Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Androgeno-anabolicki steroidi::

METAN,NAPOSIM,BIOANBOL

(1/64) > >>

Lazic:
Methandrostenolone(dianabol,naposim )5 mg/tablete 100 tableta u bocici, ili  10 tabela po 5 mg u tabli . Ovo je originalni oralni steroid koji 1956. razvio Dr. John Ziegler u saradnji sa CIBA laboratorijama. Ovo je prvi steroid koriscen od strane Americkih sportista. Daleko je najpopularniji steroid. Zastitno ime Dianabol napusteno je pre otprilike 5 godina, jer je FDA zakljucila da ga koriste iskljucivo sportisti. Ime ovog preparata je zamenjeno opstim nazivom methandrostenolon. Iako ga Americke laboratorije vise ne proizvode, on je najpopularnija i najtrazenija supstanca na crnom trzistu svih vremena. Dianabol je veoma androgen i anabolican, i daje odlican prirast snage i mase. Povecava izdrzljivost i stvaranje glikogena. Losa strana su mu sporedni efekti. Dosta je toksican za jetru, i lako aromatizuje cak i u manjim dozama. Kombinacija sa Nolvadexom moze resiti neke od ovih problema. Retencija vode i poviseni krvni pritisak su takodje dosta cesta pojava. Zbog konverzije u DHT cesto daje izrazene akne. Ocigledno je da ovo nije steroid za postizanje definicije, vec se koristi za brzi porast velicine i snage. Treba ga izbegavati u vecim dozama i duzim ciklusima trajanja(ne duze od 6 nedelja). U oralnoj formi kod muskaraca popularne su doze od 15 - 50 mg dnevno, kod zena 5-10 mg dnevno.

olympicus:
kolko je vremenski potrebno da se opet može uzeti dianabol ( ja sam ga uzimao prije tr jeseca pa me zanima kad mogu krenuti opet)




 :dunno:

Hans:

--- Quote from: olympicus on October 16, 2007, 11:45:27 PM ---kolko je vremenski potrebno da se opet moze uzeti dianabol ( ja sam ga uzimao prije tr jeseca pa me zanima kad mogu krenuti opet)




 :dunno:

--- End quote ---
Mozes odma ako ti je navrlo....bolje uzmi nesto kvalitetnije

olympicus:
fora je utome što sam u ta 3 mjeseca uzimao evo ovako:
svaki dan 30 mg dianabola i svaki tjedan 1 sustanon 25o !!!!!
i onda sam zabrijao za definiciju i poslije ta 3 mjeseca sam prestao s sustanonom i nastavio s dianabolom al sam ubacio 2 ml deke i d 40 mg winstrola i  100 mg efedrina  i još sam bio na dijeti tak da se sad čistim

olympicus:
pa si koontam prije one prave kure u 12 mjesecu uzeti cijeli 11 mjesec oko 50 - 60 mg dianabola sam da me malo popuni

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version