EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Memorijal Miodrag Stojanović Gidra 5  (Read 28379 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #10 on: April 04, 2008, 11:40:58 PM »
i ja znam dzaku :lol: dodje ponekad na rvanje kod nas u partizan :) extra lik

a znam i tasmanijskog djavola...em je dolazio na rvanje u part. em mi je komsija...i EXTRA je spreman
al se nekad dobro jelo

Offline NebojsaZemunTrg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 114
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #11 on: April 05, 2008, 01:37:49 AM »
Vidi sto ste skinuli tekst sa sajta i foruma gde sam ja moderator mmaserbia :wow: :lol: :yes:
Miljan ne radi protiv lika iz Austrije jer se razboleo pa su mu nasli neku zamenu iz Hrvatske.
kao sto vec rekoh u jednoj temi,imao sam grapling gore kod njih na Karaburmi u CDS-u 23.marta i uzo srebro do 77kg,juniori,a sudija mi u finalu bio Djavo.
Upoznao sam se i sa Dzaletom,Gagijem,Lajhnerom,Peletom,Dadom i Bojanom Mihajlovicem,Belim i svim ostalim poznatim nasim MMA borcima.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #12 on: April 05, 2008, 01:51:42 PM »
Quote
Vidi sto ste skinuli tekst sa sajta i foruma gde sam ja moderator mmaserbia

Pa sramota!...kad mi cekamo da ti stavis!  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline -XtReMe-

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #13 on: April 05, 2008, 03:55:03 PM »
Rezultati?

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #14 on: April 05, 2008, 04:04:00 PM »
kad bude odrzano  :)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline -XtReMe-

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #15 on: April 05, 2008, 06:58:52 PM »
Sry, procitao sam 1.April i odma se prebacio po sredini teksta da citam, nisam video 6.April

Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
Autor Boba_N_S   
Tuesday, 01 April 2008


:)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #16 on: April 06, 2008, 11:17:41 PM »
Sad sam dosao sa meca.Bicu krataka.Organizacija solidna,mecevo dosta losi.Barem po mom ukusu.
Sta izdvajam?

pobedu Sretenea protiv Dzakica,i ako je bio 11 kg laksi od njega...sto je neverovatno za ovaj sport,bar napolju.
brzu pobedu Tasmaniskog Djavola,kao i jednog dzudiste,ne mogu da mu se setim imena.Radio je protiv madajara nekog.
Mario Stanosevic je izgubio.usao je u razmenu udaraca sa odlicnim Crnogorskim tamicarem(inace boxerom) i doziveo poraz.
Gagi Tesanovic odlican.Veoma vedar momak,koji se sa svima pozdravljao i ljubio  :lol: ko da je dosao na neki rodjendan a ne na turnir :lol: prijatan momak. :)
Turnir je pokvario beli.Koji je posle prekida u njegovu korist udario sudiju.Narvano diskvalifikovan je,ali se kasnije obratio javnosti i izvinio.Voleo bi da nekjo kaze o tome ako zna vise.Ne znam.Udfarac je usledio kada ga je sudija dizao sa nokautiranog protivnika.

Eto ,to je ukratko od mene  :)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #17 on: April 06, 2008, 11:44:08 PM »
A kako se Dzakic drzao ?  :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #18 on: April 07, 2008, 12:01:06 AM »
A kako se Dzakic drzao ?  :)

slabo...ipak je tezi 11 kg od ovog..trebao je kad je bio dole tu i da ostane....
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #19 on: April 07, 2008, 02:12:59 AM »
Ajd i ja da dam neki komentar

Turnir-bacanje para,borci ocaj,mnogo partera,malo korisnih stvari..

ajd redom..

Dzakicev mec-kao i prosli put sreten je dokazao da je trenutno bolji,dzakic je predao jer nije mogao vise da izdrzi,tako sam cuo..Stalno je bacao sretena u parter,ne znam zasto jer je dzakic bio reprezentativac zemlje u kik boksu sa odlicnim skorom..ne znam sto toliko forsira taj parter

Gagi tesanovic-odlicno odradjeno,vidi se da momak zna znanje..ne toliko zanimljivo za publiku ali to je to...

Stanosevic dosta lose..tj nije on toliko los koliko je vuckovic dobar..opet ga je mario bacio u nepotreban parter i to na los nacin..oborio ga je tako da je on ostao ispod vuckovica...pred prekid je vuckovic vezao 2 direkta i pukla je arkada
Mnogo panici u toj razmeni udaraca,saginje se..vidi se da nema rutinu..inace jak

Goce isto kao i gagi,vidi se da zna,odradio to na brzinu,zavrsio polugom,jedini mec zavrsen tako

marko milosavljevic,mladji brat maria,coveka koje se isto bori,je izgubio od belog,koji je jako jako iskusan,tacno se vidi,ali je diskvalifikovan zbog udaranja sudije,pa je naknadno marko pobedio a beli se izvinio svima ,sem sudiji..Marko je probao sa par lou kikova od kojih su mu prosla 2-3 a onda je beli sacekao samo da ovaj promasi i saterao ga uz zicu

radosavljevic dobio djukica na poene,nista specijalno,3 runde davljenja u parteru i 2 dobra lou kika

bila su jos dva borca iz teze kategorije,ne secam im se imena,znam samo da je tehnika 0

mislim da je sasa lazic dobio jer mu se protivnik nije pojavio zbog teske povrede

Miljan-nije dosao borac koji je trebao zbog bolesti,vec jedan hrvatski borac

Djavo ga je za otprilike 1 minut lako spakovao i pobedio bez problema,pre toga ga je lepo otresao o zemlju
Super se spremio,svaka mu cast

Eto to je ono cega se secam ovako na preskok..Uglavnom,sranje turnir,prosli je bio bolji ako izuzmemo peletov mec koji je bio sramota..

Organizacija..standardna za nas,kasnili 45 min,ali i nije lose..mana su kamermani i treneri kojih ima 5 i vise koji se motaju oko oktagona i niko ne moze nista da vidi od njih

Izdvojio bih pobede gagija,vuckovica,miljana i goceta...vidi se da su za klasu iznad ostalih
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380