EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: trebala bi mi pomoc ^^  (Read 17426 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
trebala bi mi pomoc ^^
« on: September 06, 2008, 09:18:18 PM »
Pozdrav....

E ovako....Treniram 2 godine,Visok sam oko 190 i imam oko 85kg....Kada sam poceo da treniram imao sam 65kg i krenuo sam da jedem sve i svasta,sada moze da se kaze da zalim zbog toga :) ugojio sam se(ocigledno :S) ali ne onako kako sam ja hteo,sto se i da ocekivati kada jedes sve i svasta:) e od vas mi treba pomoc,naravno ako moze,oko ishrane....za pocetak sta da jedem,koliko puta da jedem na dan,sta smem,a sta ne,itd....umalo da zaoravim,ne pijem nikakve suplemente....Hvala ^^
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...

Offline Burned

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #1 on: September 07, 2008, 02:04:55 PM »
Ako u 2 godine još uvijek nisi naučio kako bi ti trebao izgledati plan prehrane onda je krajnje vrijeme da se informiraš.Ne vjerujem da će ti netko raditi kompletni primjer prehrane jer za to treba dosta vremena,a osobni treneri bi ti to masno naplatili.

Ukratko...sve što te zanima imaš na forumu,a primjera jelovnika imaš stvarno dosta,tako da ako želiš nešto postići,sam uloži truda,uzmi si nečiji jelovnik kao primjer i prilagodi sebi i svojim potrebama.Naravno,kada kažem prilagodi ne mislim da dodaješ junk proizvode(valjda znaš koji su) nego čisto pomjeranje proteina,masti i ugljikohidrata u skladu sa svojim trenutnim postotkom masti,trenutnom kilažom itd.

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #2 on: September 07, 2008, 04:47:41 PM »
pazi,gore sam ti rekao...jeo sam sve i svasta...razlog:nije mi bilo bitno sta samo da se ugojim....e sada je dosao taj problem da sam se ugijio svuda i sto sam vezbao slabo se primecuje....nigde nisam trazio detaljan plan ishrane....hvala u svakom slucaju....
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #3 on: September 07, 2008, 04:59:00 PM »
kako izgleda sadasnja ishrana?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #4 on: September 07, 2008, 06:55:44 PM »
pa veoma lose izgleda :S pokusavam da sastavim neki jelovnik iz dana u dan tj. npr. dorucak tunjevina konzerva,rucak(ko danas) piletina pa uzmem belo meso i batak,a za veceru je uvek zajebano ali recimo kuvam jaja pa jedem sa sirom ili su to przena jaja(nekada su ona i za dorucak)....sve u svemu kada ponestane ideja sta da jedem pravim neke sendvice sto predpostavljam da ne valja....
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #5 on: September 08, 2008, 07:31:59 AM »
sve u svemu kada ponestane ideja sta da jedem pravim neke sendvice sto predpostavljam da ne valja....
Zavisi sa cime su(od cega) i u koje ih vreme jedes  :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #6 on: September 08, 2008, 01:23:03 PM »
uglavnom je to ovako:hlebx5,preko pavlaka i preko je kulen,neka sunka(kupoovna ili sto dobijam od robine sa sela),ponekad uzmem i rama margarin ili tako nesto pa opet preko toga kulen ili nesto suhomesnato,a jedem 1h posto ustanem ili uvece oko 11
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #7 on: September 09, 2008, 08:49:31 PM »
To ne da ne valja,nego ...  :boxed: :boxed: :boxed: a da ti umesto te vrste sendvica uzmes jednu integralnu kiflu i stavis tunu,belo meso ili nesto trece  ?  :) :wow:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #8 on: September 09, 2008, 09:50:11 PM »
Pozdrav! Mogao bi da pocnes od ove teme: http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,469.0.html tu su ti jelovnici nasih forumrasa, pa pogledaj kako bi i cime bi trebao da se hranis. Naravno, preporucujem ti da detaljno iscitas ISHRANA sekciju foruma. Pozz
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: trebala bi mi pomoc ^^
« Reply #9 on: September 10, 2008, 10:17:01 AM »
video sam ja tu temu ali ne znam sta ja da jedem umesto proteima,glutamina,kreatina itd.....npr neko od forumasa ima recimo 12:00 jelo + protein shake....e sta ja umesto tog shake da jedem.....Ishrana sekciju sam krenuo da iscitavam polako(ispiti su mi sada) cim zavrsim pokusacu nesto da iskombinujem.....hvala
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...