EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Leila-dnevnik  (Read 2316 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Leila

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Leila-dnevnik
« on: May 08, 2010, 05:09:57 PM »
Zdravo svima.
Ja sam Leila,imam 20 godina i poprilicno ociscenih tanjira iza sebe.
Kreirala sam sopstveni nacin ishrane,koji se sastoji od 5-6 obroka dnevno.Hleb,krompir,pohovancije,zaebancije,zaprske,slatkise,slanise,sokove,kremove i dzemove nisam videla osam meseci.Meso,osim piletine i ribe (zato sto moram) ne jedem.Jajca takodje ne jedem,ali zato sireve tamanim.Prozvacu se Ella,jos samo da smanjim % masti.  :yes: Voce za uzinu ujutru,tj. do podneva,kasnije povrce.Gledam tablice i izbegavam ono sa vecim GI.
Kada sam pocela (pre 8 meseci) imala sam 110kg.Do sada je otislo 21kg,i mogu reci da sam zadovoljna.
U pocetku je vezbanje bilo ravno katastrofi,pomeranje ass sa stolice na krevet.Problem su mi najvise pravili zglobovi pri pokusajima da trcim.Promenila sam i to,koliko su mi mogucnosti dozvolile.Sada dva puta istrcim uz stepenice do petog sprata bez problema.
Trenutni problem mi je plato.Vec oko 2 meseca nije doslo do pomeranja na vagi.Vizuelno,niko mi ne veruje da imam 89 kg.Ali,one su i dalje tu.
Pokusala sam da laganim kcal deficitima od pocetnog stanja promenim stanje (mada moze i R umesto ovog T  :evillaugh: )-nije uspelo.Pokusala sam da povecam FA-ni to nije uspelo.
Nisam u mogucnosti da idem u gym,nocu radim,danju idem na fakultet i ne mogu nikako da je uklopim u svoj raspored.A slobodnih dana nemam,jer vikende koristim za spremanje ispita.
Imam tegice,nesto malo improvizujem,cardio-u sumu,pa trci ili vozi bajs,youtube pa skidam vezbice.
Ne koristim nista od suplementacije,ne pijem alkohol,ne konzumiram narkotike,ne sedim na hladnom betonu,ali zato pusim k'o Turcin.
Ono sto meni treba jeste program vezbi za out of gym.Dosta sam jaka i izdrzljiva,ne libim se nicega i nemam problema sa zadacima.Sto mora da se uradi-mora i kraj price. :boxed:
Pozdrav. :blowkiss:
« Last Edit: May 09, 2010, 10:41:56 PM by Und3i2c0v3i2 »

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Leila-dnevnik
« Reply #1 on: May 09, 2010, 10:47:24 PM »
pa to vreme koje trcis ili mases tegicima mozes provesti u gymu
nema ozbiljnog sagorevanja sala i oblikovanja misica bez ozbiljnih tezina ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Leila-dnevnik
« Reply #2 on: May 09, 2010, 10:50:02 PM »
Quote
nema ozbiljnog sagorevanja sala i oblikovanja misica bez ozbiljnih tezina ...
Upravo tako...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.