EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: julita - dnevnik ishrane i treninga  (Read 6060 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline julita

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #10 on: April 21, 2011, 07:57:56 PM »
Slazem se, sta znam valjda je mislila eto bas kad ti se jede nesto slatko.
Nasla sam nesto sto dobro oslikava situaciju
http://fr.toonpool.com/cartoons/Fitness_7977 hehehe pa zelim vam da postanete legende(mada to vec jeste), pa da vas reklamiram  :goof:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #11 on: April 21, 2011, 08:40:02 PM »
dorucak: 3-4 kasike fitnes zitarica sa 1.5m mlekom
uzina:jabuka ili narandza ili kiselo mleko 3.2 (nisam nasla posnije)
rucak: 50-60 gr rize i 150gr piletine, ili krompir(ne znam meru) i 150gr teletine, ili sa graskom (i kupus ili zelena salata)
uzina: zavisi dal ogladnim, prodjem sa nes kafom ili par lesnika
vecera: tunjevina sa malo hleba, ili pahuljice sa mlekom, ili kiselo mleko, il solja jogurta
Sad zbog vaseg plana, hocu da uvedem ovsene umesto fitnes (koliko vidim em su bolje, em jeftinije :yes:) kolicina mesa mi je malo velika, nisam bas preterani mesojed, al bolje to nego da posegnem za nekim glupostima u gladi. Al zato mlecne proizvode :mf_lustsl kao sto se vidi heheh
Sve zaboravljam da kazem HVAAALA  :blowkiss: :respect:


mleko smanji
hleb IZBACI
meso podeli u više obroka ako ti je puno
s obzirom na fizičku aktivnost, odnosno nedostatak iste nikako više od tih 50gr pirinča
a na tvom mestu bih pokušala radim danima bez UH (bez skroba, eventualno 30-40gr ovsenih) a jedan do 2 dana ubaciti onaj pirinač
biće ludo i nezaboravno al vredeće :lol:
ti moraš dobro da isečeš kalorije i to prevashodno iz UH da bi to krenulo, jer tebi nije dovoljno 1kg mesečno, nestaće ti motivacije


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #12 on: April 21, 2011, 08:48:21 PM »
ako jedeš mlečne prerađevine gledaj sa što manje mlečne masti
tvrdi sirevi, pa čak ni sitni kravlji, odnosno švapski, i mladi NE DOLAZE U OBZIR za sad, možeš ellu ako želiš, ostalo zaboravi
pavlaku i sirne namaze neću ni da spominjem  :lol:

doručak: 30-40gr ovsenih (to je oko 4 supene kašike) + 3 belanceta
međuobrok: jedna voćkica
ručak: meso (piletina, riba, junetina) 100-150gr i neka salata (zelena, kupus, karfiol, brokoli, spanać, paradajz, paprika, krastavac ....), eventualno može pirinač, al trudi se što više dana bez njega da vežeš
međuobrok (ako mora): najbolje bi bilo da jedeš neku salatu, mogu i belanca, ili uzmi 50-100gr mesa
večera: sir, meso, belanca, salata (ne moraš sve zajedno, menjaj)

izmeri se (vaga i obimi), zapiši na papirić, i sledeće merenje je za nedelju dana da vidimo kako ide
ako ti bude loše i ako se budeš osećala malaksalo javi
al nemoj da kukaš nepotrebno, no pain no gain  :lol: :lol: :lol:

ako imaš zdravstvenih problema idi prvo kod lekara  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #13 on: April 22, 2011, 10:57:16 AM »
Napisacu ti poslije sta i kako, sada ode na trening...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline julita

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #14 on: April 22, 2011, 01:45:10 PM »
Ok, hvala, potrudicu se maximalno, bice mi malo nezgodno skrooooz bez hleba ali trudim se :)
Aposutno znam da je no pain no gain,(i ne kukam ;)) zato ni ne pokusavam sa raznoraznim "magicnim" preparatima nego ovako :yes:
Bas sam vas zato i pitala, ti skrobni uh su me posebno zanimali, sta i koliko.
Jos da cujem sta tenassa ima da mi preporuci, svaki savet je dobrodosao, pogotovu od kompetentnih ljudi.  :blowkiss:
Mere su uzete, pa uskoro merimo razliku :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #15 on: April 22, 2011, 04:05:18 PM »
Undie ti je sve rekla, nisam njezine postove vidjeo, drzi se toga sto je ona napisala i bice rezultata...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline julita

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #16 on: April 24, 2011, 03:18:45 PM »
Oki doki  :) sve je jasno, day by day i vreme ce pokazati rezultate. Danas sam malo bad  :blush: ali malo samo. Sutra opet sve striktno, ako neceg ima tih belanaca preko glave hehe
I da, drugari, HRISTOS VASKRESE, SRECAN USKRS!

Offline julita

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #17 on: April 29, 2011, 02:17:34 PM »
2kg je manje, dakle voda je otisla  :circledance: sad je red na salce  :boxing:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: julita - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #18 on: April 29, 2011, 02:25:24 PM »
Fino, samo polako i sigurno i bices kao prava!!  :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.