EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: imam problem i pocetnik sam  (Read 2022 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miki94

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
imam problem i pocetnik sam
« on: June 26, 2010, 12:21:15 AM »
e pa ovako da pocnem, pre svega nov sam clan i dosta sam slusao o ovom forumu pa sam odlucio da se i ja prikljucim... nego da predjem na stvar ... procitao sam upustvo za skidanje kilograma tako da vas necu puno daviti.. imam 15 i po godina , visok sam 197 cm , tezak 110 kg , i treniram kosarku vec 6 godina profesionalno. treniram 6 dana u nedelji po sat i po. Treninzi su mi raznovrsni(kondicija , tehnika , sut idt..) Ja imam salo na stomaku i na butinama, ali sto je naprimer zanimljivo je to da nisam uopste debeo u faci u rukama i u listovima... imam veliku snagu zbog treninga i imam osecaj da bih mogao "volu rep da iscupam". Dosta se krecem ali salo sa stomaka ne nestaje. Priznajem jedem slatkise i pijem gazirano i volim da jedem svakakvu hranu.. Ali to salo na stomaku pocinje da bude sve vise i vise i ja polako prestajem sa losom hranom(gore navedenom), ali ja moram to salo da skinem sa svih delova tela i posle toga bi krenuo da definisem misice... Krenuo sam u teretanu mada mi onaj instruktor nije bas pomogao.. Pa me zanima koji je najbolji nacin za skidanje sala , naravno uz korekciju ishrane(video sam temu-kako skinuti visak kg), ali me pre svega zanima koje su to vezbe , kardio i vezbe snage koje mogu da efikasno uticu na moje salo... Znam da sam se napisao sada ovde ali izvinjavam se stvarno mi treba pomoc. Unapred hvala ! :)