EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Extreme gubljenje kilograma  (Read 23028 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MuscleFilip

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: Extreme gubljenje kilograma
« Reply #70 on: February 07, 2010, 06:04:48 PM »
@ajmo_opet

nadam se da znaš da ne smeš da uđeš u preveliki kalorisjki deficit. budi pažljiv!

Offline ajmo_opet

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Extreme gubljenje kilograma
« Reply #71 on: February 07, 2010, 06:22:16 PM »
Ma ne zuri mi se, nikako, resio sam da se dovedem u red do 31.12 ove godine, iako je prvobitno razmisljanje bilo do 7 meseca ove godine. Kalorije trenutno drzim na nekih 2200 do 2500 ali u toku dana osim sedenja i ponekad setanja nemam nikakvih drugih aktivnosti (ne stizem od posla). Mislio sam da cu u predhodnoj nedelji naci vremena ali nema sanse, tako da cu najverovatnije uplatiti teretanu pa rano izjutra ici da setam na traci.
Ne znam da li si svestan koliko je 2500 kalorija mnogo kad jedes samo prave stvari  :lol: Ja se ubih jeduci i ponekad imam osecaj da cu povratiti. Zao mi je sto Beograd nema niti jedno mesto gde mozes da odes i kupis nesto zdravo ako ne stignes da spremis sebi kod kuce. Meni jedino preostaje Ela sir kao varijanta za uzine.

Pozz

Offline ajmo_opet

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Extreme gubljenje kilograma
« Reply #72 on: February 08, 2010, 09:43:41 AM »
ponedeljak 8. februar 2010 i nova merenja

tezina 134.8kg :lol:
BF 40%
Voda 43.7%
Misici 35.2%
Kosti 17.6kg  :boxed:

Smanjile se masti, povecala se voda, smanjila se kostana masa  :crazy: :crazy:

Vidim ja da na ove rezultate, osim na BF, ubuduce necu obracati paznju. Sve u svemu, nije lose, osecam se dobro jos kad ukljucim trening bice extra  :lol:

Pozz


Offline ajmo_opet

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Extreme gubljenje kilograma
« Reply #73 on: February 08, 2010, 09:49:51 AM »
Sad videh pa ajde da pitam:

U Lazicevom vodicu za mrsavljenje, u tabelama namirnica postoji tuna na dva mesta. Prvo je medju izvorima proteina i tamo stoji da na 100g ima 27g proteina i 13g masti. Drugo je medju izvorima Omega 3 masnoca gde na 100g ima 21.5g proteina i 15.5g masti. Sta je od ova dva tacno?

Pozz

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Extreme gubljenje kilograma
« Reply #74 on: February 08, 2010, 12:33:21 PM »
minorna razlika od citavih 10-20kcal  :bonk:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Extreme gubljenje kilograma
« Reply #75 on: February 08, 2010, 01:50:53 PM »
Eto ti koliko je tacna vaga :D Dune vetar i tebi odu kosti :D




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:54:58 AM by Und3i2c0v3i2 »