujes znanje al i dalje to gledas kao gubljenje vremena..
forum je ogroman,ne moze da se procita za 2 dana,al malo po malo kako ides dalje stvari se slezu i postaju jasnije
kao u realnom zivotu:ako ti ne zalegnes za sebe drugi ce jos manje da se muce oko tebe,samo ce da te preskoce i ostave tu gde jesi
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lemana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Female
  • i am the woman on a mission nothing cant stop me n
Odg: Sreten Zhujkic - Trening i ishrana
« Reply #38 on: August 04, 2010, 05:08:49 PM »
3-4 puta nedeljno da trenirash ti je sasvim dovoljno.......ne sabijaj treninge jedan do drugog..... :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380