EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Smrsajte lako ?  (Read 4287 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tamaraamadona

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Smrsajte lako ?
« on: November 16, 2011, 07:33:09 PM »
Cao,
Htela bih da dobijem savete o boljoj ishrani i regulaciji tezine. Tacnije, moj problem je u tome sto sam opterecena koliko dnevno unesem hrane pa zbog toga imam samo jedan obrok dnevno u koji sve spada u smislu sta neko jede za dorucak, rucak il veceru ja od toga nesto pojedem samo ujutru, a zbog toga me glad probudi nocu oko 3 i onda pojedem neku vocku i vocni jogurt i opet ujutru samo jedem jednom. Ne znam kako da se odviknem od toga, jer tako mislim da mogu da smrsam ali ne ide mi bas. Treniram u teretani svaki dan trcim i radim vezbe kako bi se potrosila, jer mi to prija. Ne pijem alhohol, ne pusim cigare. Ne jedem slatkise i slanise bas odavno ima 2 godine. Visoka sam 179, imam 63kg. Imam problema sa stitnom zlezdom ali nije nista ozbiljno, zbog toga mi nije i redovan ciklus. Stomak mi je ravan i tu nemam nikad problema ne gojim se tu, vise noge i zadnjica...al sam trenirala dugo odbojku pa sam tu jaca.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #1 on: November 16, 2011, 07:34:21 PM »
sta si tacno jela juce
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tamaraamadona

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #2 on: November 16, 2011, 07:40:57 PM »
Kad sam ustala oko pola 3 unoc pojela sam jednu bananu, vocni jogurt dve bonzite, i 3,4 mandarine. Ujutru oko 6 popila nes kafu koju obozawam bez toga ne mogu !!! pojela 2 parceta teletine, parce heljdine pite. Posle sam oko 5 popodne pojela dve jabuke posle toga nista nisam jela.. a pijem i dosta vode.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #3 on: November 16, 2011, 07:43:36 PM »
a zasto si opterecena hranom..mislim ako ti se jede jedi..jedi ono sto ne moze da goji a poboljsace tvoj izgled.
zasto ustajes nocu da jedes..to je samo osecaj u zeludcu jer ne jedes kada treba i sta treba
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tamaraamadona

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #4 on: November 16, 2011, 07:47:23 PM »
Pa ne znam time sam vec duze vreme opterecena. Ne jedem preko dana celog zato me glad probudi nocu i zbog toga jedem...zbog toga sam se i ugojila 4,5 kg. a letos sam imala 58 kg. i toliko bi volela da imam. pa mi treba savet i ishrana da smrsam al da mi organizam bude uredu, al da me to ne goji sto pojedem. I da dostignem toliku kilazu :) !! Hwala unapred.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #5 on: November 16, 2011, 08:03:33 PM »
da li si procitala nasa uputstva
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tamaraamadona

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #6 on: November 16, 2011, 08:18:41 PM »
Nisam...sad cu.

Offline Tamaraamadona

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #7 on: November 16, 2011, 08:44:50 PM »
Procitala sam...i da pocnem toga da se pridrzavam ovih saveta za hranu za dorucak, rucak i veceru sta pise ? Da nastavim sa treninzima ? Jel treba jos nesto bitno da znam ? Smem li veceru da preskocim jer nisam dugo veceravala ima vec 2 godine...ne volim uvece da jedem da li to nesto remeti ?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #8 on: November 16, 2011, 08:47:37 PM »
Nisi ti procitala izgleda, da si procitala vidjela bi da trebas jesti 5 puta na dan...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Tamaraamadona

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Smrsajte lako ?
« Reply #9 on: November 17, 2011, 06:51:40 AM »
Htela sam da te pitam da li smem da popijem ujutru kad ustanem npr. kao sad nes kafa pre ove dijete ako mislis da mi je ona dobro sto si mi rekao da procitam ? I ja ne volim salate da jedem pa to mi nece uci u obrok...da li mogu nesto da dodam mesto salate...i sta znaci napisano ''meso'' ? Koliko mesa,parce jedno ? Da li sir treba da bude mladi ili je svejedno ? Voce isto tako pise da se jede to znaci bilo koju jednu vocku pojedem ? Koliko dana treba ovoga da se pridrzavam, za koliko skida kilograme  ?