EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84534 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #200 on: November 13, 2009, 10:54:38 PM »
Onda je jeftinije uzimati neko drugo ulje za przenje.... A sto se tiche jogurta. BOlji je za onaj 2. medjuobrok.... Ne znam sta dalje da ti kazem sem da posto sam se zeznuo za masti to znaci da imas jos manje kalorija... Ja ne znam ko moze da zivi na toliko malo...xD

I koliko sad imas kg? Da li si merila telesne masnoce?
mozda je jeste jeftinije, al mi smo dva clana u kucanstvu i nama 1l tog maslinovog bude ca.2, cak i palacinke pecem na maslinovom,dragi kad je probo rekao nikad mi ih vise nemoj peci na obicnom ulju :rolleyes01:
a sigurno si u pravu kad kazes da mi je to premalo kal.al ja nisam gladna, ovo mi je sasvim dosta....mozda ce glad doci s vremenom, kad se tijelo ocisti od smeca koje je zaostalo iza svih slatkisa  :clap:
vagala sam se u pon i imala 105,5, cekam ponedjeljak za ponovno vaganje, a masnoce nisam nikad mjerila ,a vjerojatno ih imam jako puno kad imam toliko kg :hitself:
sta onda sto se tice ovog mog kakaa bez secera, jel ga trebam izbaciti il ipak smijem popiti poneku salicu u toku dana???
i da zaboravila sam reci da sam jedno poduze vrijeme otprilike prije 2 god bila na tezini od 120kg

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Lazy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 162
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #201 on: November 13, 2009, 11:12:43 PM »
A nismo se razumele, ja ti kazem da imas 2 vrste maslinovog, ono extra jungfru to ti je za salate i nije dobro prziti na njemu jer se prilikom izlaganja oslobadjaju odredjeni toksini (nisam ti bas strucna objasnit) a takodje imas maslinovo ulje (da tako kazem obicno) na kojem se moze przit. Eto tako nekako nadam se da si razumela.
p.s.
da zbilja malo jedes, pojacaj malo unos proteina tako da ih imas u svakom obroku po npr. 20 g

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #202 on: November 14, 2009, 12:00:56 AM »
A nismo se razumele, ja ti kazem da imas 2 vrste maslinovog, ono extra jungfru to ti je za salate i nije dobro prziti na njemu jer se prilikom izlaganja oslobadjaju odredjeni toksini (nisam ti bas strucna objasnit) a takodje imas maslinovo ulje (da tako kazem obicno) na kojem se moze przit. Eto tako nekako nadam se da si razumela.
p.s.
da zbilja malo jedes, pojacaj malo unos proteina tako da ih imas u svakom obroku po npr. 20 g
Lazy ne brigaj razumjeli smo se za pecenje i przenje uvijek kupujem ono maslinovo na kojem pise da podnosi temp.od 180 ¤ tj.koje je namijenjeno za przenje :blowkiss:

vidim da sam to sve krivo polovila pojacat cu sutra proteincice :idea02:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #203 on: November 14, 2009, 01:00:55 AM »
iskreno dok vas citam ni meni nista nije jasno  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Kovrdzava_90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #204 on: November 14, 2009, 01:47:55 AM »
da prostite, ovde *ebe lud zbunjenog..  :)  :lol:

samo sto se ne zna ko je lud, a ko zbunjen..  :lol: :lol:

Bolje da ti Keli pitas sta ti nije jasno, nego da svi savetuju i na kraju te zbunimo... Pucaj sa konkretnim pitanjima, a neko ce ti vec odgovoriti..  ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #205 on: November 14, 2009, 07:51:44 AM »
Malo kalorija, LJUT SAM!!!!

Mjeri kalorije, obavezno!!!
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #206 on: November 14, 2009, 11:12:43 AM »
Lazy ne brigaj razumjeli smo se za pecenje i przenje uvijek kupujem ono maslinovo na kojem pise da podnosi temp.od 180 ¤ tj.koje je namijenjeno za przenje :blowkiss:

vidim da sam to sve krivo polovila pojacat cu sutra proteincice :idea02:


Ne razumem........zasto prziti i unositi nepotrebne kalorije+biti gladan,kad mozes da peces,a da kalorije koje bi unela kroz ulje uneses kroz nesto sto ce ti napuniti stomak  :)
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #207 on: November 14, 2009, 12:34:39 PM »
Malo kalorija, LJUT SAM!!!!

Mjeri kalorije, obavezno!!!

to cu poceti od ponedjeljka posto imam slobodno prije podne :yes:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #208 on: November 14, 2009, 12:36:03 PM »

Ne razumem........zasto prziti i unositi nepotrebne kalorije+biti gladan,kad mozes da peces,a da kalorije koje bi unela kroz ulje uneses kroz nesto sto ce ti napuniti stomak  :)

istina....moram o ovome vise razmisljati :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #209 on: November 14, 2009, 01:36:18 PM »
Eto tenssa je ljut!...xD A nije chak ni na sterosima! xD