EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc kod skidanja kilograma.....  (Read 4163 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nataliculum

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Pomoc kod skidanja kilograma.....
« on: February 20, 2008, 09:18:53 AM »
 :help: yamolila bih Lazica da mi pomogne oko sastavljaja jelovnika... ili da mi predlozi koju temu da pogledam,jer sama mogu pregledati 5 dana  :dunno: imam 85 kg.. to je visak nakon poroda... u yadnjih mjesec dana skinula sam 6 kilograma, uz vjeybu na biciklu.. ali nacin ishrane cini mi se da nije sasvim ydrav... dopalo mi se kako vi kombinujete namirnice, pa bih pokusala uz vasu pomoc da se rijesim ovih odvratnih kilograma... :yes:  molim za pomoc.... hvala unaprijed

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Pomoc kod skidanja kilograma.....
« Reply #1 on: February 20, 2008, 02:02:28 PM »
Dobrodosla

Dok Lazic ne dodje....

Reci mi jesi citala po forumu? Jesi shvatila u sustini sta,kako? Jesi u mogucnosti da to ispostujes?

Kako stojis sa  slobodnim vremenom? Da li bi ubacila neki trening ili nesto ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline nataliculum

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Pomoc kod skidanja kilograma.....
« Reply #2 on: February 20, 2008, 07:42:59 PM »
jesam otprilike sam shvatila sta se i na koji nacin kombinuje... nisam bas n esto sa slobodnim vremenom ..ali imam sobni bicikl, pa odvojim svaki dan po sat vremena... ali mi treba otprilike da mi neko da primjer nekog jelovnika prilagodjenog mojim kilogramim ili neku tablicu gdje mogu vidjeti koliko koja namirnica ima proteina , a koliko UH

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Pomoc kod skidanja kilograma.....
« Reply #3 on: February 20, 2008, 08:40:09 PM »
tablice kalorija :link:

tu imash sve :)

Offline nataliculum

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Pomoc kod skidanja kilograma.....
« Reply #4 on: February 20, 2008, 09:09:54 PM »
sada me samo zanima ..... znaci ja sa svojom koiazom treba da unesem oko 100g proteina i oko 100 grama UH.... kada pratim ove tablice znaci gledam koliko ima UH i proteina..., a da li obracam paznju na masti :)

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Pomoc kod skidanja kilograma.....
« Reply #5 on: February 20, 2008, 09:15:02 PM »
naravno da trebash obracati  pazanju na masti i trebash obracati paznju na to da li su zasicene, polu zasicene ili ne zasicene (pozitivne ) masti zasicene izbegavash u potpunosti, poluzasicene isto (mada nisu toliko shtetne) a ne zasicene su dobre u malim kolicinama


ps. sve informacije o hrani su na osnovu sirove namirnice, da se ne zabunish pa mislish da spremljenih 100g pirinca ima toliko % UH-a jer ipak upija mnogo vode i sl.. nadam se da kontash shta mislim