EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kodeks rotacija ugljenih hidrata  (Read 17446 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #10 on: August 01, 2012, 11:39:53 AM »
da to je bas otezavanje. meriti na solje.

evo da radimo upit sa tobom..da svaki dan unosis kalorije 50% od svojih potreba da radis SAMO svoj bilderski trening i da jedes skrob npr u 50% svojih kalorija, pa npr da ih unosis cak i uvece.. i da mi slikas sebe svakih 5 dana..i ako si u pravu imas kod mene 20% popusta kada se budes odlucivao bilo kada za supse.
i to nudim tebi koji ti teski ekto pa ti ne bi trebalo da se mastis

razumes li da takmicari unose tezak deficit u kalorijama i u low carbu su i jako tesko postizu definiciju, , mora da grese mnogo godinama

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #11 on: August 01, 2012, 12:07:07 PM »
pff 10 najgluplje potrosenih minuta slusajuci ova dva bilderomrsca..
elem
ubedjenje necije, tvoje, moje krece od toga kome i sta verujes, pa to sto verujes primenis na sebi i drugima i vidis da li je ok....ja npr postujem poliqvina u nekim stvarima a u nekima je ...
u ovom slucaju ipak Christian Thibaudeau, Dr. Mike Roussell, Shelby Starnes i Dr. John Berardi su mi  pouzdaniji nego ova dvojica..

da ne duzimo..ako budes zainteresovan za opit radimo.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #12 on: August 01, 2012, 12:18:20 PM »
pa iskreno nista te nisam skapirao, kakve to veze ima sa temom?

Quote
razumes li da takmicari unose tezak deficit u kalorijama i u low carbu su i jako tesko postizu definiciju, , mora da grese mnogo godinama

kad sam ja napisao da ovo ne valja i da grese?

rekao sam samo da su rotacije bespotrebne i da se ne postize nista vise od ostalih pristupa, cak su vece sanse da bude gore zato sto vecina ne poslozi lepo nego samo nalupa bezveze koliko uh koji dan
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #13 on: August 01, 2012, 12:28:41 PM »
pa kazes da je bitan samo kalorijski suficit da uh mozes da jedes, kad hoces itd i da neces se gojis -ako sam ja tebe razumeo ....
pa da primenimo to pravilo na tebi , a ako to na tebi radi eto ja samo dobrom cenom suplemenata i priznanjem mogu da kazem da si u pravu..

ti tvrdis za rotacije na osnovu izjave jednog od ove dvojice.znaci ti kreiras misljenje na osnovu njih..tako da je to ok sa tvoje strane i to postujem


Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #14 on: August 01, 2012, 02:45:21 PM »
daj jbt nismo na ana.rs pa da moram da crtam u svakom postu, valjda se neke stvari podrazumevaju ali ajde..

npr na definiciji treba imati 2gr proteina po kg, minimum 50gr masti i ostalo uh toliko da smo u deficitu i potpuno je svejedno da li jedemo uh pre, posle treninga, za dorucak, minut pre spavanja itd (osim kao sto sam pisao pre, ako ne radimo istu grupu misica isti dan) deficit je deficit, uh pre spavanja nece nista lose da urade, glikogen ce se napuniti u svakom slucaju a i insulin posle treninga ce se podici dovoljno od bilo koje hrane.

isto vazi za masu, vazno je imati 2gr proteina po kg i suficit npr 200-300 kalorija, sad da li suficit dolazi iz pice ili pirinca je nebitno totalno suficit je suficit, 300 kalorija je 300 kalorija ugojicemo se isto u svakom slucaju i bitno je samo da ne preteramo sa suficitom a ne odakle on dolazi

i opet pokusavas da pravis mentola od mene kao kreirao sam misljenje po jednom youtube klipu ja sam glup, to sam stavio zato sto je lik lepo rekao zasto su rotacije bespotrebne da ne bih kucao bezveze.

evo ti jos jedan gde je lepo objasnjeno, sad ces ti da kazes ko je ovaj mali retard ni ne vidi se da trenira sta on prica, ali bolje reci sta nije tacno

