EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?  (Read 8634 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gargamelito

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Pozdrav svima, pratim vas forum vec duze vrijeme, mnogo toga sam naucio ovdje kako sto se tice treninga tako i sto se tice ishrane. Od prosle nedelje sam odlucio da se malo definisem i skinem visak masnih naslaga sa stomaka, pa sam poceo sa dijetom. Unosim veliku kolicinu proteina, skrobaste UH ne unosim (osim vikendnom kako bih ubrzao metabolizam), puno salate, i kao izvor energije sam koristio Omega3 kapsule i bademe (100g/dan). E sad, dobio sam sagorjevac masti TL Ripped Fuel 5x, pa me zanima da li uz njega treba da smanjim i unos masti na minimum (svuda citam da uz sagorjevace UH i masti idu na minimum) jer i on sam po sebi daje odredjenu kolicinu energije? :)

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #1 on: March 04, 2013, 03:44:02 PM »
100g badema dnevno i omega 3 za energiju wtf ??? Jos moras da citas i da se obrazujes, nego ko to poklanja sagorevace, daj i mi da stanemo u red  :). Salu na stranu, jesi racunao dnevnu potrebu za kalorijama? Ako nisi, znaci da nisi proucio bitne teme. Imas uputstvo kako se mrsavi, magicna formula da se skine salo sa odredjenog dela tela ne postoji, mora dupe dobro da se oznoji

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #2 on: March 04, 2013, 05:06:26 PM »
Jesi li to na keto pa jedes bademe i omega 3?
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Gargamelito

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #3 on: March 05, 2013, 09:19:46 AM »
Puno? Jesam, sve sam to racunao.
Aha, ketogenaa.
Visok sam 184cm, tezak 84 kg.

Evo jelovnika :

Obrok 1.     2 cijela jaja + 3 bjelanca

Obrok 2.     30g whey + 2 caps omega 3

Obrok 3.     150g ribe + salata + 50g badema

Obrok 4.     30g whey + 2 caps omega 3

Obrok 5.     150g bijelog mesa + salata + 50g badema



Pa eto, pricajte sta imate. Pomagajte, ne sumnjam da ste strucniji :D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #4 on: March 05, 2013, 10:18:50 AM »
nemoj da unosis mnogo badema u keto, jer tu ima i hidrata :)
ovde 5 gr, ovde 2, ovde 20 skupi se
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Gargamelito

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #5 on: March 05, 2013, 10:33:23 AM »
Znaci njih izbacam, a da pojacam proteine i omega 3?
Prvi put sam na keto dijeti, tako da ne znam kakvi su njeni rezultati. Ljetos sam bio na nekoj drugoj sto sam preuzeo sa vaseg foruma, i rezultati su bili super, nego reko da probam nesto novo.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #6 on: March 05, 2013, 11:50:02 AM »
nemoj da ih izbacujes.smanji.licno bih prvih 10 dana uzimao striktno, samo ulja, omege, ribe, bez wheya i neke velike kolicine proteina, dok ne udjes u ketozu, posle moze..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #7 on: March 05, 2013, 12:34:10 PM »
Preporucio bih ti da ubacis i brokoli ponekad umjesto salate,izblansiras ga 10ak minuta i super.. A iskreno ne znam da li se whey + omega 3 racuna kao obrok.. Ja uzimam bademe po sacicu uz prvi i drugi obrok,znaci prvi jaja i bademe prije treninga,posle treninga 150g pileceg i opet saka badema.. posle toga jos 3 obroka iste kolicine mesa + brokoli,i omega 3 uzimam 15 kapsula dnevno uz obroke. Btw isto sam na keto,ishranu nisam ja pravio ;) Ako te zanima od suplemenata sam jos kupio C vitamin koji pijem odmah posle treninga, vitamin d3 koji pijem uz prvi obrok,coffein pola sata prije treninga.. To je meni prepisano posle mjerenja bf-a kapiperom ;)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Gargamelito

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #8 on: March 05, 2013, 12:57:37 PM »
Aha, pokusacu sve to nekako da sumiram i mijenjam ovo. Onda cu ove nedelje izbaciti whey, pa ga ubacam sledece nedelje.
Ja sam uzeo komplex vitamina i uzimam ga jednom dnevno. Koliko si vec na keto? Kakvi su ti rezultati?

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Velika dilema - Sagorjevaci masti zajedno sa Omega3 i bademima?
« Reply #9 on: March 05, 2013, 01:26:56 PM »
Ja sam u trecoj nedelji,ali sam prve dvije nedelje bio bez vlakana,znaci samo meso,jaja,omega 3 i multivitaminski kompleks. Prosle srijede sam se mjerio,imam 20,5 posto masnoce,za 4 nedelje cu opet da se mjerim sa ovom ishranom,pa cemo da vidimo :)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!