EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomak i butine  (Read 9244 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Stomak i butine
« on: April 23, 2012, 07:48:10 PM »
Izvinite ako sam napisao temu na pogresnom mestu posto sam nov...
Ovako visok sam 174cm, a tezak 57,5kg.Treniram fudbal i veoma sam aktivan tj. veci deo slobodnog vremena provodim napolju,e sad mene zanima kako da se pravilno,sportski da se hranimi, kako da smrsam u butinama i kako da mi plocice postanu jos izrazenije posto se vide ali jos nije to to.Do sad sam cesto jeo cipseve,masnu hranu,dosta mesa,mlecnih proizvoda,dosta hleba i slatkisa...Dosta sam citao o svim ovim temama :crazy: :wallbash1: ali nikako nisam mogao sve lepo da ukapiram pa zato trazim pomoc od nekog veoma strucnog ko zna kako bi sve to lepo trebalo da izgleda.Sto se plocica tice mislim da sam ukapirao da treba da vezbam 2 ili 3 puta nedeljno da bi mogle da se odmore.Butine i listovi su mi najjaci misici na telu,ovako kada bi me neko pogledao od velike masnoce na butinama nikome ne bi moglo ni da padne na pamet da tu ima misica ali kada ih zategnem i kada stanem u kosarkaski stav misici iskoce i postanu ocigleni....Sad ne znam dal vam nesto znaci ako kazem da sam veoma brz i igram krilo tj. da li brzina ima ikakve veze sa mojom novom ishranom i nacinom rada.Misici na rukama kao i grudi su mi takodje dosta jaki ali nikako ne znam kako da smrsam u butinama i kako da napokon u potpunosti dobijem plocice...Tako da molim vas da mi osmislite potpuno nov i zdrav nacin ishrane jer fudbalske treninge imam 3 ili 4 puta nedeljno a vikendom redovno igram utakmice,idem u sredju skolu tako da bi i to trebalo da pomogne posto ne znam kada bi trebao da legnem,a kada da se probudim tj. kada da doruckujem.Molim strucne osobe da mi pomognu.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Stomak i butine
« Reply #1 on: April 23, 2012, 09:30:10 PM »
slika
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #2 on: April 23, 2012, 09:39:29 PM »
Ok poslacu sutra ili prekosutra dok vidim gde web kamera cuva slike i to...  :) Nego me

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #3 on: April 24, 2012, 11:32:16 AM »
Ne znam kako da pomocu web kamere da slikam   :help: pa ako moze neko i to da mi objasni... :lol:

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #4 on: April 24, 2012, 06:23:25 PM »
Jer moze neka pomoc i bez slika ?
Cuo sam da je zdravo jesti za dorucak dosta mesa i nesto masno  :bored:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #5 on: April 24, 2012, 06:47:04 PM »
Jer moze neka pomoc i bez slika ?
Cuo sam da je zdravo jesti za dorucak dosta mesa i nesto masno  :bored:
Lose si cuo  :crazy:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #6 on: April 24, 2012, 07:07:32 PM »
To mi je reko doktor ali dobro.Nego ovo mi nije jasno,zasto na primer moram da vodim toliko racuna o ishrani ako zelim da smrsam jer ako ja na primer sve sto pojedem tokom dana negde istrosim izuzev vecere,a ne jedem nesto posebno za veceru sve to sto sam pojeo za veceru i jos masnoca iz mog tela ce biti istrosena tokom noci valjda ? Dobro pri ovakvom zivotu organizam bi verovatno bio dosta slabiji sto bi dovodilo do cestog napadanja virsa ali ne vidim zasto ovako nesto ne bi funkcionisalo ?  :help:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #7 on: April 24, 2012, 07:11:28 PM »
Napisi trenutnu dnevnu ishranu
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #8 on: April 24, 2012, 07:31:40 PM »
Ne znam bas tacan plan jer stalno jedem razlicito,na primer nekad se budim u 10 pa mi je dorucak u pola 11,a nekad u pola 8,po nekad jedem  hamburgere i tople sendive,ponekad cips,ponekad voce i slicno ali odprilike nesto ovako:Za dorucak pojedem 2 jajeta na oko,malo prsute i casu jogrta ili namazem koje parce pastete  i uzmem jos malo krema takodje uz jogurt koji pijem uz svaki obrok izuzev vecere.Za rucak jedem supu i meso ili neku corbu tj. neko povrce i malo testenina ili slicno ali naravno uvek jedem neku vrstu salate uz to,za veceru namazem nesto na hleb i jedem ili uzmem malo salame i majoneza ili kacamak,poparu.Sto se uzina tice nekad uzmem voce ali cesce uzmem cips iako ne uzinam svaki dan,a za svaki glavni obrok jedem beli hleb.Ipak meni je glavni problem da vremenska organizacija,posto ne znam koliko posle budjenja treba da se jede i kolika kolicina,a imam probleme i sa skolom jer kad idem popodne casovi mi pocinju u pola 1 i onda doruckujem i uzinam kuci,pa ponovo nesto nezdravo uzinam u skoli,pa onda kad dodjem iz skole opet nesto malo jedem kuci i onda na kraju veceram,a pre podne idem najcesce na trening.Kad idem pre podne u skolu tad mi je najteze jer doruckujem u skoli,malo jedem kad se vratim i onda u 3 idem na trening,posle treninga ponovo nesto malo jedem i tako... :nonono:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #9 on: April 24, 2012, 07:36:24 PM »
Najzdravije u tvom jelovniku su koliko ja vidim jaja,salata i poneke sitnice.....da bi definisao svoje misice ja bih ti preporucio low carb dijetu......i dorucak se nejede u 11 to mu vise dodje rucak
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”