Real Talk: Carb cycling

i stalno govoris kako si ti to probao sve na sebi i na drugima i da radi, ja nikad nisam rekao da ne radi samo je bespotrebno i da je to dokazano, sad sto ti to radis sto godina zato sto si tako procitao pre hrista i drzis se toga kao pijan plota je ok bitno je da radi, ali ne moras da skaces na svaki moj post gde napisem da to ne radi zbog stvari koje ti mislis i da su sve to mitovi i da moze drugacije. kakva bi pometnja tek nastala da neko napise nesto o IF-u  :lol:

e da i kao sto vidis ja sam preveo ovaj text i to ne slucajno nego zato sto sam mislio da je do jaja, ali eto vreme ide i procitao sam brdo novih stvari i batalio sam rotacije isto kao sto si ti uzimao kilo dextroze u pwmu zato sto si tad tako procitao a sad uzimas nesto malo, ne znam sto si toliko krut za ostale stvari
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #15 on: August 01, 2012, 03:08:49 PM »
dobro, hoces li da probas ili ne..pa logicno je ako si siguran u tu teoriju da ce i rezultati biti ocekivani..

sad ja tebi treba da  crtam..ali nemam vremena..

ti kazes da su rotacije komplikovane i ako se ne ustimuju bude stete a ovamo pricas da ako si u kalorijskom deficitu, a nije bitno odakle stizu kalorije,  nece se covek gojiti , ne kapiram te..

pa u tom tvom pricanju neko ce biti u jos vecoj zabludi..ok.. treba da unesem 2000 kalorija unecu 1000 ali mogu da jedem uh kada hocu...i necu se gojiti

pa ljudi gladuju i ne  mrsave, gde ce gori pad te teorije..gde ce manji deficit..

ako nesto probas a svasta probas, i vidis da je to ok, pa sto bi radio nesto sto nije bilo ok..medju njima i secere..dijete itd..
probao ,video, nasao, primenjivao, posle se u teoriji to potvrdilo i nasao za shodno da je to ok.kada budem siguran da je nesto bolje..to cemo raditi..razmes..
tebi su rotacije bzv..ok..idi dalje..

za ove likove sam ti vec rekao..nebitno je ko je ko..ako ga sledis tebi je to ok. cuti i radi tako..danas svako moze da snimi klip, i da prica nesto..to je prednost i mana neta..
ako moj rad, rezultat, rezultati ljudi koji to rade itd, tebi nevazan, i uvek trazis dlacicu da nesto osporavas iako mnogo vise primera je na drugoj strani,  kako ja da uvazavam nekoga ko mozda to nije ni probao na sebi ..
koje parametre treba da uzimam da bi slepo verovao nekome..izvini inteligencija mi je na malo visem nivou od toga..

ostavljajuci sebe po strani, naveo sam ti trenere koje vise respektujem od ova dva koje ti slusas ali ti ocigledno mislis da to nije dovoljno..


da ne bi ulazili u sukobe, posto ne znam da li mi je gore kada mi savete deli neznalica ili sveznalica, pa tamo gde imas novotarije ubuduce prezentuj samo uz licne rezultate ili sa nekim ko je radio sa tobom..




hvala..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #16 on: August 02, 2012, 12:04:14 AM »
znaci opet kao da nisam na bilderskom forumu nego nekom zenskom

kad kazem deficit naravno da ne mislim na deficit od milion kalorija dnevno nego neki normalni, izvalio sam da mi stalno pominjes neke ljude koji gladuju a ne mrsave iako su u deficitu ili neko jedenje cipsa i gojenje pored deficita, ne znam kakve to veze ima sa bilo cim sto ja pricam tako da i onaj tvoj eksperiment ne zelim da probam zato sto ja nikad nisam rekao da tako treba, ne znam zasto mi stalno izvrces reci

Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #17 on: August 02, 2012, 07:14:47 AM »

ako ja tumacim ovako izvrnuto tvoje reci , zamisli kako ce oni sto nemaju veze sa bb
 ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #18 on: August 02, 2012, 12:46:02 PM »
pa ko zeli da shvati shvatice, ko ne zeli pravi se lud  :innocent:
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kodeks rotacija ugljenih hidrata
« Reply #19 on: August 02, 2012, 12:56:35 PM »
da, mi cemo gledati u pasulj je pisac hteo da kaze..da li je mislio ovo ili ono..bolje cuti ili obrazlazi svojim rezultatima ili guruima koji su mnogo postovaniji.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap