EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Divorce  (Read 12499 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Divorce
« on: July 02, 2012, 09:19:27 AM »
Cao svima  ovde.Imam 32 godina i razvodim se.Razlog sto sam ovde  nije moje nezadovoljstvo sa fizickim izgledom , ali buduce da eto ovih dana se odricem stare navike (mog muza), resila sam da se odreknem i od starih navika u ishrani. Nisam od one ljude  koje cmizdre i pate kad ih zadesi neko zlo, naprotiv onda sam puna energije da krenem svezija dalje u zivot i da pate oni koji su me izgubili figurativno u njihov zivot.Ne zelim da svoju bol utapam u sladoled i slatkise, naprotiv zelim da izgleda lepse nego ikada u svom zivotu. Pa? Hocete li mi pomoci u tome ?  Hvala vam!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Divorce
« Reply #1 on: July 02, 2012, 10:15:40 AM »
Cao svima  ovde.Imam 32 godina i razvodim se.Razlog sto sam ovde  nije moje nezadovoljstvo sa fizickim izgledom , ali buduce da eto ovih dana se odricem stare navike (mog muza), resila sam da se odreknem i od starih navika u ishrani. Nisam od one ljude  koje cmizdre i pate kad ih zadesi neko zlo, naprotiv onda sam puna energije da krenem svezija dalje u zivot i da pate oni koji su me izgubili figurativno u njihov zivot.Ne zelim da svoju bol utapam u sladoled i slatkise, naprotiv zelim da izgleda lepse nego ikada u svom zivotu. Pa? Hocete li mi pomoci u tome ?  Hvala vam!

Sta hoces da promenis/postignes?

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #2 on: July 02, 2012, 10:33:11 AM »
Zelim  biti fit, da utegnem telo vezbama i ishranom.

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Divorce
« Reply #3 on: July 02, 2012, 05:10:38 PM »
Koliko kilograma imas, visina? I kako se hranis sada?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Divorce
« Reply #4 on: July 02, 2012, 05:56:44 PM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #5 on: July 02, 2012, 09:56:55 PM »
Najbolje da se slikam  sutra i da vi kazete svoje mishlenje.  :dunno:

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #6 on: July 02, 2012, 10:01:07 PM »
Mmm kako se hranim... pa ja sam zaposlena zena , uz to imam i dvoje dece, nije  mi  jelo  najvaznije u zivotu, jednostavno ne vodim racuna sta i kad jedem, jedem kad ogladnim. A kad ogladnim jedem obicno ono sto imam.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Divorce
« Reply #7 on: July 02, 2012, 10:09:23 PM »
Procitaj temu o otvaranju novih tema, onda mozemo da pricamo.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #8 on: July 02, 2012, 10:11:10 PM »
 :wallbash1:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Divorce
« Reply #9 on: July 02, 2012, 10:55:04 PM »
Sta je problem? Moras da citas bar lepljive teme :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380