EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Macholina - dnevnik ishrane i trening  (Read 23017 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #10 on: September 27, 2011, 09:21:13 PM »
Ok, ubacicu svuda po dva belanca umesto onog jednog koje sam napisala, i mozda jos jedno uvece...ako uspem da pojedem sve to, bas mi deluje kao mnooooogo hrane, al naostrila sam se...
Hvala puno na savetima!  :blowkiss:

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #11 on: September 28, 2011, 10:35:12 AM »
Evo mene opet, možda sam malo dosadna ali mi je nekako lakše kad vam se javim, vrati mi se motivacija  :clap:


Za sada je sve OK, doručak sam doduše jeeeeedva pojela, ali dobro...još malo pa će užina  :lol:


Samo da se pohvalim da sam sinoć bila na rođendanu, i da nisam uzela ništa od posluženja, čak ni toru  :clap:  iskusno sam pojela svoj obrok kod kuće pre nego što sam krenula. Jesam samo popila jedan liker od kruške, znam da nije trebalo al eto, bio je mali  :blush:  i brzo sam se prešaltala na vodu opet. S obzirom da bih obično pojela min 2 parčeta torte ( nekad i malo više  :blush:  ) mislim da sam zaslužila jedno  :clap:

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #12 on: October 03, 2011, 10:05:44 AM »
Prvi rezultati, nakon 7 dana :


Jutos vaga pokazala 53 kg  :clap:  Znam da je to voda ali je super u svakom slučaju.


E sad i obimi su bolji nego što sam očekivala za ovih 7 dana, prvo sam mislila da nisam dobro izmerila pa sam proverila...i to 3 puta  :rolleyes01: , i kaže :


grudi : 85cm (-3)  :(
struk : 73cm (-4)  :clap:
bokovi: 84.5 cm (-2)  :clap:
kukovi: 94 cm (-1)
butine : 54 (-1)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #13 on: October 03, 2011, 11:10:39 AM »
samo jedi dosta proteina, da sacuvas misice, mala kilaza a nema puno sala, pa da ne budes previse mrsava
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #14 on: October 03, 2011, 11:12:50 AM »
 
 
Bravooo,krenulo je  :clap: .Meni trenutno kilaza stoji pa me to nervira i nekako nisam puna optimizma kao na pocetku :wallbash1:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #15 on: October 03, 2011, 11:17:02 AM »

 
Bravooo,krenulo je  :clap: .Meni trenutno kilaza stoji pa me to nervira i nekako nisam puna optimizma kao na pocetku :wallbash1:
onda se pojavis u svojoj temi i nadjemo razlog sto stoji :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #16 on: October 03, 2011, 12:07:31 PM »
Hvala vam puno na podršci!!!  :blowkiss:


@Lazic
Trudim se da jedem svaki dan između 80 i 85gr proteina, jel to ok? Rasporedila sam ih po obrocima u toku celog dana. Nisam pisala svaki dan jelovnik jer sam skontala koje bih količine trebalo da jedem preko dana, ali ako treba pisaću. Takođe sam pojačala malo trening vikendom u teretani, pa se nadam da neće otići previše mišića.  :)


@draganavv
Samo napred, nemoj da odustaješ, moraće ponovo da krene. Držim ti palčeve! Moja nejveća greška je bila što svaki put odustanem čim počne kilaža neko vreme da stoji i onda se naravno ugojim ponovo i tako u krug i muka mi je više od toga. E ovaj put sam rešila da ne odustajem.  :lol:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #17 on: October 03, 2011, 01:02:10 PM »
a koji je razlog što tako malo proteina unosiš?

i koja je željena kilaža? meni deluje kao da inače imaš malo kila, a ti još mršaviš?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #18 on: October 03, 2011, 01:25:58 PM »
Pročitala sam u Lazićevom uputstvu da bi trebalo da unosim najviše 1.5gr/kg telesne težine,pa zbog toga...Ili možda nešto nisam lepo razumela?  :blush:


Slažem se sa tobom da moja kilaža nije velika, ali ipak imam viška sala i to najviše na bokovima,kukovima i butinama i to mi užasno smeta, naročito na struku sa strane, ima ga i tu. E sad zašto ja imam tako malo kg a izgledam ovako kako izgledam to ne znam  :dunno:  ali bih volela već jednom to konačno da rešim. Nikad nisam imala više od 55-56kg iako sam se bukvalno prejedala dok mi ne bude muka, i to odprilike nije velika kilaža za moju visinu ali se primetno ubucim, verovatno zato što imam više sala nego mišića a salo je lakše veljda ili kako već...


U principu, nije meni ni najmanje bitno koji br pokazuje vaga, bitno mi je samo kako izgledam kad se pogledam u ogledalo.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #19 on: October 03, 2011, 01:37:04 PM »
odlično
onda pojačaj proteine još, jer u uslovima smanjenog unosa kcal, UH/masti moraš imati jači unos proteina (bar 2-2,5gr/kg - i pojačaj unos vode)

treniraj sa većim težinama, i zaboravi aerobnu aktivnost za sad, koncentriši se na tegove


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads