EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Korrina - ishrana i trening  (Read 31346 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daxa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #20 on: May 14, 2009, 11:18:34 AM »
Moram se sloziti sa Und...


Kao i uvek, sjajan savet ! :clap:

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #21 on: May 14, 2009, 01:08:43 PM »
joooj upucat ću se... ma gornji dio mi nije problem, normalna sam gore, imam strukić, ali kažem ogroman problem mi je donji dio, nikako ga nemogu dovesti u red, sve je ko spužva na meni  i  trese se kad hodam neznam kako da drugačije objasnim, zato nikad ni ne nosim kratke hlače ni ništa  :nonono: :nonono:, a sad ide ljepše vrijeme stvarno bi htjela to promjeniti.. :yes: :yes: :yes:

Pomoglo bi mi malo da mi vi cure kažete kako radite donji dio, s kojim težinama....evo ja ovako na brzinu mogu reći :

--Leg ekstension radim sa 10kg 3x10
--Leg press sa 60kg (povećala bila jednom na 75kg ali me strah da ne raširim butine) čula sam od jedne kolegice da nije mogla hlače obuć jer su se noge proširile a ona je htjela suprotno sad neznam šta tu da radim.  :nonono: to radim 3x20 sa 60kg znači

onda za unut.i vanjsku stranu bedara sa 20kg 3x20
onda kad okačim kajiš oko noge i vučem sajlu sa 15kg 3x15
iskorak radim sa 2utega u ruci od 4kg 3x15

eto to je otprilike to ...

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #22 on: May 15, 2009, 08:09:35 AM »
 :help: gdje ste svi?

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #23 on: May 15, 2009, 08:12:36 AM »
Ne znam jel krivo ili ne ali jučer sam pošto sam cijeli dan bila negdje , i došla kući kasno navečer jer sam bila na nekoj zabavi oko 02:30 i pojela sam 200g zrnatog sira i otišla spavati..

evo sastav: 100g/83kalorije
bjelančevine : 12,7
uh-3,1
masti-2,2

i jučer nije bilo treninga nikakvoga

i cure molim pomoć za prethodni post

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #24 on: May 15, 2009, 09:25:36 AM »
Korrina ako je tako kako ti pricas onda ti moras da smrsas, tj. da skines to salo sa donjeg dela tela...
Salo ne mozes zategnuti vezbama...ali to svakako ne znaci da ne trebas da vezbas sa tezinama, sto je misic veci, veca je potrosnja sala... Ali isto tako nema parcijalnog mrsavljenja... Moras prvenstveno regulisati ishranu, dakla bez toga nista...
U principu koji efekat ce imati trening zavisi od ishrane, nema tu puno veze sa brojem ponavljanja i sl. ...Nekome vise odgovara manje ponavljanja, vece tezine...nekome vise ponavljanja...ne reaguje svacije telo na isti nacin...
Bitno je da vezbe radis pravilno, i sa tezinom koja ti dozvoljava da ih odradis pravilno...eksperimentisi...
Sto se tice vezbi... izaberi 4 vezbe koje ces raditi u 3 radne serije, + 1 zagrevanje, to ti je UND...vec sve lepo objasnila...kad ojacas mozes povecati br. serija...
Ajde recimo da npr. radis neko vreme... noznu ekstenziju, cucanj, iskorak, lezeci nozni pregibi (leg curl)... stojece podizanje na prste za listove... Posto vec imas iskustva u teretani pretpostavljam da znas kako se vezbe izvode, ali procitaj jos malo o njima ... Obavezno zagrevanje pre treninga, i istezanje posle treninga...
I nemoj zapostavljati gornji deo tela... ;)


masa je mama   :lol:

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #25 on: May 15, 2009, 10:39:19 AM »
ja mislim da meni kile više nemogu dolje ići, otišlo je još davno 15-tak kila i sad stoji na ovome jaako dugo, doduše teškom mukom to održavam ali šta ću , čim se opustim jedan-dva dana kilaža mi i po 3kg zna otić gore :wow:

evo plan za danas:

D: 40g zobenih + jogurt 180g
U: 120g zabatka + salata
R: 100g zabatka + varivo kelj + koji krumpirić ako smijem
U: tu ne znam šta da ubacim prije teretane
vježbe
V: 200-250g posnog sira

jel valja to šta???

mislim da ću ja jaako teško napredovati u mišićima bez ikakvih dodataka jer mi je previše 100g proteina uzimati iz hrane, nemogu to sve utrpat u sebe  :nonono: :nonono:

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #26 on: May 15, 2009, 01:00:06 PM »
mala izmjena:
 prva užina je bila 300g posnog + 300g variva od kelja  valjda nije puno  :crazy:
R: 150g mesa + salata
U: 120mesa + neznam još šta
V: ostaje sir
i kasnije sam mislila 4 bjelanjka pojesti  :rolleyes01:

e sad pošto ja dodjem iz teretane oko 21-21:30 ne uvijek ali zna se desit , kad da jedem onda , jer idem vrlo rano spavati već oko 22:30 a čitam svagdje da bar 2-3sata prije spavanja treba jesti, di da ja onda to ubacim , da jedem ili??

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #27 on: May 15, 2009, 01:30:41 PM »
Korrina
zbog ovakvih stvari

jer mi je previse 100g proteina uzimati iz hrane, nemogu to sve utrpat u sebe  :nonono: :nonono:

dolazi do ovoga

cim se opustim jedan-dva dana kilaza mi i po 3kg zna otic gore :wow:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline mala okrugla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #28 on: May 15, 2009, 02:36:54 PM »
jedi.... ja sam to pitanje jučer bila postavila:jela sam 100g posnog pomiješanog s 30g wheya.



Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Korrina - ishrana i trening
« Reply #29 on: May 15, 2009, 02:44:43 PM »
Draga Und koji je onda tvoj savjet??? šta da radim??? bilo bi mi lakše da uzimam proteine tj.te napitke ali kad nemogu

što mislite o ovome proteinu, jeftin je ima oko 55kn 300grama, na njemačkom je nažalost pa ko razumije
Eiwiss vanille :

Milchweiss (89%) (Lactose), Sojaproteinsolat, Hydrolysat aus kollagenem Eiweiss, Emulgator Solalecithine, pfanzliches Öl, Aroma, Vitamin B6.
Na 100 g ima 380 kalorija, a 89 grama bjelančevina.

šta mislite jel to valja?? jel bi mogla to uzimati??
pije se jednom dnevno 25g kao PWM sa mlijekom ili vodom