EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Izobolic  (Read 8711 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Izobolic
« on: May 21, 2012, 02:20:13 PM »
 :help:

planiram da u ishrani, redukcijkoj dijeti, uvedem izobolik, u poicetku sam dosta mrsavila ali mi unos proteina nije dovoljan...

evo primjera:

prije rucka pola mjerice, posle vecere pola mjerice  izobolika

napominjem da posle 3-4 ( kad pojedem oko 100 grama voca) ne jedem vise ugljene hidrate...pa mozda i to voce da zamijenim sa pola mjerice...

Hvala.

P.S. vjezbam tri puta nedjeljno kardio i tegovi...ostalih dana kardio, biciklo, setnja itd...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Izobolic
« Reply #1 on: May 21, 2012, 03:18:15 PM »
Sto bas u to vreme da pijes i sto bas Isobolic? Koliko se secam, ljudi nisu bas bili odusevljeni ukusom.

Napisi bolje sta jedes tacno u toku dana.

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Izobolic
« Reply #2 on: May 21, 2012, 03:29:46 PM »
evo ovako:

trenirala sam dva mjeseca sa privatnim trenerom. on mije preporucio sledeci jelovnik, koji izgleda ovako, manje ili vise:
1.caj
2.cijedjena pomorandza
3. ovsene zitarice i mlijeko, jugurt
4.proteinska cokoladica/neste fitness
5.vocka
6.rucak meso i salata ili nesto kuvano i salata
7.vocka
8.vecera belanca, sir sa niskim procentom masnoce...

s obzirom da imam veliki procenat masti, morala sam vise proteina da unosim, mada nisam ljubitelj njihov  :wow: i preoporucio mi je izobolik. Ja sam ga probala, imam onu kantu od 2.270 kg,,,nije lose. pa sam mislila da ove dvije vocke zamijenim sa njim. ujutro sa vodom, popodne sa mlijekom da ga mutim.

misica imam malo, skoro sve je salo, zato mi treba povecan unos proteina.

hvala.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Izobolic
« Reply #3 on: May 21, 2012, 03:52:47 PM »
Ovo je uzas. Idem sad na trening, odgovoricu ti uvece.

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Izobolic
« Reply #4 on: May 21, 2012, 03:55:19 PM »
Vazi!
Jedva cekam odgovor. u pocetku sam imala dosta dobre rezultate, cak sam se i pohvalila na temi ishrana ali sad osjecam da nesto nije kako treba..

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Izobolic
« Reply #5 on: May 21, 2012, 03:55:43 PM »
Slabo skroz...treba proteini u svakom obroku (meso, jaja, sir), a ove vocke izbaciti...ne trebas 8 obroka dovoljno je 5-6 obroka...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Izobolic
« Reply #6 on: May 21, 2012, 04:17:54 PM »
sad sam se bas prepala... :hitself:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Izobolic
« Reply #7 on: May 21, 2012, 05:39:16 PM »
Sta je prvenstveno tvoj cilj???
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Izobolic
« Reply #8 on: May 21, 2012, 06:48:53 PM »
da smrsam 15 kg....masti zive vage

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Izobolic
« Reply #9 on: May 21, 2012, 06:53:32 PM »
Ok znaci da bi smrsala treba se kloniti bilo kakvih izvora secera,belog brasna i ostalih prostih ugljenih hidrata....znaci nikakve fitnes cokoladice,nestea i sta ti ja znam bilo kakve slicne proizvode.....ovsene pahuljice prebaci samo u dorucak a ostale obroke sastavis iz proteina tj. mesa i povrca........
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”