Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Ishrana::

Ishrana posle treninga,pomoc?

(1/2) > >>

Dejan93:
Pozdrav,izvinjavam se odma ako se ponavljamo...imam jedno pitanje,imam 22 godine,193 visok 87 kg,treniram 3 puta nedeljno kad stignem zbog posla.Ovako,posle treninga popijem odma cokoladno mleko (malo),zatim oko mericu ipo ovsenih pahuljica,pa kuvana jaja oko 6 kom (samo belance) i to je to,posle toga hranim se normalno bez nekih povecanih unosa proteina,eto samo posle treninga to pojedem.Zanima me da li je u redu jesti toliko belanaca tako cesto i da li je ok da pocnem sa surutkom u prahu,da kombinujem to ili kako?Hvala unapred.

centopani123:
Pozdrav. ja nisam neki znalac al ajde da pokusam da pomognem :D mislim da  treba da izbacis to cokoladno mleko zato sto ima kazein(protein koji se razlaze 7,8 sati ako se ne varam) a belanca slobodno mozes al po meni nije to nesto puno proteina posto jedno belance ima oko 3,6gr proteina znaci 6x3,6gr ti dodje na 21,8gr proteina.. a surutka u prahu.. od nje ces imati samo gasove :D po mom misljenju je najbolje da nabavis whey i dekstrozu i da pijes jednu ili jednu i po mericu sa 20-30gr dekstroze ODMAH posle treninga i posle toga da pojedes neko meso i pirinac cim dodjes kuci :D to je neko moje misljenje al bolje da cujes odgovor nekog iskusnijeg :D

Dejan93:
Hvala ti puno na odgovoru,pomogao si naravno  :clap: :yes:
Posto nisam za whey i to,hteo sam da pitam da li stalno tako mogu da jedem belanca da li je ok....to me zanimalo :)

centopani123:
Nema na cemu :D belanca mozes naravno stalno to je cist protein, a sto nisi za whey ? finansije? ili si cuo price kako je to hemija i kako ces da se napucas od toga pa ce posle sve da se pretvori u salo cim prestanes hahaha ? :D ako imas pare da priustis whey slobodno uzmi njega i 20-30gr dex-a posle treninga i to bi bilo to ;) :D

Dejan93:
Pa iskreno nisam ni razmisljao o tome,treniram vise u kucnoj varijanti pa eto zbog toga :) ....Hvala ti na pomoci u svakom slucaju :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version