EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj log treninga  (Read 89833 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #40 on: January 19, 2008, 12:10:50 AM »
Danas sam trenirao. Nije bilo lose,bez benca,cucnja ili mrtvog jer je takav dan,dodje mi nesto kao relax day na sredini nedelje
-Odradio sam veslanje na donjem koturu,tri serije sa 120kgx6 a zatim sam smanjio na 100kg da bih probao nesto da promenim oko tehnike,konkretno da manje idem unazad,u pitanju je par cm al reko da probam
-Lat masina 3serije 6x80 dosta lagano,striktna tehnika
-Odradio sam sleganje umesto vucenja do brade,iskreno mrzelo me da pazim na zube :)  3serije 8x80kg
-lateralno letenje 3sx8ponx12-ak kg
-letenje u pretklonu ----||----     :)
-stojece podizanje na prste 2 serije po principu 12 pon sa opterecenjem pa 12 na prazno i tako jos 1 seriju

Danas me je nesto bolelo koleno kad cucnem na treningu samo,posle toga nista..Sad je sve ok, nadam se da ce biti tako do ponedeljka kada cekam luku da radimo teski cucanj  :wow: I can't wait..Nadam se da cu i tad biti opvako animalno raspolozen  :blush: :innocent:

Danas sam imao gosta na treningu, Tanja je bila tu, zena vezba kao zmaj, mada onako sva u roze nijansama,ko devojcica je  :blowkiss:. Iz mrtvog vuce skoro kao Igi i to dosta lagano, jedino je hvat zeza, jbg zenske sake, ali popravice i to pa Igore sa njom mozes da se kladis ko ce vise da povuce iz mrtvog  :evillaugh:
Trebalo je da imamo jos gostiju na treningu ali nisu mogli da dodju,cekamo ih sledeci trening ;)

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Moj log treninga
« Reply #41 on: January 19, 2008, 01:11:34 AM »
Milance  :blowkiss:

Quote
Danas sam trenirao. Nije bilo lose,bez benca,cucnja ili mrtvog jer je takav dan,dodje mi nesto kao relax day na sredini nedelje
Inace se porilicno smorio na treningu jer nije bilo gorenavedenog  :lol: Ko sto je vec rekao, malo smo radili na poravljanju veslanja i lata ... ja patim od savrsene forme izvodjenja vezbi pa sam ga malo iscimala da to bude to ;D
Ako se budemo uklopili, eto mene sa vama u pon. da vidim taj "teski cucanj" :)
:flowers: 
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #42 on: January 19, 2008, 01:15:06 AM »
Tacno je, ja gledao marijusa kako covek radi vezbe a tanja me tera da radim kao sindi kraford na kasetama  :blowkiss:
Ipak je nedelja,a ne ponedeeljak  izgleda  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Moj log treninga
« Reply #43 on: January 19, 2008, 01:18:45 AM »
hahahaha
dobices ti Sindi kasetu ...

nema veze za dan, rekoh ako se uklopimo sa terminima, eto i mene ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #44 on: January 19, 2008, 04:49:26 PM »
Izgleda da ce ipak da bude ponedeljak :D
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #45 on: January 19, 2008, 04:52:49 PM »
Kudiste me ;) samo polako Igor napreduje ;)  a vi ga kudite ;)

Drago mi je da ste se nasli :)  nadam se da je lepo bilo.. :blowkiss:   ja i Gaga cemo drugi put da dodjemo  :lol:

samo napred Milance  :rolleyes01:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #46 on: January 20, 2008, 01:07:20 AM »
mislio sam sto se tice benca,da 2 nedelje radim osnovni benc pres,2 nedelje kosi a 2 nedelje board press
kako da variram visinu dasaka na bord bencu?
da li je 2 nedelje uopste dovoljno ili da produzim na po 3?
na koliko vremena probam 1RM? :)

Milane? :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #47 on: January 20, 2008, 01:08:25 AM »
dobro si pitanje postavio
al se nekad dobro jelo

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #48 on: January 21, 2008, 03:12:15 PM »
Raport sa danasnjeg treninga.Zadovoljan sam,fino sve to ide

-Speed bench,60kg po 3 pon 7 serija pauza izmedju serija do 30 sec
-Tezak cucanj,3x3 radna tezina 160 kg,mislim da ima tu jos prostora,mrzelo me da uradim trecu seriju,ali  naterali me :)
-Stojeci potisak za ramena 3 serije 60x5
-Rack lock out,mada radio sam ga na stalku za cucanj,nije lose putanja je nekih 15 cm.3 radne serije sve po 3 pon,gledao sam dokle mogu da idem 120x3,140x3,160x3,mogao sam jos da natrpam ali kvarim malo tehniku hvata jer sipka pocinje malo da mi bezi sa korena dlana,a nisam hteo da se igram sa zglobovima,ovo mi je prvi put da radim ovu vezbu,bice vremena za kilaze,luka je i snimio ovo na par sec, bice klip cim podigne na youtube
-Triceps potisak sa sajlama 3x12x60kg za kraj

Raduje me svaki porast snage,srecan sam kao ove nase zene koje drze dijetu kad smrsaju 2 kg  :)

 
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #49 on: January 21, 2008, 05:29:04 PM »
Okacicu snimak, ali ne garantujem kad. Inace, zakljucava 160 od sale. :) ... sto cete i da vidite cim budem imao vremena.



A cucanj isto, vidis da je sa 160 trebalo da radis. :)
« Last Edit: January 21, 2008, 05:33:55 PM by Milan »
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.