EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84172 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #170 on: November 12, 2009, 08:40:11 PM »
Keli ti si vegan?

I sta znaci ta krushka, krushka nije obrok...

ne nisam vegan, al ima dana kad mi se ne jede meso :nonono:

a kruska je medjuobrok=voce :help: pa nije valjda da sam nesto pogresno skontala :pullhair:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #171 on: November 12, 2009, 08:47:16 PM »
danasnji jelovnik..

06:15 D-3 bjelanjka, 1 jaje peceni na tavi bez masnoce
10:45 M-250 g rajcice
13:00 R-konzerva tune + 250 g zrnatog sira
17:00 M-zdjela ribanog povrca: kupus, persun, mrkva, paprika, djumbir s malo octa i avakadovo ulje, samo mrva za otopit  vitamine
20:00 V-kuna sunka 2%mm ( nisam vagala ) i solja jogurta 1,5%mm

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #172 on: November 12, 2009, 09:01:01 PM »
Ta tuna neka ide sama sa malo skrobastih uh. Jel ti ides neke rotacije ili sta? Sir ostavi za tamo navecer kao zadnji obrok... mozes sa njim to silno povrce... u principu bi trebala da imas zastupljene proteine u svim ili bar vecini obroka...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #173 on: November 13, 2009, 06:30:23 AM »
Upravo kao sto Vexxx kaze, proteini u svakom obroku bi trebali biti zastupljeni, zato sam i pitao zasto racunash krushku kao obrok. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Kovrdzava_90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #174 on: November 13, 2009, 11:28:03 AM »
Keli, grozdje, kruske, banane.... izbegavaj.... Ja od voca najcesce jedem jabuke- najvise zasite, a i najjeftinije su..

a meso pokusaj tako da spremas da ga npr proprzis malo na teflonu (bez ulja ili na nekoliko kapi samo) i kad porumeni da nalijes malo vode, kad se voda ugreje, odvadis je malo i u nju razmutis posni sir i vratis onda to unutra i  ostavis da se krcka, da se sir rastopi... fino je jako, ja sam sa ellom to radila.. kao prilog kuvani krompir, ili dodas malo kuvanog kukuruza u to.. ma bilo koje povrce ide super uz to.. meso nije suvo, a unosices dovoljno proteina...

kada spremas taj omlet ujutru (sa belancima i 1 jajetom), mozes da mu dodas sampinjone, cisto da ima lepsi ukus... znaci prvo malo prodinstas sampinjone, i onda sve to zajedno zapeces- super je  :)

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #175 on: November 13, 2009, 12:57:44 PM »
Manite se gurnamnskih stvari.... Nema potrebe da mesa sireve i meso u toku dana.... Sto vise bude koplikovala bice joj teze da prati...

Offline Kovrdzava_90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #176 on: November 13, 2009, 01:08:53 PM »
Manite se gurnamnskih stvari.... Nema potrebe da mesa sireve i meso u toku dana.... Sto vise bude koplikovala bice joj teze da prati...

a ovako ce joj brzo dosaditi i smucice joj se, vidis da meso ne voli, a kad je onako suvo- i onom ko ga voli bi se smucilo posle 10 dana... nije komplikovano, samo pogleda listu dozvoljenih namirnica i iskobinuje ih po pravilima.... a proteini mogu da se kombinuju...

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #177 on: November 13, 2009, 01:47:36 PM »
Prvo krece vec po zna koji put, drugo ishrana joj nije bas najsrecjnija a ti joj preporuchujes da kombinuje.... Cetvrto ella jeste dobar izvor ali za kasnije chasove jer se sporo vari... A sto se tiche dosade i mesa: Jbga koliko ulozis toliko dobijes... Ne moz da se *besh a da ti ne udje... Ne znam koliko prostije treba da se napishe...

Offline Kovrdzava_90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #178 on: November 13, 2009, 02:04:28 PM »
Prvo krece vec po zna koji put, drugo ishrana joj nije bas najsrecjnija a ti joj preporuchujes da kombinuje.... Cetvrto ella jeste dobar izvor ali za kasnije chasove jer se sporo vari... A sto se tiche dosade i mesa: Jbga koliko ulozis toliko dobijes... Ne moz da se *besh a da ti ne udje... Ne znam koliko prostije treba da se napishe...

ja samo rekoh kako da joj bude lakse da podnese... ne moras odmah da si nadrndan... ne bih  bas da se objasnjavam i prepirem, nemam zivaca, i ovako sam nervozna... od sad samo na svojoj temi komentarisem....

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #179 on: November 13, 2009, 02:22:16 PM »
Nisam nadrndan ni najmanje... ;) :)