EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: skidanje kilograma i odrzavanje tezine  (Read 16028 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tinche

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #10 on: November 24, 2008, 08:57:26 PM »
Kod sporih dijeta je problem to sto gubis 3-5 kg mesecno pa vecina kad vidi da nisu smrsali nista za nedelju dana odustaju.Zbog toga su potrebne ovakve ekstremne dijete. I prvo smrsaj pa posle pravi zdravu ishranu da se ne ugojis posle.


TI OZBILJNO MISLIS DA JE OVO ZDRAVO????? :wallbash1:
TREBALO BI TI ZABRANITI DA DAJES SAVETE NA OVOM FORUMU!!! :clap:



Offline MACAK

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #11 on: November 24, 2008, 09:10:47 PM »
a zar nije zdrava ishrana kada nejedes mnogo slatkog,slanog,masnog i testa,a? :wallbash1:
zar nije zdravije postepeno da oslabis? :wallbash1:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #12 on: November 24, 2008, 09:37:28 PM »
izbaci slatko, UH kasno(hleb i ostale zajebancije) sokove sa secerima...ubaci vise tune, jaja, belog mesa,... od sokova mozes lajt pepsi i cc zero..povecaj fizicku aktivnost i sigurno ces imati neke pomake u skidanju masti...posle postepeno jos vise sredjujes ishranu...ovo je po meni nekako osnovno..posto ti je prvi put da se ovako dovodis u red pa mislim da ako sve od jednom promenis da mozes da puknes i da prekines...ovako postepeno pa ce neceg biti 100%...i kao sto su ti rekli 4-5 boroka dnevno...a za ostalo malo precesljaj forum :)
al se nekad dobro jelo

Offline MACAK

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #13 on: November 24, 2008, 09:43:58 PM »
hvala na savetu!

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #14 on: November 24, 2008, 09:47:54 PM »
Mnogi za mrsavljenje savetuju trcanje,a ne razmisljaju o tome kako je to veliki napor za zglobove,pogotovo kad neko ima bas puno viska kilograma.Ja sam vise za to da se pocne sa brzim hodanjem jer je to mnogo manje stetno za zglobove,a kasnije kad se dodje do neke "normalnije" tezine,moze i trcanje.U medjuvremenu moze i voznja bicikla,mada je sad malo hladno za to,ali u svim ozbiljnijim teretanama postoji i bicikla,pa je i to moj predlog za skidanje kilograma.I NARAVNO ishrana je najbitnija.

Offline nino1990

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #15 on: November 24, 2008, 09:53:09 PM »
ti dakle zelis msrsati? nije to tako tesko ....sto se tice vjezbi u teretani trebao bi raditi sa sa malim tezinima preko 20 ponavljanja to nije nikakva tajna. ali ako stvarno zelis smrsati vjezbe sa tegovima bi ti trebale biti sekundarne, trebas se koncetrisati da ubrzavas metabolizam. to se najbolje postize sa tzv HIIT programom zvuci tesko ali u stavri znaci da kad npr trcis zagrijavas se laganim trcanjem 5 min a onda 15 sec sprint onda 20 sec lagano trcis i onda opet sprint 15 sec i ona opet 20 sec lagano i tako koliko mozes...sto se tice ishrane izbacis sokove, slatkise i masnu hranu. jedes povrce od mesa ako imas izbor gledaj da jedes piletinu i ribu( oboje bez koze). ah da ne zaboravim vazno je i koliko puta jedes na dan. sto manje puta na dan jedes to bolje?? POGRESNO. opet je pitanje metabolizma. sto vise puta jedes na dan to ti vise ubrzava metabolizam i vise trosis kalorija. idealno bi bilo da jedes 5 manjih obroka na dan. i po mogucnosti da uzmes neki fat burner(sagorijevac masti ). netrebas se takvih preparata plasiti nisu to steroidi pa da ti opada kosa, stolica smrdi ko da je nesto krepalo itd. slobodno ih koristi meni je "inferno" dosta pomogao. naravno trebas biti istrajan. ja sam koristeci ovo sa 95 kg spao na 72 kg za 5 mjeseci. sretno  ;)

Offline tinche

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #16 on: November 24, 2008, 09:58:45 PM »
a zar nije zdrava ishrana kada nejedes mnogo slatkog,slanog,masnog i testa,a? :wallbash1:
zar nije zdravije postepeno da oslabis? :wallbash1:


pa to i kazem, trebas zdravom ishranom da postepeno skidas kilograme, a ne da svoju ishranu baziras na hlebu i siru pa kada smrsas i upropastis se onda radis na misicnoj masi.



Offline MACAK

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #17 on: November 24, 2008, 10:03:54 PM »
e izvini,mislio sam da je to bilo upuceno meni :)

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #18 on: November 24, 2008, 10:12:37 PM »
hrani se zdravo izbaci slano slatko masno i sokove i sedi kuci cepaj igrice na kompu i za odredjeno vreme ima da imas trbusnjake.OZBILJNO>tako je tinche postigla sve u zivotu.hahahah  :lol: :lol: :lol:

Pogledaj malo bolje forum.Imas 300 dijeta pa izaberi koja ti najvise odgovara tj.koju sebi mozes da priustis
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan

Offline MACAK

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: skidanje kilograma i odrzavanje tezine
« Reply #19 on: November 24, 2008, 10:23:46 PM »
 :idea02: :)