EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: BODI-BILDING ZA ZENE  (Read 134504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #160 on: June 08, 2008, 03:38:40 PM »
A za pravilnu tehniku pitas Milana da te nauci  :lol:  :lol:  :evillaugh:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #161 on: June 08, 2008, 04:56:23 PM »
@ksenija
vezbam kod kuce i na terenima ovde na Bezanijskoj kosi,tereni ko dSRC 11. april....to mi je bukvalno ispred kuce....
@tanor
probala sam jednom sa flasom od 5l  :lol:  iskreno nije mi tesko,imam jake noge,one su mi jaca strana...moracu nesto teze da pronadjem....samo se pitam sta... :crazy:  ima neko ideju?

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #162 on: July 10, 2008, 12:16:32 AM »

probala sam jednom sa flasom od 5l  :lol:  iskreno nije mi tesko,imam jake noge,one su mi jaca strana...moracu nesto teze da pronadjem....samo se pitam sta... :crazy:  ima neko ideju?


Mozes da napunis flasu necim tezim, npr. vlaznim peskom. A pesak ukrades na nekom gradilistu  :evillaugh:



Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #163 on: July 10, 2008, 11:11:11 AM »
SEDECE PODIZANJE PETA (LISTOVI)
Ovo je vezba za napredne bodi-bildere koja se obicno radi na specijalnoj spravi za podizanje na prste. Alternativa je da vam neko stavi tezak dvorucni teg na kolena (postarajte se da je oblozen). Pokrenite na gore i na dole koristeci oko 25 kilograma otpora. Ova vezba izgradjuje oblik kolena i lista. Uradite 20 ponavljanja.



Imam jedno pitanjce.  :help: Koja je razlika izmedju ove vezbe ovako sedeci, i kada je radis stojeci. Trenutno nemam tegove, mada kontam da mozes staviti bilo sta tesko u krila i dizati. Ali zar nije veci teret koristiti tezinu sopstvenog tela. I ako to radim stojeci, da li se i onda oblikuju kolena. Ili da recimo radim, jedan dan jednu, a drugi put drugu? Sta predlazete? Nadam se da pitanje nije  :crazy:



Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #164 on: July 10, 2008, 11:36:29 AM »
Radi oba.Sedece podizanje, kada su ti podkolenica i nadkolenica pod uglom od 90° angazuje soleus vise nego gastrocnemius,za razliku od vezbe koju izvodis stojeci tj kada su ti noge prave,gde angazujes vise gastrocnemius u odnosu na soleus.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #165 on: July 10, 2008, 11:52:47 AM »
Hvala 4ever2gether  :blowkiss: 



Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #166 on: July 10, 2008, 12:04:35 PM »
Nema na cemu :blowkiss:
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Jokicaa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: BODI-BILDING ZA ZENE
« Reply #167 on: February 07, 2009, 07:07:23 PM »
uhh hvala puno :))))