EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84184 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #80 on: September 13, 2007, 12:23:55 PM »
Cure hvala na podrsci  :blowkiss: iako se malo javim pa ne javim, al za sve je kriv dugi radni dan i tempo koji imam, uskoro se nadam promijeniti posao pa cu imati vise vremena za sebe i rad na zdravijem zivotu i kilazi. Trudim se sto vise drzat pravila prehrane s tim da jos nista nisam posla vagati nego odprilike jedem, uglavnom sam se navikla na novi nacin prehrane s tim da jos uvijek imam izlete u svijet secera  :pullhair:al se trudim da prestanem s tim.
Jelovnik mi je odprilike slijedeci:
1 obrok. zobene s mlijekom 0.1 mm kava s mlijekom
2. neko voce ili razeni kruh s posnim sirom, dimljenom ribom ili tunjevinom i sirom
3. posni sir ili voce i posno meso s povrcem
4. posno meso s povrcem ili meso s krompirom,tjesteninom ili rizom
5.sir,meso,tunjevina ili jaja u kombinaciji s povrcem
6.cesto mi se desava u zadnje vrijeme da jedem grozdje kao zadnji obrok, jednostavno mi se trazi prvo sam se odupirala toj zelji, al kad nije prestalo dopustam si taj luksuz :wallbash1:

Sto se tice fizicke aktivnosti, malo sam dobra pa opet malo losa, nakon dugo vremena sam jutros odvozila jutarnji 15min. kad god stignem odvozim jednu turu vani od oko 20km. s fitnesom sam nazalost prestala jer su zatvorili teretanu koja mi je bila blizu, al imam doma kucnu multifitnes spravu pa imam namjeru pocet da vjezbam na njoj.

I za kraj tezina je 105, sto znaci 10kg manje, ja sam zadovoljna al isto mi je zao sto nisam bila vise disciplinirana jer znam da sam mogla postic bolje rezultate.

E sad me zanima imate kakve prijedloge za nastavak sredjivanja sto se tice prehrane i vjezbanja ili da nastavim ovako al sa zadatkom da sam vise fizicki aktivna?
Najljepsi pozdravi ekipi foruma  :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #81 on: September 13, 2007, 01:35:52 PM »
dobro nastavi tako, nemoj da stajes, sve dok ti padaju kilogrami, tempo je odlican..stim da moras da poradis na povecanju aerobne aktivnosti..
znaci ako mozes 2 x dnevno da kombinujes bajs pa drugi put setnju
ili oba puta bajs..ne smes jace  dok ne skines na 80-90 kg..
u svakom slucaju i pored svih gresaka odlicna si..ako su te greske ucinile da izdzis dalje, onda su opravdane ali ne i potstrek da i dalje tako radis..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline zoka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 66
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #82 on: September 17, 2007, 04:39:29 AM »
Cao Keli...cestitam na izgubljenim kilogramima i samo naprijed...pozdravcic :blowkiss:

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #83 on: December 07, 2007, 01:06:33 PM »

u svakom slucaju i pored svih gresaka odlicna si..ako su te greske ucinile da izdzis dalje, onda su opravdane ali ne i potstrek da i dalje tako radis..

E postovani gosp. Lazicu te greske su me ubile i potaknule da sve vise i vise grijesim :wallbash1: sramota me priznati, al ne smijem vise biti kukavica i bjezati od toga da sam slab karakter, slobodno me popljujte zasluzila sam, al sam spremna da opet krenem sve iz pocetka, uz vase upute i svesrdnu pomoc.
Od zadnji put se svasta izdesavalo u mome zivotu, dosta stresni sitacija koje su opet zavrsile prezderavanjem :crazy: gubitkom volje za vjezbanje :hitself: i pokusajima da ponovo pohvatam konce i pocmem se hraniti kao prije par mjeseci kad sam vas srela i naravno vjezbati, tako se vec par mjeseci vrtim u krugu i sramota mi da se javim i kazem: gle ljudi vi se tu trudite da me savjetujete i podrzavate, a ja samo brljam i nis ne radim pametno, jebem ti vaku volju koja potone dok si reko keks :pullhair:
eto sad sam se malo ispuhala na samu sebe i sad da predjem na stvar:
 -vratila sam oko 3kg tako da sad imam 108 ( nije mi jasno da sam tako malo vratila, jer sam imala vecernje napade gladi i tamanjenje slatkisa :crazy: )

- jela sve i svasta, al se trudila jesti cesce i vise proteina

- ne idem vise u teretanu, tj. isla samo mjesec dana, posto se zatvorila zbog malo ljudi, jutarnji bicikl sam polako zaboravila kao morala bi se dic ful rano da bi to mogla odradit, pa ono odradit cu ja to popodne, pa navece ful umorna s posla, pa onda si obecam za vikend, pa onda opet negi izgovor i sad bicikl kupi prasinu, a ja kile.
Kad mi vremenske prilike dopuste odvozim vani s biciklom jednu turu od 8-16 km i to je valjda ono sto me odrzava na zivotu i to i jako volim, al vec par dana pada kise i puse bura tako da nemogu vani na moju voznju.

E to su moje porazne cinjenice i ja bi se opet pokrenula, a ne znam od kud da krenem, dal kao na pocetku tjedan dana bez UH ili odmah varijacije :dunno: i dali ona stara preporuka za vjezbanje jutarnje i vecernje vazi i sada ili????

oprostite sto vas ovako ugnjavi, al izgubljeni sin se morao vratiti kuci :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #84 on: December 08, 2007, 12:23:38 AM »
i kada krecemo opet  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #85 on: December 08, 2007, 10:41:22 AM »

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #86 on: December 13, 2007, 07:22:04 AM »
cao drugari :)
Evo proslo je pet dana od kad sam ponovo uvela jutarnju voznju, al ne svaki dan  :boxed:i to izgleda ovako:
subota-15 min bicikl ujutro poslije kave
nedjelja-setnja ca.1 sat navece
ponedjeljak-17 min bicikl ujutro na taste i 11 min navece oko 22 h
utorak -10 min bicikl ujutro nataste
srijeda-20 min bicikl navece
jutros 12 min bicikl nataste

znam da moram povecati aerobno vijezbanje za sad nisam mogla vise izdrzati,  :help:

pocela sam piti ujutro omega 3, multivitamine i vitamin c, da li je to ok ili netrebam sve to piti  :dunno:
Manje vise imam pet obroka dnevno al se trudim uvesti i sesti, nisam jos posla racunati pojedine hranjive tvari u hrani niti vagati, al se trudim drziti principa jedenja kao prije i varijacija.
Par dana ili bolje receno dva dana sam imala izlete u slatko i sto je najgore navece skoro pred spavanje :wallbash1: mrzim to al te ovisnosti se i nije bas lako rijesiti no trudim se.
Ako imate kakve savijete i prijedloge, samo recite sve je dobro doslo kao i kritike.
Pozdrav :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #87 on: December 13, 2007, 12:23:04 PM »
ne izbacuj vitamine..budi istrajna..i vidi da redukujes i te izlete sto imas .. pa polako..  :) :blowkiss:

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #88 on: December 14, 2007, 07:52:58 AM »
ne izbacuj vitamine..budi istrajna..i vidi da redukujes i te izlete sto imas .. pa polako..  :) :blowkiss:
hvala Tiki  :) brza kao i uvijek :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #89 on: January 04, 2008, 11:08:53 AM »
Svratih samo da vas pozdravim i zazelim puno zdravlja, ljubavi i srece u Novoj godini :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

 i hvala vam za sve dobro u staroj godini koju cu sigurno pamtiti kao pocetak mijenjanja pogresnih navika, nije bilo lako i jos uvijek imam krize, padove i uspijehe,al drzima se i trudim se biti sto dosljednija i bolja.  :clap:




5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito