EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: treba mi malo veca pomoc :'(  (Read 15119 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
treba mi malo veca pomoc :'(
« on: March 08, 2010, 12:15:09 AM »
za pocetak, imam 22god,studiram,znaci veci deo vremena presednem,visoka sam 160cm,teska 51-52kg,muci me kao i vecinu donji deo stomaka ,ali i unutrasnja loza butine :help:,zamolila bih ako neko moze da mi kaze kako bi trebao izgledati moj program ishrane za nedelju dana i koje vezbe treba raditi,moze i link ako vec negde ima na forumu. a sad kako igleda moja ishrana i vezbe.

dorucak ok 7.30 do 8.30 kafa bez secera.tunjevina sa testeninom ili kuvano jaje parce crnog hleba i sir
uzina ili sta je vec od 11 do 12h vocni jogurt
rucak od 16-17h nekad jedem i u 18h musaku parce hleba i kiseli krastavac,ili pecena boranija hleb sir
uzina/vecera oko 19h(ako sam rucala u 16h)nes i vocka,ako jedem u 18h onda samo popijem caj sa limunom,i nekad uvece pojedem 2-3palacinke
a da zaboravi u toku dana uvek pojedem nesto slatko

predpostavljam da mi je ishrana uzasna :wallbash1:,zato vas molim ako moze neko da mi kaze sta i kako
vezbe:ujutru i uvece radim na leg megic 2min,klasicne trusnjake  60kom,i od skoro sam pocela jednu vezbu li ne znam kako se zove lezim na pod,noge podignute par centimetra od poda i radim nogama kao da secem makazama(nadam se da ste me razumeli) :blush: i ujutru hodam pola sata brzim hodom

jos jedno pitanje da li mogu srediti stomak do 1maja? hvala

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #1 on: March 08, 2010, 07:13:02 AM »
uzasna je ishrana ali bas
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #2 on: March 08, 2010, 08:30:00 AM »
znam :pullhair: zato mi treba pomoc,posto sam cvrsto resila da skinem to salce sa tomaka i da zategnem stomak i butine.

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #3 on: March 08, 2010, 08:58:44 AM »
...Evo informisi se malo...
iscitaj ovu temu kao i linkovane iz iste, ovde takodje imas i primer jelovnika koji mozes prilagoditi svojim potrebama... :)
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=8944.0
masa je mama   :lol:

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #4 on: March 08, 2010, 09:20:56 AM »
hvala mici :yes: kad budem sve to procitala,i sastavila svoj jelovnik i plan vezbe,htela bih da ga podelim sa vama i da mi kazete ako negde gresim....

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #5 on: March 09, 2010, 11:18:30 AM »
procitala sve,odredila TDEE=1660kca sa deficiton od 20%,a sad imam par pitanja pre nego sto sastavim jelovnik,procitala sam lazicevo upustvo i ako sam lepo shvatila:
1.prvih 15 dana napravim jelovnik na osnovu kalorije koje mi trebaju,a posle 15 dana racunam koliko mi treba proteina,uh i masti? :dunno:
2.da li mogu da imam 4 obroka?posto retko kad veceram,uglavnom popijem caj pre spavanja.
3.da li mogu jednom nedeljno pojesti stanglicu cokolade,npr.prve 2nedelje pa da posle izbacim skroz slatkise?
4.da li mogu svakog dana za prvu uzinu voce?ovde pise da samo ponedeljkom i sredom voce a ostalim danima vlakna,ja sam u to vreme uglavnom na fakultetu pa mi lakse da pojedem voce?

 

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #6 on: March 09, 2010, 11:57:20 AM »
prvo, nisi procitala nego prelistala
drugo, nisi ni pocela, a vec pravis kompromise


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #7 on: March 09, 2010, 12:11:33 PM »
 Tih 15 dana trebao bi da bude neki period prilagodjavanja, uvodjenje u ishranu kvalitetnih UH, proteina,zdravih masti...
Ne treba izbegavati veceru. Voce za pocetak moze,ali zavisi za sta se odlucis kasnije...ako planiras da uvedes varijacije sa 0 onda ne tim danima... jedi bademe, lesnike...
masa je mama   :lol:

Offline daca1988

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Female
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #8 on: March 10, 2010, 06:42:07 PM »
sastavila sam jelovnik i pocela od danas da se pridrzavam istog,izbacila sam hleb,peciva,slatko(nije toliko strasno izdrzala sam danas bez slatkog) :clap: i sokove.
podeljaka:1.2kasike ovsenih pahuljica+250ml jogurta,2.narandza,3.200gr pilece belo +salata,4.cinija salate,5.oslic+salata
utorak:1.kuvana testenina +tuna,2.salata,3.250gr teletine+salata,4.sampinjoni i salata,5.3belanca+sir
sreda:1.2kasike ovsenih pahuljica+250ml jogurt,2. 2mandarine,3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5.150gr tune+sir
cetvrtak:1.2belanca+sir,2.salata,3.200gr teletine+sir,4.salata,5. 100gr kikirikija
petak:1.kuvana testenina+tuna,2.salata,3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5.100gr kikirikija
subota ista kao cetvrtak
nedelja ista kao petak
i da pitam da li sme nes bez secera oko 17h?
volela bih da mi kazete ako negde gresim da to ispravim

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: treba mi malo veca pomoc :'(
« Reply #9 on: March 10, 2010, 06:49:14 PM »
Quote
cetvrtak:1.2belanca+sir,2.salata,3.200gr teletine+sir,4.salata,5. 100gr kikirikija
petak:1.kuvana testenina+tuna,2.salata,3.200gr pilece belo+100gr pirinca,4.salata,5.100gr kikirikija
zameni 2 i 5

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap