EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Clenbuterol  (Read 100471 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #10 on: February 12, 2007, 10:16:46 AM »
Eto sve receno  :yes:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Clenbuterol
« Reply #11 on: February 12, 2007, 02:09:03 PM »
Clenbuterol-bugarski,spiropent-nemacki  ;)
Znam Sale ali da li ima razlike u delovanju i koji je kvalitetnjiji to sam mislio...Ali hvala ;) :)
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline sasacg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
    • realX3M forum
Odg: Clenbuterol
« Reply #12 on: February 13, 2007, 02:00:34 PM »
Clenbuterol-bugarski,spiropent-nemacki  ;)
Znam Sale ali da li ima razlike u delovanju i koji je kvalitetnjiji to sam mislio...Ali hvala ;) :)

Ma dobri su i jedan i drugi,ne verujem da mozes da primetis neku razliku.Verovatno nemci prave kvalitetnije,samo sto braca bugari prave jeftinije a isto tako dobre lekove  :clap1:

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Clenbuterol
« Reply #13 on: February 13, 2007, 04:00:58 PM »
Hvala :thumbup1:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline benedikt

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #14 on: October 23, 2007, 10:05:43 AM »
Da li neko zna gde u NS moze da se nabavi...
Bio sam u dve apoteke... Nema.

Offline Mirko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #15 on: October 23, 2007, 10:28:59 AM »
Da li neko zna gde u NS moze da se nabavi...
Bio sam u dve apoteke... Nema.
To  nema kod nas u apotekama, ili na crno ili u inostranstvu !
Pamet se brzo gubi, tesko stice :)

Offline Frozen

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #16 on: October 17, 2008, 11:47:31 AM »
Moram da dodam ovo,posto sam video pogresnu informaciju,pa da ne bi bilo zabune procitajte rec strucnjaka.

"2007.godine objavljeno je da je u tijeku studija kojom se pokušava dokazati pozitivan učinak klenbuterola u liječenju kongestivne srčane slabosti, tako što se njegovom upotrebom jača srčani mišić i tako poboljšava kvaliteta života ovih pacijenata.
                                                                                                                                    Autor:Dr Predrag Jovanović, mr.med.sci.
                                                                                                                                                   Klinika za interne bolesti
                                                                                                                                                  Univerzitetski klinički centar Tuzla "

Offline Frozen

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #17 on: October 17, 2008, 11:51:56 AM »
E da...i jos jedna stvar za sve vas koji odluce da uzmu klen.
Nemojte ocekivat da smrsate ili izgubite masne naslage od samog leka. Moj savet vam su vam jaki kardio treninzi i kontrola ishrane u kombinaciji sa klenom. Uzimajte ga za vreme jela ili posle i to u podeljenim dozama.
Znaci bez dijete,samo smanjite unos ugljenih hidrata,vecernje obroke,jak trening i za mesec dana cete imati konkretne rezultete.

Offline ultrarapida

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #18 on: October 17, 2008, 07:51:08 PM »
uh,isto se razmisljam da krenem u malu avanturu sa kleom ali se prosto bojim jer ne zelim da smrsam generalno vec samo malo skreshem stomak...
znam da je tesko selektivno mrsaviti ili nabacivati masu ali se bojim da bi me kleo generalno upropastio jer sam na"masi"i potrebno mi je nesto da mi malo topi salo oko stomaka u ovoj fazi...

Offline kukricm

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Clenbuterol
« Reply #19 on: June 11, 2009, 05:41:43 PM »
pozdrav svm strucnjacima...;) e ovako, danas sam dobio spiropent 0,02mg u tabletama, pa me zanima kako da ga pijem. na forumu sam citao da se pije I dan 1, II dan 2, III dan 3, pa jedan dan OFF i onda opet iz pocetka. pozz