EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kakva su ogranicenja?  (Read 7498 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mama

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
  • Do cilja!
kakva su ogranicenja?
« on: August 11, 2007, 06:33:47 PM »
 :)
Lijepi pozdrav svima od nove clanice foruma koja, eto, ima i jednu nedoumicu. Radi se konkretno o fat burnerima - Charge od Labrade i CLA od Dymatizea. Znam da su misljenja o fat burnerima podijeljena i moje pitanje se ne odnosi na njihovu ucinkovitost. Isto tako, mnogi ih smatraju preskupima, ali ja sam stvarno po tom pitanju sretna jer imam nekog tko mi suplemente nabavlja besplatno. Ono sto zelim pitati je kakva su vremenska ogranicenja kod uzimanja, odnosno koliko se najvise bez pauze mogu uzimati ovi fat burneri a da ne bude nekih nezeljenih posljedica po zdravlje. Je li to samo mjesec dana pa se mora pauzirati, ili moze i duze?
Unaprijed hvala na dogovorima!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #1 on: August 11, 2007, 06:55:45 PM »
pozdrav i dobro dosla

sve zavisi od jacine preprarata, moja preporuka je da, odmor najmanje traje koliko i uzimanje nekog preparata, a idealno bi bilo od 30-60 dana..
da telo se odvikne od prisustva takvih preparata u organizmu, pa kada uzmes sledeci put da ima neku reakciju, inace telo se brzo navikava i "brani" od svega sto je vec uzimano i proizvodi razlicite reakcije..navikne se na istu hranu pa uspori metabolizam itd, itd..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline mama

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
  • Do cilja!
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #2 on: August 11, 2007, 07:06:29 PM »
Hvala na odgovoru i na dobrodoslici, stvarno je bilo brzo... Dobro, buduci da ce se za par dana navrsiti punih dva mjeseca kako redovito i svakodnevno uzimam Charge (kojim sam, inace, vrlo zadovoljna), zakljucujem da bih sad trebala pauzirati bar mjesec dana. Ok, budem...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #3 on: August 11, 2007, 09:53:39 PM »
Hvala na odgovoru i na dobrodoslici, stvarno je bilo brzo... Dobro, buduci da ce se za par dana navrsiti punih dva mjeseca kako redovito i svakodnevno uzimam Charge (kojim sam, inace, vrlo zadovoljna), zakljucujem da bih sad trebala pauzirati bar mjesec dana. Ok, budem...
ispisi nam svoje impresije kako si zadovoljna njime koristice nekome..
ali napisi kako si ga pila, ishrana, trening cisto da ima info.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline mama

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
  • Do cilja!
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #4 on: August 12, 2007, 05:50:36 PM »
Dakle, uzimala sam ga prema preporuci na deklaraciji, a to znaci 4 tablete dnevno, 2 ujutro,a dvije popodne, ne preporuca ga se uzimati navecer jer sadrzi guaranu koja daje energiju i razbudjuje. Inace je u bocici 120 tableta sto je doza za mjesec dana.
Uz to treniram 4 puta tjedno (jutarnji treninzi, cardio+kruzni trening jer mi to najbolje odgovara), i naravno, prehrana mi je regulirana jer nema pomoci od fat burnera ako se mlati po krmenadlima.... Puno toga sam se odrekla posljednjih mjeseci...Da ne mudrujem sad, u prehrani se trudim slijediti sva vec dobro poznata pravila, a Charge mi se dopao jer doslovno topi potkozno masno tkivo, daje dobru energiju i turbo ubrzava metabolizam. Ja osobno uzivam raditi cardio i dobro se iznojiti, pa je sve skupa u kombinaciji ispalo jako dobro.

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #5 on: August 12, 2007, 06:08:12 PM »
Bas sam i ja htela da kupim taj Charge...Nasla sam ga na nekom sajtu http://www.nutrix.hr/index.htm
Posto vidim da si  zadovoljna,kupicu ga i ja... :yes:
 :flowers02:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline mama

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
  • Do cilja!
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #6 on: August 12, 2007, 06:12:38 PM »
Ajde drago mi je ako sam pomogla, u svoj poplavi svega sto se nudi njega stvarno toplo preporucujem. I moj je iz Nutrixove trgovine u Zagrebu. Javi za koji tjedan kakvi su rezultati. :yes:

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: kakva su ogranicenja?
« Reply #7 on: August 12, 2007, 06:16:40 PM »
Ajde drago mi je ako sam pomogla, u svoj poplavi svega sto se nudi njega stvarno toplo preporucujem. I moj je iz Nutrixove trgovine u Zagrebu. Javi za koji tjedan kakvi su rezultati. :yes:

Hocu,sigurno,hvala na preporuci... :kissgrin:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."