EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102448 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pahuljice iznosiš probleme koje imaš sa mnom (ne znam iz kod razloga  ;) ) u tuđim temama i onda ja nisam normalna?

ja ni u jednoj poruci o tebi kao ličnosti nisam sudila niti ću (jer te ne poznajem) a ti upravo to radiš, sudiš o meni iako me ne poznaješ
moji komentari su se odnosili na tvoje znanje ili predrasude kad je ishrana u pitanju, a ne tvoja ličnost, iako si mislila da mnogo toga znaš
šta god da te je uvredilo nije mi bitno, i stvarno ne vidim svrhu da se raspravljamo više  :rolleyes01:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
ne pisite po drugim temama pogotovu ako je neko zamolio da se to ne radi vise..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Oooo kako dirljivo sa tvoje strane Und na svu srecu znas ja nisam naivna, pasve one komentare koje sam ja pisala a ti izbrisala  ,a i sve tvoje komentare koje si TI  pisala  meni pa izbrisala ja sam ih snimila , tako da neko je stvarno za ljecenje , a ko ? e to cemo tek videti  :yes: unjima se jasno vidi ko ,sta i kolikoimaprotiv koga i ko ovde zavitlava  :yes:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
neverovatno ... ti si stvarno bolesna


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
to ce drugi da odluci , nadam se da se ne bojis svoje dijagnoze , cim tako fino glumatas i zelis ispasti ko svetica i zrtveno janje ovde, nek vide ljudi ko je  za ljecenje zeljela si argumente , imaces  ih !  :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Oooo kako dirljivo sa tvoje strane Und na svu srecu znas ja nisam naivna, pasve one komentare koje sam ja pisala a ti izbrisala  ,a i sve tvoje komentare koje si TI  pisala  meni pa izbrisala ja sam ih snimila , tako da neko je stvarno za ljecenje , a ko ? e to cemo tek videti  :yes: unjima se jasno vidi ko ,sta i kolikoimaprotiv koga i ko ovde zavitlava  :yes:
ja sam obrisao komentare ne und..a ti molim te nemoj pisati vise ovde..ocigledno ti ne odgovaramo..znaci forum je jedinka, und, lejla, milan,ja itd da ne nabrajam sve koji ovo rade iz ljubavi prema ovom sportu.ne valja ti jedan ne valja ti nijedan.nasa pravila su jasna, ti ih redovno krsis, zbog mene ti se popustalo ali sada si preterala....tako da evo ja cu preuzeti na sebe da vidim sta ces ti uraditi sa time sto si sacuvala..znaci ponasaj se  kao da sam ja pisao..
znaci molim te da nesto uradis..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Nevjerovatno....mislim no frks...valjda će čitači imati razumijevanja...ali meni nikako ne idu u glavu neke stvari... :dunno:...kao ni to zašto baš ova tema koja je i bez toga najveća :wow: :lol:..ne kontam... :lol:...

Und...pomagaj molim te...ja sam počela da imam krize opasne...stalno sam gladna...Povećala sam piletinu na 300 gr. dnevno ali ne pomaže...Sekunda je falila da uz kafu pojedem kockicu čokolade...Valjda će proći....Možda da uzmem bademe ili tako nešto...

G. Lazić...drago mi je da svratite ovdje...ja sam mislila da ste nas zaboravili :)...Ali tu su Und...Leyla ...Lokk1 i ostala ekipa pa držimo se dobro zar ne? Hvala vam velika što postojite...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nađi neku zanimaciju, idi šetaj, idi među ljude
uzmi više salate, posoli je jače (to hoće da pomogne nekad), eventualno ono što smeš, sa veštačkim zaslađivačem (sutlijaš, ovsene, jogurt sa step sokom ... )

ako baš toliko kriziraš uzmi kocku čokolade (al nek to bude jedna kocka  ;) ) i ne brini o tome više onda


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
jel ovo druga nedelja od onog sladoleda?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ne znam tačno to za sladolad...mislim da jeste...Ma nije problem...evo uzeću kockicu čokolade...neću više sigurno...Vjerujem da će mi prijati samo da osjetim ukus ;)..