EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Atkinsonova dijeta  (Read 57968 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mojca

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: Atkinsonova dijeta
« Reply #60 on: March 30, 2009, 01:33:52 AM »
uzas,bila sam na atkinsonovoj djeti tjedan dana,glava mi je pucala,bila sam zivcana i nisam imala snage za nista,mrzovoljna,ali eto sve od osobe do osobe.promjenila sam to brzo,pocela sam trcat i jedem sve po onim lazicevim uputstvima,i super......

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Atkinsonova dijeta
« Reply #61 on: July 20, 2009, 12:14:17 PM »
pozdrav svma.. interesuje me kod Atkinsa da sme da se hrana sprema (peche) na svinjskoj masti , obichnom ulju ili moram da bude BILJNO ULJE ? i josh neshto .. shto se tiche cevapa .. negde sam chitao da se pazim njih .. da li da ih jedem ili ne ? samo toliko .. a na ovom sajtu pishe neshto o Atkinsu http://www.angelfire.com/art/mojaprobazasite/dijeta2.html ... tu mi navodi kod masti da jedem biljno ulje, biljni margarin i majonez..

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Atkinsonova dijeta
« Reply #62 on: July 26, 2009, 11:55:52 AM »
kakav sam ja cevap :) ... sada tek vidim kakve gluposti pitam :) ..

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Atkinsonova dijeta
« Reply #63 on: July 26, 2009, 01:09:03 PM »
Bjezi od te dijete kao djavo od krsta, osim ako neces da upropastis nervni sistem...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.