EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102712 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pijuckam ti ja zeleni čaj svako malo  :yes:...Ajde svaka čast za trening...čujemo se.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Moj jelovnik za danas je malo drugačiji nego inače...umanjen je za 100 gr. pileći file  :). Nije da želim da smaram...znam da nije velika razlika u pitanju...ali da budem ja sigurna da je sve ok jer sve su prilike da bih mogla nastaviti ovako? Ja sam se vodila time da mi je unos proteina konstantan i da je u skladu sa Uputstvom g. Lazića ( minimalno 1-1,5gr./kg tjelesne težine i osobe do 80 kg najviše 1,5 gr/kg)...i išla sam na to da unosim 1,3 gr/kg tjelesne težene...Sad bi se to malo smanjilo ali ipak mislim da bi bilo u skladu sa pravilima?

Ljeto je pa zbog toga...a možemo mi to povećati kasnije?

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Shvatila sam da vas bez potrebe uznemiravam...izvinite  :)...U prvi mah mi se to učinilo kao promjena koju treba da napomenem...al sad mislim ne igra tih 100 gr. neku ulogu jasno :)... Oprostite što sam gnjavator svi koji čitate  :).

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
mogu li da ti predložim jednu crnogorsku vežbu i da se malo našalim?
početak 24.maj 2011.



Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma slobodno...nećete me nagovoriti ako je nešto nevaljalo... :lol:...slobodno se našalite  :).

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
početak 24.maj 2011.



Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
šalu na stranu, mislim da treba da učiniš da ti vežbanje bude prijatno i potreba, upravo kako ti se desilo sa novim načinom ishrane, jer samo tako može nešto da se radi na duge staze...

istina je da ljudi različito nose svoje težine, ja idem u teretanu sa drugaricom koja je moje visine, ima 65 kg, mlađa je od mene 12 godina a ja mogu duže da izdržim

....i kada budeš poželela da nešto teže radiš videćeš kako se divno osečaš posle vežbanja :wow:
početak 24.maj 2011.



Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

 :lol: :lol: :lol:..eh ovo bi trebalo isprobati  :wow:...baš ste me lijepo nasmijali Lola...hvala vam.... :blowkiss:.


Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

istina je da ljudi različito nose svoje težine, ja idem u teretanu sa drugaricom koja je moje visine, ima 65 kg, mlađa je od mene 12 godina a ja mogu duže da izdržim

Upravo o tome ja govorim...postoje razlike od osobe do osobe..ne nose svi jednako težinu  :yes:.

A vjerujte mi ja jedva čekam da dođe dan kada ću početi valjano trenirati...to želim više od ičega...ali sve u svoje vrijeme...naravno to je u planu  ;).

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Jelovnik za danas (slično je ovih dana s tim što bude više bjelanaca a količina pil. file 100 gr. zna biti zamijenjena sa 110 gr. tune):

06:30 - tri male kruške 150 gr.;
08:00 - palačinka (jaje+dva bjelanca+voda+40 gr. zobenih) i 30gr. sira;
11:30 - 170 gr. kuhani kropir +100 gr. pileći file;
15:00 - 100 gr. pileći file;
17:30 - dinstani kupus i paradajz;
20:30 - 80 gr.sira+ krastavci+ paradajz;
22:00 - 1,5 dl. jogurt + step sok.

Otišao je još 1 kg ali to ću promijeniti na tickeru tek prekosutra  :).