EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 87592 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #240 on: July 05, 2012, 07:03:01 PM »
To mleko ti ne treba. Dodaj hidrate ili masti u svaki obrok. Jedi kupus uz tu tunu i prelij ga sa 2 kasike maslinovog itd.
Cuj hidrate uz svaki o.O , nzm brate ne vladam time sta bi ti dodao uz tune one sta od UH, a masti je li na masti mislis na maslinovo kao sto si rekao?


Cuj mlijeko ne treba?

Pa ima 34 g na litri o.O !



Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #241 on: July 05, 2012, 07:23:42 PM »
Cuj hidrate uz svaki o.O , nzm brate ne vladam time sta bi ti dodao uz tune one sta od UH, a masti je li na masti mislis na maslinovo kao sto si rekao?


Cuj mlijeko ne treba?

Pa ima 34 g na litri o.O !


Pa sta je tu cudno da jedes hidrate?

Masti-saka orasa, badema, lesnika uz obrok; jedi neko povrce uz tunjevinu ili bilo sta i prelij ga sa 2 supene maslinovog; uvece uz sir popij 2 kasike lanenog ulja itd.

A za hidrate brate svejedno je, skuvaj faking pirinac ili testo i to jedi uz obrok ne znam sta je tu svemirska tehnologija tebi kada ne shvatas?

A mleko je sranje, jesi procitao mozda nekada sastav? ne? ok (50g secera po litri) A tih usranih 34g proteina sto ima mozes uneti kroz 150g mesa.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #242 on: July 05, 2012, 07:47:25 PM »
Becks brate moj lijepi, mlijeko mi lakse uneti z ameso nemam toliko da jedem naknadno pored svega ovoga da jedem jos 150 g mesa zamenu za mlijeko.

Ovako s mljiekom imam 160 g po danu unosa proteina bez mlijeka je oko 130 !

What do you think?

Oke meni je super da ne bacam [pare za mlijeko toliko ali hajd nzm , da li da jedem onda 3 tune dnenfo puno je to sunce ti ?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #243 on: July 05, 2012, 07:56:21 PM »
aj ne smaraj vise nego radi kako ti kazu, posto i njih par sto ti pise pocinje da posustaje. 2 meseca drljas tu umesto da procitas jednu kvalitetnu temu o ishrani za masu.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #244 on: July 05, 2012, 08:01:27 PM »
Ok Izvini te !  :bored:

Nemoj te samo temu zmi zakljucati !

Sorry

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #245 on: July 05, 2012, 09:23:34 PM »
Brate, ja razumem da je neko neupucen ili sve, ili da mu treba necija pomoc, ali da ne mozes da izdvojis vremena za sebe da procitas  :pullhair:




ovsene, pirinac, krompir, riba, meso, ella, protein, masti i salata, sta je nejasno jbt

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #246 on: July 05, 2012, 09:32:14 PM »
Brate, ja razumem da je neko neupucen ili sve, ili da mu treba necija pomoc, ali da ne mozes da izdvojis vremena za sebe da procitas  :pullhair:

ovsene, pirinac, krompir, riba, meso, ella, protein, masti i salata, sta je nejasno jbt

Mrzi ga napraviti i posle oprati sude.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #247 on: July 05, 2012, 11:36:28 PM »
Necemo da ti zakljucamo, ali oni ti pisu  da ubacis uh, a ti nista.
I kad pises hranu napisi kolicine, odakle ja da znam jel ti jedes 2gr krompira ili 2kg.Kreni da jedes uh,kreni sa 3gr po kg pa kako budes moao jos dodaj jos.Sta mislis kako bilderi nabacuju masu? Jedu kao zivotinje. Pusti te price o nabacivanje ciste misicne mase proteinima. JA bih sve te tune i mleko zamenio mesom.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #248 on: July 06, 2012, 10:00:15 AM »
slazem se u potpunosti, bez mesa nista :)

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #249 on: July 07, 2012, 08:21:17 PM »
E jedno pitanjce samo:

Je li ima razliek u tunama osim u njihovom ulju u kojem se nalaze, tako evo  u prodavnici kod nas imaju 2 tune, jedna je 2 marke, a druga je 1,40 KM .

Ova od 2mmarke je La perla i ima 170 grama ukupno  a pise ocjedjena masa 120.

Ova od 1.40 i ne pise fakticki ime firme na njoj, ali ona ima 185 grama i ocjedjena masa je 135 grama.
Ovu od 1.40 evo skenirao sam omot pa pogledajte ako ima sta da se pogleda: http://fotkica.com/imgs3/1_223614878_scan0001.jpg
Ovo sto pise BIngo to je glavno to je brate naziv mega marketa :D !
Ali tuna je ukusna pravo!

Razlika kad uporeidm je ova jeftinija je tamnija malo a ova skuplja je svetla .


Obadvije su u sojinom ulju!


Ima li sta tu razlike ili ne, meni se vise uzima ova jeftinija posto na vise kad uzimam isplati se dosta !

Aj molim Vas !