EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dilema  (Read 1332 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sudijazr

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Dilema
« on: March 21, 2013, 08:26:55 PM »
Zdravo svima,pratim ovaj forum vec 2 meseca,ali nisam hteo da krenem sa glupim pitanjiima od prvog dana kada sam krenuo sa promenom nacina ishrane i gubitkom kg.Ali sada imam jednu dilemu.Naime promenio sam nacin ishrane pre 2 meseca,nista ekstremno,dosta sam citao i za 2 meseca sam smrsao 12 kg.Imao sam 107 a sada imam 95,sve to bez ikakve fizicke aktivnosti,bukvalno samo ishranom.Imam 22 god,i oduvek sam bio gradjen kao kruska,sada kada sam izgubio te kilograme izgledam jos mlitavije.Sada imam dilemu,prva opcija je teretana(3 puta nedeljno+kardio 2 puta i jedan dan pauze),a druga je trcanje u parku odmah prekoputa mog stana (4-5 puta nedeljno,40 min),gde takodje postoje sprave za vezbanje? Sta bi mi vi preporucili? naginjem ka teretani,ali ona mi je skuplja i dalja,a vreme mi je bitno... moj cilj je 85 kg,i mislim da cu izgledati odvratno ako toliko smrsam a ne dobijem neku misicnu masu? Hvala na pomoci  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dilema
« Reply #1 on: March 21, 2013, 09:16:43 PM »
sto vise teretana, ako si samo sa klopom skinuo to, sa teretanom ce biti jos bolje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: Dilema
« Reply #2 on: March 21, 2013, 09:28:23 PM »
 Ako nisi imao nikakvu fizicku aktivnost, svakako da ce bilo koje mrdanje iz kuce samo povecati to gubljenje kilograma u zavisnosti da li dizes tegove, da li trcis, da li dizes tegove i trcis, ili bilo sta drugo mozes samo povecati gubitak kalorija i samim tim smanjivati kilograme iz dana u dan u vecem obimu nego do sada. To ne znaci da ces ti odlaskom u teretanu odmah gubiti ne znam koliko, ali ces svakako povecanom fizickom aktivnoscu ostvariti pozitivne rakcije i gubitak. Uz tebe sam, i kreci u teretanu. Srecno!

Offline sudijazr

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Dilema
« Reply #3 on: March 21, 2013, 10:50:54 PM »
Pre svega,hvala na pomoci,nisam opterecen brzinom uopste i nije mi stalo da ekspresno izgubim tezinu,plasim se samo da ne izgledam kao koza rastegnuta na kostur bez ikakve misicne mase...zato se bojim da samo trcim i mrsam a da misica nema nigde... :nonono: