EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stalno gladna  (Read 7663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ddd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Female
Odg: Stalno gladna
« Reply #10 on: March 05, 2009, 12:34:15 AM »
da sam videla ne bih odgovarala...  :hitself:
nekako mi je izaslo kao nova ne procitana tema, pa sam automatski upala da vidim sta ima...  :blush:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Stalno gladna
« Reply #11 on: March 05, 2009, 04:45:21 AM »
jako slican problem je imala i moja prijateljica i bas mi je govorila o tome

Ona je imala jako velikih problema prvih mjesec dana s tim dok joj se organizam nije priviko na taj rezim.Evo sad je vec proslo vise od 2 godine kako ide po tome i kaze da joj vise nit ne pada na pemet nesto neplanirano jest ili da je hvata glad.Ne znam koliko je to istina jer ja sma uvjek radio varijacije,ali mislim da opet jest jer kako se kaze tjelo je rob navika i poroka.

Kaze prvih mejsec dana je uzasno,a nakon toga to popusta i popusta i bas kako vidim po tvom postu nakon 3 tjedna ti se javlja da vsie nemas volje.E bas to mi je i ona napomenula da nakon 20 dana joj je najgore bilo i da je jako malo falilo da odustane,ali je smogla snage i ostala na onom sta si je zacrtala.Nije imala nekih velikih problema s kilazom,ali kaze volila je jest i da je bilo samo pitanje vrmena kad ce se to pocet talozit i da si to nije tjela dopustiti.

Ona prvo sto je sredila jest psiha.Zatim rezim ishrane i potom rezim treninga.Jedino jos i danas sto pije jest whey u pwm i carnitine prije treninga da joj digne temperaturu na samom treningu.(mjesecno potrosi pol kg wheya i 1 dozu l-c ali ne znam od koliko je grama pakovanje)


Meni osobno najbolje utazi glad su keksi od cjelog zrna.Podjedem ih 2 komada i ne mogu vise(zasitni su jako a i zdrav UH kako bi se reklo)
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....