EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko ishrane  (Read 8244 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dymatize3

  • Izbacen sa foruma
  • *
  • Posts: 27
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #10 on: December 11, 2008, 03:21:49 PM »
jes vala pa nece da otkoce pa moram ovako. jbg poznata licnost pa da me ljudi nezaborave
..

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #11 on: December 11, 2008, 07:25:06 PM »
jes vala pa nece da otkoce pa moram ovako. jbg poznata licnost pa da me ljudi nezaborave

ma nista bez tebe..  :lol: :lol: :lol:

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #12 on: December 12, 2008, 02:30:15 AM »
ma nista bez tebe..  :lol: :lol: :lol:

I moju podrsku imas.. :)

Ne volete jer ne radis definiciju..  :lol: :lol: :lol: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Salim se tori, masa je keva za ljude koji nece da budu manekeni, da ne zelim takmicenje da osetim ne bi isao na defku nikada, masa je keva..

Aha... pa ok,hvala svima i miso tebi,nakako sam te najvise razumeo.
Budem imao neke frke u vezi ovoga cu da vam se javim
'fala jos jednom.

Samo napred matori uvek tu za pomoc..

Osim sto ispadamo iz forme, sta gubimo ako preskocimo trening?

Ma kakva forma se gubi, ja cesto preskacem noge ako ne stizem da odradim lepo nedelju jer sam propustio trening, noge mi se najlakse razvijaju, genetski sam takav, koliko god da propustim one i dalje lepo rastu ne zaostaju, nema nekoh posledica, forma je tu...

Gubis jedino dragoceni trening kojih je najvise 300 u godini, tako da je svaki dragocen i nebi trebao da propustas ni jedan jer cak i ako nema napredka vidnog tih 0.5mm su jako bitni ma koliko se cinilo da nisu..

Offline Maestral

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #13 on: December 15, 2008, 11:00:13 AM »
Hvala na svemu, radi se u svakom slucaju o situacijama kada ne stignem da odradim trening, a ne o nezelji da treniram, ali naravno, tu mi niko od forumasa ne moze pomoci, htio sam razmijeniti misljenje.
Inace, primjetio sam da se u prvih nekoliko mjeseci brzo dobija na masi, a poslije sve sporije, u cemu je kvaka?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #14 on: December 15, 2008, 04:34:04 PM »
Hvala na svemu, radi se u svakom slucaju o situacijama kada ne stignem da odradim trening, a ne o nezelji da treniram, ali naravno, tu mi niko od forumasa ne moze pomoci, htio sam razmijeniti misljenje.
Inace, primjetio sam da se u prvih nekoliko mjeseci brzo dobija na masi, a poslije sve sporije, u cemu je kvaka?

u logicnom razmisljanju? ne mozes doveka nabacivati isto stalno
Why so serious?

Offline Maestral

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #15 on: December 16, 2008, 01:50:52 PM »
Pa znam da je logicno to sto kazes, ali da li mijenjati trening, ili jednostavno napredak ide, ali daleko sporije?

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #16 on: December 18, 2008, 05:32:05 PM »
Pa znam da je logicno to sto kazes, ali da li mijenjati trening, ili jednostavno napredak ide, ali daleko sporije?

Tori da nema kraja najkrupniji covek bi imao oko 600kg misica i tu bi stao jer bi bio iskrivljen od te kolicine misica i nebi mogao dalje da trenira, negde mora da se stane, a upotrebicu metaforu jednu kao sele137 na primeru kola, kad je nastala auto industrija, relativno brzo su dosli od 20km/h do 200km/h, a sad usporavaju, sve sto je blize svojim granicama sve vise usporava, onda prelazis dalje da ubrzas, tacnije kreces da varas, kao ubacivanje 2 motora u kola i/ili spajanje istih u jedan (bugati)..
Nadam se da je sad malo jasnije i da je metafora dobra...
Lepo kaze Hans logika...

Ona prica da su misicavi ljudi glupi danas ne vazi, moras da budes mnogo pametan da bi bio misicav..

Offline Maestral

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #17 on: December 19, 2008, 10:50:31 AM »
Ubacicu umjesto tri cilindra i cetvrti, cime cu kubikazu motora sa 1200 pojacati na 1800, sto ce mu reci, umjesto 3 sedmicna treninga treniracu 4 X, svaku misicnu partiju zasebno :) za pocetak...

Hvala ti u svakom slucaju.

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #18 on: December 19, 2008, 03:10:19 PM »
Ubacicu umjesto tri cilindra i cetvrti, cime cu kubikazu motora sa 1200 pojacati na 1800, sto ce mu reci, umjesto 3 sedmicna treninga treniracu 4 X, svaku misicnu partiju zasebno :) za pocetak...

Hvala ti u svakom slucaju.

Pametno razmisljanje.. :) Samo napred!

Offline anto

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #19 on: December 21, 2008, 04:32:56 PM »
trebap bi sto cesce da jedes, proporcionalno 3:2:1 ( ugljeni hidrati, proteini, masti ).