Trening > ::Cardio::

HIIT pomoc

(1/3) > >>

eL gR1Ng0:
Pozdrav!

Znam da se savetuje da se cardio radi ujutru na prazan stomak, ali sta kada sam prva smena u skoli? Ne mogu trcati u 5 ujutru  :lol:

Koliko bi imali efekta ako bih radio hiit popodne oko 19h? S obzirom da mi ne treba neko veliko gubljenje kilograma, do 5kg max...

Becks:

--- Quote from: eL gR1Ng0 on April 10, 2013, 09:34:01 PM ---Pozdrav!

Znam da se savetuje da se cardio radi ujutru na prazan stomak, ali sta kada sam prva smena u skoli? Ne mogu trcati u 5 ujutru  :lol:

Koliko bi imali efekta ako bih radio hiit popodne oko 19h? S obzirom da mi ne treba neko veliko gubljenje kilograma, do 5kg max...

--- End quote ---

Moze i popodne  ;)

eL gR1Ng0:
Zahvaljujem  :)

I jos jedno pitanje. Posto nemam bas neku kondiciju sto se tice trcanja, kako mi savetujes da organizujem trening? Da li minut sprint, minut hodanje, ili na pola minuta... I moze li u celom tom trening da posluzi vijaca (imam je, pa da ne skuplja prasinu :D ) ?

Becks:

--- Quote from: eL gR1Ng0 on April 10, 2013, 10:08:00 PM ---Zahvaljujem  :)

I jos jedno pitanje. Posto nemam bas neku kondiciju sto se tice trcanja, kako mi savetujes da organizujem trening? Da li minut sprint, minut hodanje, ili na pola minuta... I moze li u celom tom trening da posluzi vijaca (imam je, pa da ne skuplja prasinu :D ) ?

--- End quote ---

Sto ne pocnes onda obicno trcanje, srednjim intenzitetom dok se malo ne naviknes? HIIT je lako ubaciti kasnije.
30 sec sprint, 30 sec brzo hodanje je ok.

Sto se tice tipa kardia, radio onaj koji ces imati volju da radis  :)
Sad da li ce to biti trcanje, bajs, skijasko itd. nije toliko bitno. Ja uglavnom preferiram skijasko jer mi ne opterecuje kolena i nije toliko dosadno.

eL gR1Ng0:
Aha.. Pa onda cu da vidim neko vreme da pola treninga trcim, pola preskacem vijacu. Pa kad udjem u kakvu takvu formu, onda taj HIIT 30sec...  A ubacivanje sklekova, cucnjeva u taj trening, da li bi imalo smisla?  :boxed:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version