EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102103 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pa možeš ti jesti i običnu marmeladu al da ne preteruješ
kad završiš sa dijetom, ako toliko voliš kikiriki puter i marmeladu možeš sebi to priuštiti za doručak, 1-2 parčeta, ili 2-3 puta nedeljno, pa vidiš kako stojiš sa kilažom :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Razumjela... :yes:...osjećam nekako kako će to sve funkcionisati na održavanju...mislim sve nekako po osjećaju...bez pretjerivanja naravno...Ali ja sam ti se sad zavezala za pripremanje domaće marmelade i gotovo :)...bolje bi bilo ipak tako ali od npr. jagoda sigurno neću praviti..tako da jedva čekam i da razgledam u marketu koje su mi najpovoljnije marmeladice...džemići isl.. ;)...A baš sam se ufurala u sve ovo...kao da je to održavanje već počelo a ima do toga još puno..ali iskreno baš se nekako ohrabreno osjećam kako ovo dobro ide...sve mršavije izgledam sama sebi :)..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
skinula si skoro 10kg, i jesi mršavija  :lol:

imaš marmelade za dijabetičare, one su sa fruktozom  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma znam Und...ali ponekad mi sve ovo izgleda kao san neki... :lol:..

A super za te marmelade...nekada davno znala sam si ja kupiti takve...sjećam se kajsije u malim nekim teglicama...ima toga...Ali nisam tad shvatala da su sa fruktozom...možemo reći da sam slijepo vjerovala da su eto ok jer se preporučuju dijabetičarima  :hitself:...a sad opet nešto čitam na netu kako one neke marmelade "bez šećera" nisu nikako zdrave...nerviraju me samo :evillaugh:..Nadam se da ću pronaći te sa fuktozom i nek mi onda neko kaže da one nisu ok :evillaugh:...kad je fruktoza skroz simpa posebno ujutro :yes: ;)...

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Samo napred ! Jedan mali savet od mene kao slorasnjeg gubitasa u kg. !7.5 kg za 6 meseci... samo se drzi lazicevog menija sa po nekom varijacijom i nemoj previse da razmisljas sta volis sta bi volela itd... samo uzmes i radis i kraj .PLAIN & SIMPLE !!! Ja sam osoba koja inace cesto ulazi duboko i u 2+2 . Moje gubljenje kilograma ,dijeta i sport, je prva stvar koju sam radio sa 2 grama mozga u smislu da sam se borio bez ocekivanja bilo kakvog rezultata i VOILA :)   

GOGOGOGOGGO ocemo tih 55 kg :)

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

O pa hvala hvala... :clap:...ma doći ćemo bar do tih 55 kg :wow:...Ma ide ovo za sad...kad zakoči mijenjaćemo nešto i nema problema...Ma lako je meni postalo sa ishranom to sve ali brine me sad taj trening...toliko sam lijena da još nisam ni sastavila prijedlog...čekam baš zadnji trenutak...što mnogo govori  :rolleyes01:..Ali ajde ipak imam lijepe novosti..ujutro u 8:00 teretana radi i nema nikoga od raje tad...pa ću moći koristiti sve sprave i to...možda ću prvi dan samo otići kasnije..ali o tome vam sve pišem sutra...pozdrav...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Kad sam tu da vam ipak sada postavim par pitanja...Prijedlog kako će izgledati trening sa opterećenjem ću napisati sutra  al sada evo da pokušam vam reći o nekim dilemicam koje mi se motaju po glavi...

Und...pogledala sam tvoju temu "trening za početnike" i kako sam ja to sve kontala iskombinovati pišem znači sutra ali zanima me nešto u vezi treninga cardio...Ti tamo za početnike čini mi se predlažeš da se ne radi posebno cardio trening nego eventualno 10-15 minuta dva puta sedmično? Međutim ja sad ne znam da li si ti mislila tu i na nas koji skidamo kilažu? Ja sam svjesna da neću moći uraditi mnogo toga ali razmišljam da dva dana u sedmici imam cardio a tri dana trening sa težinama...šta mislite?

1.Znači radila bih cardio ujutro dva puta sedmičnmno po 45 min..i tri puta sedmično trening sa opterećenjem...s tim što bih na jednom od tih treninga na kraju ubacila 15 min cardio...može li ovako?

2.Trening s opterećenjem bih radila u vremenu oko 17:00 sati jer i u to vrijeme nema gužve...radila bih tad jer mislim da bi mi dosadilo da i ove treninge radim ujutro..šta mislite?

3.Eh sad za ishranu...kad radim cardio..to bi trebalo ići na prazan stomak...nadam se da voćka rano ujutro nije problem...a poslije treninga...UH+P(pahuljice, jaje, bjelanca)?

4.Kada je u pitanju trening sa opterećenjem može prije na dva sata UH+P(riža ili kropir isl, piletina)..a poslije treninga P+vlakna?

Nadam se da ne smaram..puno ja to nešto zapitkujem...a kako li će sve ići :rolleyes01:..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nisam ja pisala trening, tj nisam ga ja sastavljala

1. možeš tako, a na kraju treninga ga ne moraš ubacivati (tih 15 min)
2. može
3. problem je, na prazan stomak
4. ne, pre treninga možeš vlakna, posle treninga UH+proteini


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Ok...znači nema voćke  :rolleyes01:..ajde izdržaću...Ali ne znam Und kako da izvedemo to sa UH poslije treninga sa opterećenjem...jer to bi bilo oko 18:30 a ja jedem UH do 15:00 sati...ili da pomjerim trening za ranije ali bojim se dosadiće mi svako jutro?

A kad kažeš mogu vlakna prije treninga jel misliš + proteini ili samo vlakna?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Ali ne znam Und kako da izvedemo to sa UH poslije treninga sa opterećenjem...jer to bi bilo oko 18:30 a ja jedem UH do 15:00 sati...ili da pomjerim trening za ranije ali bojim se dosadiće mi svako jutro?

nema veze, posle treninga UH+proteini
vlakna i proteini, ili samo proteini, kako želiš, samo nemoj da se prejedeš, da ti ne bude loše na treningu

nema voćke, nema ničeg pre kardio treninga. može kafa, gorka, crna, i to je to


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads