EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 12kg manje za 75dana-veći obim mišića  (Read 90767 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #180 on: September 09, 2010, 07:28:08 PM »
Valjda minus 17 18 kg :D
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #181 on: September 12, 2010, 03:03:34 PM »
Fino, fino, i ti se suncao.  :yes: :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline p90xgrade

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Female
Odg: 12kg manje za 75dana-veći obim mišića
« Reply #182 on: November 27, 2010, 04:34:57 PM »
Znaci ako sam dobro razumela. Posto nemam bas extra ishranu, a ostalo mi jos 8kg viska. Ja bih mogla sada recimo 3 nedelje da udarim ujutru na prazan stomak HIIT, a uvece obican kardio.

S tim u vezi, sto se tice obicnog kardia, imam 1 koji mi je bas lagan - ostajem u zoni, a imam i teze tipa Tae Bo gde mogu malo i da preteram.

Da me ne biste grdili za ishranu, prosto nemam toliko kinte da pazim previse.
 Sta jos.... da u formi sam, mogu da pretrcim oko ade i tako to...
Upisala bih se u teretanu, ali nisam nasla meni zadovoljavajucu. Negde na padini i da ima lep kardio program, takodje da ne moram da nosim trenerku od 100e kao na nekim mestima.

Eto ;) Hvala svakome ko ista iskomentarise.