EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Najbolja transformacija-2014/2015-!!!  (Read 2229 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline OldSchoolPower

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Najbolja transformacija-2014/2015-!!!
« on: October 16, 2014, 09:09:16 PM »
Trazim troje ljudi iskljucivo iz Beograda, koje bih trenirao naredna 3 meseca, i pokusao da u tom vremesnkom periodu napravim najbolju telesnu transformaciju u gradu. Od tih 3 ljudi, pobednik bi ostao kod mene da trenira, ako naravno bude zeleo to. Imam veliki broj transformacija i klijenata, na mojoj fb strani koja je od skoro otvorena mozete saznati vise:
 https://www.facebook.com/pages/Trener-Dejan-Kanazir/776035239122719

5 godina sam u fitnes industriji i radim trenutno na 2 lokacije, jedna Crveni krst, druga Denkova basta. U underground krugovima sam poznat, po znanju i sposobnostima da od nemogucih telesnih kompozicija napravim cudo. Za vise informacija o uslovima rada kontakt ovde inbox ili na
e-mail: kanazirdejan75@gmail.com
Pozdrav

Offline zoran.karlovic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Odg: Najbolja transformacija-2014/2015-!!!
« Reply #1 on: October 18, 2014, 02:06:11 PM »
Druze, koja je procedura? Vrlo sam zainteresovan. Treniram godinu dana ali rezultati nisu zadovoljavajuci jer ishranu nisam promenio. Mozda je vreme za svezu krv.

Offline eXeL0L

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Najbolja transformacija-2014/2015-!!!
« Reply #2 on: October 23, 2014, 04:36:50 PM »
samo nemoj za hemiju savete davati da ne ubijes nekog xD

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Najbolja transformacija-2014/2015-!!!
« Reply #3 on: October 23, 2014, 04:43:42 PM »
 :lol: :lol: :yes: :yes: :clap:
samo nemoj za hemiju savete davati da ne ubijes nekog xD
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.