EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trebaju mi kg!  (Read 40708 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #50 on: October 18, 2007, 07:53:20 PM »
Cao, da se opet javim.
Stigao sam na 71.5kg i ne mrdam dalje evo vec neko vrijeme. Sta da radim, ne kontam :crazy:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #51 on: October 18, 2007, 08:00:54 PM »
ako si radio sve sto sam ti zadao, sada polako povecaj kolicinu uh  i omega 3 masti..
hranu jedi normalno pripremanu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #52 on: October 18, 2007, 09:15:38 PM »
Uhh...ok, mucim se vec kod ovoga, ali kad se mora onda se mora...
Do sljedeceg posta;)pozz

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #53 on: April 19, 2008, 01:49:16 PM »

I meni trebaju dodatni kg... :) javih se ovde, da ne otvaram bezveze novu temu...

Visoka sam 174 cm i imam 56 kg i volela bih da se ugojim za nekih 5 kilograma, a moze i malo vise i da oblikujem telo ( bedra, struk...- na tim mestima zelim da imam 3 cm vise ). Sto se tice ishrane jedem manje vise sve i najmanje 5 puta na dan...
Znaci ustajem oko 6 ujutru, pojedem jaje, dva, beli hleb, pijem caj, sok, pojedem neku bananu ( zavisi kako kad )...doruckujem oko 9-10 ribu, hleb, neko voce, rucam oko 14h supa, meso, krompir, salata..itd izmedju dorucka i rucka obicno grickam nesto ( kolacici, cips, stapici..itd )..oko 17 sati opet jedem ( virsle, sadni kup..itd )...veceram oko 20h nesto laganije ( namazem na hleb, pojedem nesto od voca...)...cesto dok ucim jedem i u kasne sate oko 10, 12h..

Ne idem u teretanu, vec vezbam kod kuce 2 puta u sedmici pilates, krecem se dosta ( kad trckaram za obavezama izgubim kg koje sam "dobila" )...
Kad sam tek pocela da vezbam pilates butine i guza postale su cvrsce...nakon par nedelja vezbanja cini mi se da se sve opet opustilo i da se obim istih smanjio ( a ja to ne zelim )... :crazy: Ocigledno nesto ne radim ispravno... :dunno:

Znaci zelim da oblikujem telo ( ne previse ) i da dobijem na kilazi....citala sam da preporucujete i neke proteine Whey ili kako vec...gde mogu da se kupe, da li mogu da ih koristim ( s obzirom da ne zelim neku veliku misicnu masu ), koliko vremena da koristim te proteine, nakon koliko vremena bi trebali rezultati da se vide.. :blush:

Nadam se da vas nisam smorila pitanjima.... :blush:


Hvala...

Offline markonato

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #54 on: May 25, 2009, 04:06:56 PM »
Ovako, znam da mnogi pitaju! Nista ne kontam posle tolikog citanja! Vec nedelju dana samo citam i konacno sam resio da pitam.

Imam 18 godina. Visok sam oko 175, i imam 63-64 kg. Hteo bih da dobijem na masi jer smatram da sam mrsav. Hranim se mnogo, ali skroz nezdravo (pizza, brza hrana, cokolada, nalivam se sokovima) i vec je pocelo ono nagomilavanje sala kod mrsave osobe, sve mi ide prakticno u stomak. Ne znam nikako kako da napravim ovaj program ishrane, ne znam sta od vezbi da radim. Od sportova praktikujem tenis i trcanje. ne razumem kombinacije koje pravite. U teretanu ne idem, imam 2 tega (ili bucice kako ih zovu) kuci. Gledam da se sportom bavim svakim danom. Prepodne sam stalno u skoli. Neki program, savet, vezbe koje da radim??? Please, help! Kao sto vidite skroz sam neupucen!!! :help: :help: :help:

I izvinjavam se sto pisem sve na ovaj nacin!

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #55 on: April 14, 2010, 09:13:25 AM »
Eh da se javim poslje neznam
ni ja koliko vremena :) Za razliku od pocetka ove teme trening
i zdrava ishrana su postali bitan, ako ne i najbitniji dio mog zivota. Imam 88kg, sljedeci cilj je
100kg i sve se moze kad se hoce. Slusajte lazica, citajte, pitajte.
Veliki pozdrav

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #56 on: April 14, 2010, 10:10:05 AM »
Dugo te nije bilo vise od dvije godine :rolleyes01:

Cestitke ,odlicno samo naprijed   ;)

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #57 on: November 27, 2010, 10:12:57 PM »
IgorMarko, mozes li da napises koja ti je sad gramaza namirnica po obrocima...?

Offline adis

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #58 on: January 29, 2011, 03:48:04 PM »
dame i gospodo  :)  nadovezao bi se i ja na ovu temu imam 15 god imam problem sa kilažom imam 50 kg  :blush: i zelio bi da se udebljam sto prije netreniram niss isao asm prije u teretanu al odustao sam od nje reko sta cu nabildati kad nemam mase za to :S a svi me zovu žgoljo :pullhair: :S kontam da koristim neke proteine pa sta mi vi preporucujete pozz

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Trebaju mi kg!
« Reply #59 on: January 31, 2011, 10:07:30 AM »