EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..  (Read 15894 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« on: July 09, 2014, 01:57:04 PM »
posto sam ugasio fb, a tu je postojao onaj deo o cemu mislis
pa da imam temu samo za to, ipak je forum :)

Quote
i tako sedim ja u radnji zvoni telefon i zove saobracajna policija, zamislite zagradio sam neku zenu , propisno parkiran na parkingu :)
zovu mene a ne zovu 5 drugih vozila koja stoje pored i zagradili parking..obozavam nas sistem ..
elem pohvala bio je ljubazan saobracajac..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #1 on: July 09, 2014, 02:14:00 PM »
Uh, svasta bih mogao reci na temu saobracajne kulture...

Uglavnom sam u trouglu Banjaluka-Doboj-Hamburg i nagledao sam se svega i svacega kada je saobracajna kultura u pitanju...

Njemci daleko najbolju kulturu imaju (vjerovatno i u Evropi), uvijek staju pjesacima, ako nekada i parkiraju na trotoaru urade to tako da ne smetaju pjesacima i recimo majka sa bebom u kolicima ce uvijek moci proci, biciklista isto tako, ako se smaknete biciklisti da prodje na trotoaru uvijek cete cuti "danke", kada vozite bicikl ne trebate se bojati da ce vam neko uzeti prednost ili slicno, a najnormalnije je i vidjeti majke koje voze bicikl sa bebama koje se nalaze u kolicima koje su prikacene za bicikl, strahovito kulturan narod.

Banjaluka tu i tamo, nadje se pokoji ruljak koji parkira na trotoare ili ne postuje pjesake, ali sreca i to se popravilo dosta u zadnje vrijeme (uglavnom jer policija jako dobro radi svoj posao i kaznjavaju redovno takve stvari), ali Doboj je recimo strahota, najnormalnije ljudi zauzimaju trotoar iako imaju parking 20 metara dalje na kojem nece nikome smetati, a i kada parkiraju uopste ne paze kako to rade, bukvalno samo uspentraju auto na trotoar i ostave ga tako. Veoma cesto zagrade nekoga na parkingu kada je guzva i parkiraju tako da jedan zauzme dva parking mjesta, o parkiranju na mjestu za invalide ne trebam ni trositi rijeci, to je nesto najnormalnije (i u Banjaluci je tako, na zalost).

Na zalost poslije rata u Doboj je puno ljudi "sislo" sa sela i nemaju neku osnovnu kulturu, njih oko 80 posto ako se ne varam...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #2 on: July 09, 2014, 02:37:17 PM »
Kod nas je katastofa. Posto trcim tamo gde jedino mogu, a to je na sporednom putu pored autoputa za NS, a to je takodje put kojim idu automobili, neke od njih mrzi da me obidju pa sviraju ili prolaze na 20cm od mene iako je druga traka prazna.  :crazy:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #3 on: July 09, 2014, 03:07:17 PM »
Ja ne znam sta je ovo.vec druge bermude cepam.a mogu reci da nemam velike butine i da je sorc komotan
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #4 on: July 10, 2014, 10:10:39 AM »
ovaj instagram je gori od fb
ljudi snimaju kako pevaj, sta su jeli, zivotinje, facu iz 100 uglova, stopala, noge, sta su jeli, pili, viljusku, wc solju i minuli rad :D
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #5 on: July 14, 2014, 10:16:14 AM »
ako od mini pomorandze gubis kg sa zeljenih mesta, sta onda moze ova obicna pomorandza  :wow:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #6 on: July 14, 2014, 10:18:13 AM »
A meni ne idu u  glavu zene koje stalno govore jedna drugoj "duso, izdrzi, uz tebe smo" dok je na dijeti, pa zar je stvarno toliki problem ne jesti slatkise ili slicno...

Mislim vec 4 sedmice sam na rezimu, a kao da nisam...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #7 on: July 14, 2014, 10:31:04 AM »
A meni ne idu u  glavu zene koje stalno govore jedna drugoj "duso, izdrzi, uz tebe smo" dok je na dijeti, pa zar je stvarno toliki problem ne jesti slatkise ili slicno...

Mislim vec 4 sedmice sam na rezimu, a kao da nisam...
izgleda da jeste, evo da ti navedem banalni primer moje majke.
opravdanje sto pushi je bio moj otac, pushi i on, razveli se sta je sada problem.
razbolela se od tumora dojke, znaci nesto ne valja u tvom telu, truje se terapijama, ali cigare ne ostavlja..
ocigledno da zene dok ne rese u glavi da to mora tako nema nista od toga.mogu da pricaju do besvesti ali dok ne dobiju samar zivota nema napretka..neke uspe da natera lose zdravlje, los izgled a neke nista
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #8 on: July 14, 2014, 11:01:44 AM »
Na zalost i moja majka je imala isti zdravstveni problem i na srecu ga je rjesila, konzumirala je duvan 16 godina i nekako uspjela bataliti. I meni je doslo u glavu kada sam krenuo kasljati i evo vec 6-ta godina kako sam prestao, jos kad vidim kakve su cijene cigareta danas...

Jedino gore od prevelikih djevojaka/zena su one sto nisu ni svjesne toga, bijah u inostranstvu prije mjesec dana i styvarno sam vidjeo morzeve, mislim na djevojke koje su bukvalno hodajuca hrpa sala, sto je najgore jako su mlade, mozda 15-18 godina...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..
« Reply #9 on: July 14, 2014, 11:35:51 AM »
sta ocekujes, dosao rodjak iz kanade, sve gmo hrana tamo, jeo dva puta ovde nije ustao sa wc solje.ovde bolovao 2 nedelje, tamo se oporavljao 2 meseca...navika je cudo
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap