EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102175 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Pridržavaću se plana Und...sad osjećam kako ću moći dugo bez varanja...pa da vidimo šta će se dogoditi u narednom periodu...Pa ako sve bude išlo kako treba možemo opet pokušati s čokoladicom nekom malom ili tako nešto...Jeste sve teže u posljednje vrijeme ali nadam se da će ova kriza proći pa da će biti dobro...Ne znam zašto je sad organizam ovako reagovao...Ali nisu varanja u početku bila velika8osim 100 gr. čokalade jedan put) kao ona lepina nedavno...Mislim da me je ona ukopala...Tijesto nisam okusila do tada...možda mi se više lijepi tako nešto nego slatkiši  :lol: ...ljubim te..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Und...nisam te najbolje shvatila kad si rekla vrati se starom načinu prehrane...Misliš na onaj na početku dijete kad je bilo mjesec dana bez bilo kakih varanja i to? Nije problem...a priznajem u posljednje je vrijeme bilo baš brljanja...pa ne možemo ni tačno znati koji je razlog za sve...ali imala sam baš neku krizu...Sad se osjećam slično kao na  početku dijete...Napredovaćemo nadam se...žao mi je ako misliš da ne cijenim ono što pišete...ali trdudila sam se zaista maximalno...Nisam mogla bolje...Sad nastupam udarnički ;) ..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Und...nisam te najbolje shvatila kad si rekla vrati se starom načinu prehrane...Misliš na onaj na početku dijete kad je bilo mjesec dana bez bilo kakih varanja i to? Nije problem...

da, mislim na to. rekla si da ti varijacije ne odgovaraju
mislim da je problem upravo u tome što ti misliš da "nije problem ne varati"  :lol: problem je, i to veliki  :) uz svu tvoju dobru volju što si duže na dijeti to je sve teže odolevati zabranjenoj hrani. i ti tu ništa ne možeš, sem da prihvatiš to i budeš svesna da tako mora. nije ti nastupila "kriza", već su neki hormoni postali dominantniji
ako imaš "krize" i problem da izdžiš dijetu uzmi "pauzu" 10 dana. pojačaj unos hrane i UH (ali isključivo dobrih: pirinač, ovsene isl), nemoj da ideš u suficit, budi na nekih 1800kcal pa se onda vrati na dijetu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Und znam da donosim pogrešne zaključke i pravim se pametna...sklona sam izgleda tome da stalno nešto prekontavam a ništa pametno napravit :lol: ..oprostite ljudi ali ja se nešto kao potrudila da skontam kad mi odgovara i kako da varam i te cake ali 0 bodovaa  :wow: ...Sva sam se izgubila u svemu tome...Sad da ništa ne obećavam...imam smišljen plan šta i kako dalje ali da ne bude kao do sad prazna priča...Uglavnom vidjećemo ;) ...Ali ne treba mi draga valjda da prekidam dijetu..NE SMIJEM shvati Und draga molim te...A nije mi tolika kriza...stvarno nije...Ajde srediće se to..valjda će hormoni i šta li već doći sebi...Ja ću biti strpljiva.. :rolleyes01:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
od sutra piši jelovnik
tačno šta i kad jedeš (ili planiraš)
i možeš pisati trening ako želiš


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok  ;)... :blowkiss:..hvala puuuuno...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Otopio se još jedan cm u struku  ;)...ništa neću sada mijenjati u potpisu u nadi da će za 10-ak dana otići jo koji...

Und danas nisam nešto kreativna po pitanju ishrane  ali mislim da ćemo zadovoljiti ono što treba...Još da ti napomenem draga da sam se sva zbunila juče u vezi onih postova...Ne bih ja draga da se baš vraćamo na sami početak(zaboravila sam da moramo u tom slučaju pojačati UH koliko toliko i to mi se ne radi...Skroz mi odgovara ovako samo kad imam trening s opterećenjem pojačam za obrok riža/krompir a inače pahuljice standardno i voće...može?Ne sjećam se da sam rekla da mi ne odgovaraju varijacije...nego varanje...a možda je to to ...to nemam pojma :lol:)...Evo pogledaj današnji plan pa da vidimo jel ok...Ako ništa ne javiš...znači sve u redu čujemo se sutra ;)...

10:00 Cardio trening (20 min traka, 15 min steper, 30 min biciklo);
12:00 breskva;
12:15 zobene pahuljice 50 gr., mlijeko 2 dl, 2 kuhana jaja;
15:00 100 gr. piletine;
18:00 100 gr. piletine, paradajz;
21:00 100 gr. piletine, paradajz.

Ako misliš da nije ok ovoliko piletine...mogu ja ubaciti sir ili ribu neku...ali danas se tako osjećam da mogu jesti piletinu samu bez problema pa zbog toga ovako...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Ne sjećam se da sam rekla da mi ne odgovaraju varijacije...nego varanje...a možda je to to ...to nemam pojma :lol: )...

ne, ja sa juče pogrešno pročitala  :)
ok je jelovnik, samo bih ja posle kardia ubacila bar belanca (jedno 4-5kom)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Ok Und...hvala ti mnogo..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Und draga moja...hoću da ti napišem kako je praznik uklopljen u ove naše karafeke ali hoću nabrzaka nešto pokušati odratiti i odmah nakon toga ti kazujem kako sam se hranila  :)...