EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ajde drugari malo help-a :)  (Read 1201 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline micko91

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Ajde drugari malo help-a :)
« on: July 11, 2013, 07:07:01 PM »
Pozdrav drugari, nov sam ovde i treba mi neki savet. Da li je whey prostar dobar izbor za dodatak u ishrani, ili postoji nesto bolje.Posto visim po sipkama i opterecujem se dosta i ne mogu da unesem dovoljno proteina, nekad mi dodje ono dosta mi je svega vazno da sam ja vezbao, a u stvari nije dobro. Obicno kad jedem normalno ovako to ide, ne trudim se da pazim bas ono jer ne zelim nikakvu perfekciju samo zelim da pojacam unos proteina da bi lakse dobijao na masi jer umem jako lepo da se hranim samo nekad ne stignem

DORUCAK su mi uvek ovsene pahuljice i par komada jaja, pojedem samo jedno zumance
PRE RUCKA obrok obicno mi se satoji od pilecih, junecih virsli, sunkarice, umem da jedem cisto onako i sira i dvopek cisto koliko da pojedem nesto
RUCAK supica uvek, tecnost ne propustam :D 200 300gr belo meso pilece, junece, riba itd, uglavnom ciljam na to, nekad se jede i pasulj i raznorazne corbe itd
PRE VECERI dam sebi lufta pa napravim jedan sendvic i tu nastavljam i sunku i kackavalja i sira i pecenicu neku i tako
VECERA udaram ili nesto konzervirano tipa opet neke ribe kao sto je tunjevina, a i tu umem dosta puta da uzmem fetu sira i jedem..

Zaboravio sam da jedem dosta povrca i uvek ga ima u svakom obroku, posto ne volim nista na suvo da jedem.Od voca banane i to posle dorucka.

Ne pominjem nigde obrok posle treninga jer nekad vezbam pre rucka nekad pre veceri zavisi od vremena i mog raspolozenja jer vezbam sve na sipkama napolju, neki koriste tegove a ja cigle, blokove :D
Uglavnom ima me svuda samo mi treba veci unos proteina da to povecam jer ako ih ne unosim dovoljno necu nista ni da napravim.

Moze neki savet sta da ubacim i izbacim u ishrani i savet za protein koji i kako ga piti.

Znaci necu da budem svarceneger niti da se valjam od definicije vec nek ide kako ide, samo da cepam :)


Ne znam ja o ovome mnogo, ne znam ni dal pisem pametno :D