EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: FRUKTOZA I PO MALO OD SVEGA  (Read 27818 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: FRUKTOZA I PO MALO OD SVEGA
« Reply #20 on: July 12, 2007, 07:18:14 PM »
u redu je,kako ti kazes,Pedjo,ali sam na takmicenju u nsadu videla bildera (sedeo je pored mene) kako jede med pre takmicenja....ne kapiram ???  :dunno:
..CARB LODAIN I PODZINAJE INSUILNA...

A I TO JE U MALO NE RECE STA..A NE BIDLER JER JE TO ODAVNO NAPUSTENA METODA PUNJENJA.....

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: FRUKTOZA I PO MALO OD SVEGA
« Reply #21 on: July 12, 2007, 07:27:03 PM »
shvatam,hvala ti... :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: FRUKTOZA I PO MALO OD SVEGA
« Reply #22 on: July 13, 2007, 03:53:23 PM »
brate, tvoj je problem sto ne verujes ljudima.
med je dokazano jedna od najvrednijih namirnica na planeti, da ne pricamo o polenu, maticnoj mleci, propolisu... potvrdjeno od najeminentnijih strucnjaka i ustanova. e sad, kada neko kaze da je med smece, tu nesto nije u redu. nije uputno da se za neku ne interesantnu namirnicu za b.b. kaze da ne valja nizasta.

Sam mi je covek rekao sta radi da dobije med....Prave jedan med za sebe a drugi za prodaju....Pa sad ko j e lud a ko zbunjen...ili ko koga *ebe....Igleda ko stigne.... :wow:
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline Ralex

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: FRUKTOZA I PO MALO OD SVEGA
« Reply #23 on: August 29, 2008, 07:59:21 PM »
Izvinite sto dizem temu iz mrtvih, ali me nesto zanima. Da li neko zna gde ima da se kupi 100% prirodan bagremov med, bez ikakavih dodatih secera i aditiva? Znam da se kvalitet meda moze proveriti tako sto se prevrne naopako tegla. Ako se lepo stvori mehur koji jos pritom ide i sporo prema dnu tegle onda je to jedan od pokazatelja da je med mozda kvalitetan, ili ako je neprekidna nit sa umocenom cackalicom. Ima i jos drugih metoda, ali danas se prave savrsene kopije meda i one se mogu samo laboratorijskim putem provaliti. Pa ako neko mozda kupuje pravi domaci med voleo bih da to podeli sa nama.