EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!  (Read 21587 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #40 on: January 18, 2012, 12:59:44 AM »
Good job Zvezdana  :clap:

Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #41 on: January 18, 2012, 09:21:51 AM »
Cao Zvezdana
imam pitanje, nakon koliko si ti vremena pocela da vidis svoje prve rezultate tj nakon koliko ti je pocela kilaza padati?

hvala

Ja se merim jednom sedmicno, i obime i kg..., i skoro svake sedmice postoji neki rezultat, nekada u kg, nekada u obimima.. :)

Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #42 on: January 18, 2012, 09:22:26 AM »

Offline Iska

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #43 on: January 23, 2012, 10:46:32 PM »
Zvezdana , zadivljena sam :) Hocu i ja hocu i ja :) Imam neki manji visak, 5-6 kg. Interesuje mie jesi li vezbala iili samo korigovaal ishranu?

Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #44 on: January 24, 2012, 08:26:19 AM »
Zvezdana , zadivljena sam :) Hocu i ja hocu i ja :) Imam neki manji visak, 5-6 kg. Interesuje mie jesi li vezbala iili samo korigovaal ishranu?

Nisam vezbala   :smokeib:

Bas sam danas mislila da krenem sa vezbanjem, kondicija mi je nula  :boxed:

U teretani u mom kraju ima program Body pump & lift (vezbe sa tegovima), pa bih molila iskusnije od mene

da me posavetuju da li je to dobar program za pocetnika ili da probam sa necim laksim  :crazy:

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #45 on: January 30, 2012, 03:04:50 PM »
hej :) hvala na lepim recima :) nesto dugo nisam bila ovde na forumu, bas sam se uzelela druzenja :) Lazic i ovaj forum su mi potpuno promenili pogled na ishranu, trening i zivot uopste  :blowkiss:  kako napredujes? koliko jos hoces da skines? tu sam ako treba bilo kakva konsultacija ili podrska, malo i ja da se oduzim Lazicu za znanja koja mi je preneo :)



Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #46 on: January 30, 2012, 03:10:52 PM »
inace, kilaza se skida u kuhinji a oblik tela se doradjuje u teretani :) Laziceva skola :) body pump je OK, ako mislis na licenciran LES MILLS program, jer se radi sa tegovima, celo telo po velikim grupama misica (noge, ledja, grudi, ruke, stomak) i sama stavljas na tegove tezinu koja ti odgovara, a timski duh 'podize' i prijatno je vezbati u grupi. intenzitet treninga je visok jer se vezbe brzo smenjuju i rade se 'super serije' tako da si stalno u 'visokom broju obrtaja' :) ja idem cesto na te treninge LES MILLS jer mi je zabavno a i nekad sam mrzovoljna pa se vucem po teretani ko prebijena macka a ovde ne mogu da zabusavam :)ja bih savetovala uz taj body pump da danima kad nemas trening, ujuru na prazan stomak (posle kafe :) radis neki kardio, ako nista bar zustra setnja od jedno 30-45min. to topi salce kao ludo :)



Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #47 on: January 30, 2012, 08:30:23 PM »
hej :) hvala na lepim recima :) nesto dugo nisam bila ovde na forumu, bas sam se uzelela druzenja :) Lazic i ovaj forum su mi potpuno promenili pogled na ishranu, trening i zivot uopste  :blowkiss:  kako napredujes? koliko jos hoces da skines? tu sam ako treba bilo kakva konsultacija ili podrska, malo i ja da se oduzim Lazicu za znanja koja mi je preneo :)

Laki je kralj  :blowkiss:

Leeloo, planiram da skinem jos 7kg ali nesto mi bas i ne ide  :nonono:

Umorila sam se, da li sam mozda predugo na ovom rezimu ishrane i nekako osecam da ne mogu vise da izdrzim. Motiv i dalje imam, ne idem linijom manjeg otpora da se zadovoljim postignutim, prosto nemam snage da zapoceti posao dovedem do kraja.
Krenem,pa kad treba da jedem ovu hranu, ja ne jedem jer mi se smucila, onda sam gladna pa pojedem nesto zabranjeno i tako u krug.
Kilaza mi je ista, ne dobijam ali i ne gubim kg
Mozda vi imate neki savet, da li da odmorim koju nedelju, da li da napravim neku kombinaciju tipa da par dana jedem dijetalno, par dana normalno ili nesto drugo  :dunno:
Ne znam, bzvz se osecam sto sam dosla u tu situaciju, mozgam, trazim nacin da dodjem do kraja...
Ako neko ima neki predlog, tu sam... :help:

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #48 on: January 30, 2012, 09:18:58 PM »
zvezdice, ajde napisi mi kako sad jedes, onako 3 dana mi napisi jelovnik, da vidimo sta se desava. da ne pricam napamet. ako se secas moje teme koju si citala na forumu, ja sam i dosla ovde jer nikako nisam mogla da skinem tih cuvenih 7 kg koji su me delili od manekenske figure (ciji sam i dan danas ponosni vlasnik,iskljucivo Lazicevom zaslugom :)



Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: Smrsala 18kg, treba mi pomoc za dalje!
« Reply #49 on: January 30, 2012, 09:37:40 PM »
od 10-og januara tj posle pauze i praznika, primenila sam detoks metodu  ;), 10dana sam bila bez uh, samo bareno pilece belo meso, ponekad batak i dosta salate.Skinula sam skoro 3 kg
Posle tog merenja sam u ishranu vratila jutarnji jogurt i uh u vidu vocke i parceta tost hleba, meso i riba su poceli da mi predstavljaju nocnu moru  :boxed:
Spremim mesni rucak i ponesem na posao ali ne vredi, ne mogu da pojedem..., onda gladujem i cim se pojavi nesto na stolu, ja pojedem. Nije to nista veliko, niti se ja prejedam ali gresim a to me uzasno nervira  :pullhair:
Ne znam sta mi se dogadja, u principu nikad nisam ni bila neki ljubitelj mesa ali 5 meseci sam ga jela. Cini mi se da bi trenutno jako bila srecna kad bi mogla da jedem samo hleb, koji sam ranije jako retko jela a sad mi se trazi da to nije normalno  :wallbash1: