EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102098 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Ok Und, držaću se dijete koliko mogu bolje a čuj još mi je nešto ostalo nejasno, nisam te shvatila da li poslije jutarnje šetnje da pojedem neko mesko i vlakna kako si mi maloprije predložila ili da kao i do sada jedem zobene+jaje+bjelanca jer mi je to vrijeme doručka oko 9 sati a može u 12:00 mesko+vlaknasto ili da promjenim, nisam pametna  :dunno: ili da već sad počnem doručkovati prije hodanja :dunno:? Odgovori molim te kad stigneš, nije frka ima do ujutro dosta, a možda i sama skontam u čemu je fol  :lol:.

Danijela hvala ti na savjetu...ma takva sam ti ja al nije mi loše vjeruj mi, mislim nije mi teško...sve mi je ovo super zanimljivo...al jest da imam kopleks zbog debljine, tuga je golema kad hrpetina odjeće S veličine stoji netaknuta a koju sada veličinu nosim da ti ne govorim al biće to sve ok, ljubim!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
može posle šetnje zobene (do 50gr)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Thanks Und, do 50gr. ni gr. više ne brini, čujemo se.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
tvoje mrsavljenje ce biti dug proces..tako da strpljenje mora da bude vrlina..nije poenta da se sada razbijes od treninga a povredis ili ostetis nesto u sebi..ko zna u kakvom je stanju srce , pluca i krvni sudovi..
ako zelis bolje sebi..naoruzaj se voljom i strpljenjem imas podrsku ovde..i samo napred
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

G. Lazić, ogromna hvala na ovim rječima i strpljenju s vaše strane, svjesna sam da će biti dug proces i da neće biti lako. Pomoć koju mi pružate neprocjenjiva je, ne znam kako da vam se zahvalim.

Mislim da nisam spominjala ali evo da napomenem da je pored ostalog, što sam navela ranije, razlog ovolikog broja kg i mamina kuhinja. Ja sam prije godinu i nešto malo više živjela sama u jednom drugom gradu duži niz godina, nisam vam sve detaljno pisala da vas ne opterećujem sa nebitnim stvarim onako sam u kratkim crtama pa možda nisam u prvom javljanju bila precizna sa vremenskim periodima u kojim su se dešavale određene aktivnosti, situacije ...i hajmo reći  "procesi" u mom životu. Hranila se nisam najzdravije ali koliko toliko sam obraćala pažnju na to šta unosim u organizam, dok je mamina ishrana potpuno drugačija. Cijelo vrijeme sam kao pokušavala da nešto promijenim ali nisam imala modus, no ovako će čini mi se ići dobro. Sada kupujem sve odvojeno od njih, samo za sebe (oni sve finansiraju, jer ja trenutno ne radim...šta da kažem divni su, sve će oni obezbijediti ) i evo za ovih nekoliko dana sve dobro fukcioniše.

A to što kažete za vježbanje da je rano, slažem se u potpunosti. Dnevno pređem šetajući  9-10km i jako naveče oko 22:00 budem pospana( ujutro se dižem u 6:00  :). Razmišljam da vježbanje uvedemo tek za neka 2-3 mjeseca pa polako., al to tek po vašoj preporuci. Na sebi već primjećujem promjene, jutarnje buđenje...imam više energije, bolji kvalitet sna isl. i osjećam da ćete izvući iz mene onu snagu koju sam bila zatrpala svih ovih mjeseci. Živjela sam nekada jako aktvino i  mislim da ćete mi pomoći da ponovo steknem stare navike ali naravno ima do toga još puno.

Budite mi pozdravljeni i nemate predstavu koliko dobro utječete na mene za ovo kratko vrijeme i šta to znači za mene. Hvala velika još jednom.


















Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Prije nego sam bilo šta čitala na ovom forumu mislila sam da su moji obimi nenormalno veliki, ali malo sam se utješila kad sam vidjela kako se to kreće kod drugih, zaključih da nemam šta da se sramim da to podjelim sa vama  :), ne odstupam...nekako za očekivat rekla bih uzimajući u obzir kg i visinu.

G. Lazić ja znam da ste vi u Upustvu fino kazali da izmjerimo obime nakon 15 dana, ja ću to svakako uraditi i tada, ali mislim da je bolje da vam dam što više informacija kako bih mogli da mi pomognete.

Takođe sam čitajući došla do informacija da broj godina ima itekako veze sa mogućnošću gubljenja kilaže, pa se malo uplaših, možda ste stekli utisak da sam mlađa ali ja imam 28 godina. Ako sam dobro razumjela, ja sam na nekoj granici...čini mi se da od 20-30 kao ide, nadam se da je tako.

A mjere su ovako (jako smješno vidjećete ali bolje da znate pa da vidimo šta nam je raditi) :

grudi - 91 cm ;
 
struk - 88,5 cm (na golo tijelo, nisam uvlačila stomak  :lol:) ;

bokovi - 107 cm .

Pozdrav.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
zasto bi se stidela..ovo je podforum za one koji imaju problema sa viskom kilograma, cim si tu, svesna si da imas problem i treba ti pomoc..mi smo tu i pomazemo koliko to dozvoli ovakav nacin komunikacije..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala g. Laziću, sve se nadam da će ovo ići..a ako uspijemo obećavam da postavljam slike prije i poslije  :lol: :lol:.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Bokovi - jel to oko pupka ili nize kada se mjeri?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Oko pupka tenssa, nekako preko malog stomaka ja bih rekla, valjda su to bokovi  :), pozdrav.