EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jeca u akciji skidanja kilograma!  (Read 5374 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bumbica

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Jeca u akciji skidanja kilograma!
« on: May 24, 2010, 01:41:52 PM »
Dragi moji,na ovom forumu sam registrovana vec nekoliko meseci,al sam tek sad smogla snage da krenem u borbu,pa samim tim i da zatrazim koji savet od vas  :)
Imam 26 godina i visak od 25 kilograma kojeg zelim jednom zauvek da se otarasim! Naime,odredjeni visak vucem jos od ulaska u pubertet,ali sam nekako uspevala da ga drzim pod kontrolom,stalnim dijetama i povremenim fizickim aktivnostima.Cak sam pre tri godine dosla blizu svoje idealne tezine. Ali,ne lezi vraze! Cim sam se opustila, sve se malo po malo vratilo  :bash:
E,sada sam resila da se jednom za svagda obracunam sa ovim problemom. Uradila sam sve moguce analize da bih se uverila da ne postoji neki zdravstveni problem koji bi predstavljao prepreku,prekontrolisala sam i stitnu zlezdu i sve je ok.
Napravila sam orijentacioni plan ishrane (na osnovu saveta gospodina Lazica),kupila sam spravu za nordijsko trcanje,tegove i spremna sam  :clap:
E,sad bi bilo lepo kad bi mi neko od vas rekao da li bi bilo dobro da uz sve to navedeno pocnem da koristim i jedan sagorevac masti koji sam videla na vasem sajtu-zove se "Slim quick extreme" i namenjen je zenama? Ima li on nekog vidljivog efekta?
Hvala vam unapred!

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: Jeca u akciji skidanja kilograma!
« Reply #1 on: May 24, 2010, 08:11:40 PM »
pohvale za odluku da se sredis  :clap:

nije najsretnije resenje da odmah krenes sa sagorevacem, prvo sredi metabolizam, da se sto vise kroz hranu i trening otarasis viska, pa tek u kasnijoj fazi, tj. kad bude zapelo, onda ubaci sagorevac da pogura to...

moze se desiti i da se suvise oslonis na njega pa da "oprastas" sebi neki izlete sa hranom ,racunajuci da ce on to srediti...ovako ces morati maksimalno da se posvetis hrani, i uz to nauciti sta ti godi, a sta ne godi od hrane, pa ce ti to znanje kasnije dosta koristiti za odrzavanje vitke linije  ...mrsas i ucis  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jeca u akciji skidanja kilograma!
« Reply #2 on: May 24, 2010, 08:19:48 PM »
veoma korektan i potpun sagorevac, namenjen bas zenama..pozitivan feed back..nadam se da nisi alergicna na nesto..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Bumbica

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Jeca u akciji skidanja kilograma!
« Reply #3 on: May 24, 2010, 09:52:41 PM »
Hvala na porukama podrske! Poslusacu savet da ne uzimam odmah sagorevace,nego kasnije,kad kilogramcici krenu da se tope  :)

Offline Bumbica

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Jeca u akciji skidanja kilograma!
« Reply #4 on: June 03, 2010, 03:37:10 PM »
Zdravo! Evo,ja vec nedelju dana redovno vezbam,korigovala sam ishranu ( nema slatkisa,hleba,gaziranih napitaka,a jedem belo meso,povrce,voce,nemasni jogurt i sl.),i mogu da se pohvalim da vec osecam rezultate! Nije bas da se vide,ali je bitno da se ja lepse osecam od kad se ne prejedam  :clap:

Nego,imam jedno pitanjce za vas: da li bih smela ponekad da se pocastim onim proteinskim cokoladicama koje sam videla kod vas u shopu  :mf_wink:?
Ne bih ja to cesto,nego bas kad se uzelim cokolade...
Hvala!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jeca u akciji skidanja kilograma!
« Reply #5 on: June 03, 2010, 04:23:39 PM »
povremeno -da
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Jeca u akciji skidanja kilograma!
« Reply #6 on: May 06, 2012, 11:41:15 AM »
Jeco.... kada zavrsis sa dijetama,nemoj previse da se opustas, neka ti pojedine zdrave izmene u ishrani predju u naviku. Sto ne znaci da ne mozes po nekada pojesti red cokolade, nekoliko keksica ili 1 parce sampite za praznik.... ali upamti, parce, a ne citavu tacnu.   ;)