EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102143 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
(rođak mi je danas predložio da stavim neke pločice...mada mislim da mi to ne treba)..

nikakve pločice!
nema potrebe da ideš ispod paralele


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Znaš koliko si me oduševila sa ovim svim...kraljica si Und.. :clap:..ok za leg press no problem..ali fazon mi je što mi se ta sprava nešto ne sviđa toliko...Ne osjećam ništa kad radim...kaže rođak radi tu i guza...ja osjetim samo noge...ali svejedno što ih osjetim...lagano mi to nešto...možda ću sutra povećati kilažu..ali mislim da nije do toga...kad radim npr. extenziju..osjetim da to radi..bez obzira da li mi se sviđa ili ne( ja baš volim da osjetim kad se guza uključi)..ali s ovim mi nešto ne štima...mislim da radim kao i ti  :dunno:..

Ok..ništa pločice...dogovoreno.. ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
hiperekstenzija .....
leđa prava, nema cimanja, nema savijanja kolena kad se dižeš
može ovako, može sa težinom .... možeš samo jednu nogu da zakačiš, što je teža varijanta

http://www.youtube.com/watch?v=upClXiKtdyI


možeš još da se spustiš (istegneš), ja ne mogu ovde jer ne mogu više da spustim a žulja me jako


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
to su vežbe na kojima sam ja lično videla da dosta njih greši a povreda može da bude ozbiljna jer je kičma u pitanju
sa ostalim ćeš se snaći

eventualno ti snimim još mrtvo (RDL/stiff DL) kad budem radila

Ne osjećam ništa kad radim...

seated nisam probala, al presa je odlična, probaj da povećaš kilažu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok draga...ma hvala ti do neba...Probaću da povećam kilažu kad je u pitanju seated...a sad sam se sjetila da sam u jednoj teretani davno radila na sličnoj spravi kao kod tebe ali ne istoj...skroz je bila nekako u ležećem položaju i bila je skroz ok...ali baš noge rade pravo..ova je vjeruj mi lakša dosta ali ok skontaću već kako...


Za hiperextenziju draga nema sprave...a znam da je dobra za donji dio leđa...ali nema  :nonono:..za donji dio leđa radim veslanje (nadam se da je to ok)...i predloženo mi je da radim nešto s tegovima (stojim i držim tegove u rukama, ruke spuštene i spuštam se ka podu...noge ispravljene...nema savijanja)?..A možda da radim i one kao "leđne trbušnjake" :lol:..mislim nema veze s trbušnjacima ali kao da sam čula za taj izraz..Ležim na podu (okrenuta stomakom)..i dižem se gore polako..nadam se da znaš na šta mislim...sad koliko tu može raditi donji dio leđa ne znam :crazy:...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ovo za savijanje napred, ne znam dal misliš na mrtvo dizanje
snimiću ti to za vikend kako se radi

bilo bi dobro kad bi mogla i ti da se snimiš, ne moraš kačiti nego čisto da vidiš pokret, jer ne možeš znati kako radiš dk ne vidiš
za čučanj kažeš sa užim stavom da ideš dublje, sigurno uvlačiš karlicu i guzu, ali nemaš takav osećaj, tebi deluje da su ti leđa prava ....
ako je ikako moguće moj savet ti ej da se snimiš, zbog sebe (bar kad su čučanj i mrtvo u pitanju), pa se snimaj dok ne naučiš pokret "napamet" dok ti to ne bude rutinski (ja ne znam drugačije da čučnem nego tako kako si videla, kad bih trebala kolenima da pređem prste kao mnogi što rade ne bih znala)

ovo? može  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Ok...a jeste mislim da je mrtvo dizanje u pitanju...(samo što sam ja mrtvo usvojila kao samo kad idu savijena malo koljenna...i izbaciš guzu...možda nisam dobro pohvatala sve)..pa biće dobro valjda...a ne znam koliko ću se snimati :rolleyes01:...ajde vidjeću ali savladaću taj čučanj  :evillaugh:... :blowkiss:..

Ps.Izdražaću da ne jedem do 22:00...sve pravilno  :yes:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
snimaj se zbog sebe, pa izbriši odmah klip ....



Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Ajde ok..a ti izgladaš tako dooobrooooooooooooooo  :evillaugh:..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
e evo ti mrtvo, našla sam stari klip
samo treba da bude malo veći streč, još malo dole da se ide

http://www.youtube.com/watch?v=1UdYohsDjbM



Ajde ok..a ti izgladaš tako dooobrooooooooooooooo  :evillaugh:..

ahahaha ajoooj minka  :lol: hvala  :blush:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads